Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Зразки процесуальних документів.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
14.08.2019
Размер:
551.46 Кб
Скачать

Розписка про прийняття майна на зберігання

Я, Петрова Килина Вікторівна, 1946 р. народження - мати обви­нуваченого Петрова Кирила Павловича, відповідно до ст. 126 КПК України даю цю розписку старшому слідчому слідчого відділу Жовтневого РУ ГУ МВС України у м. Києві майору міліції Федо-ренку Г. Л. про те, що мною прийнято на зберігання майно, перелі-

мене у протоколі накладення арешт)' на майно мого сина Петро­ва К. П. від 23 січня 2006 р.

Про кримінальну відповідальність за ст. 388 КК України за при­ховування майна, що підлягає конфіскації або на яке накладено арешт чи яке описане, попереджена.

23 січня 2006 р. Підпис (Петрова К. П.)

Підпис (Федоренко Г. Л.)

Розписку прийняв

ст. слідчий майор міліції

Зразок постанови про виключення майна

Із опису постанова про виключення майна із опису

м. Київ 15 лютого 2006 р.

Ст. слідчий слідчого відділу Шевченківського РУ ГУ МВС Украї­ни у м. Києві майор міліції Федоренко Г. Л., розглянувши матеріали кримінальної справи № 10345 з обвинувачення Петрова Кирила Пав­ловича у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 186 КК України,

встановив:

18 січня 2006 р., приблизно о 23-й годині, Петров К. П. у під'їзді будинку № 15, вул. Тракторна у м. Києві відкрито заволодів індиві­дуальним майном гр. Крученої Н. В.

23 січня 2006 р. на підставі постанови слідчого було накладено арешт на майно обвинуваченого Петрова К. П., у тому числі на портативний магнітофон марки «Рапазопіс-245», заводський номер К 525141.

Оскільки слідством встановлено, що вказаний магнітофон нале­жить гр. Сокирку Дмитру Михайловичу і останній пред'явив пас­порт на цей магнітофон, керуючись ч. 6 ст. 126 та 130 КПК України,

постановив:

Виключити із опису майна Петрова К. П. портативний магніто­фон «Рапа8опіс-245», заводський номер К 525141, про що сповісти­ти гр. Петровій К. В., яка прийняла майно на зберігання.

Ст. слідчий

майор міліції Підпис (Федоренко Г. Л.)

Копію постанови про виключення майна із опису одержала 16 лютого 2006 р.

Підпис (Петрова К. В.)

Глава VI

ПРОТОКОЛИ ОГЛЯДУ, ВІДТВОРЕННЯ

ОБСТАНОВКИ ТА ОБСТАВИН ПОДІЇ,

ОСВІДУВАННЯ ТА ЕКСГУМАЦІЇ

Зразок протоколу огляду місця події

ПРОТОКОЛ

огляду місця події

м. Київ 12 квітня 2006 року

Слідчий Святошинського РУ ГУ МВС України у м. Києві майор міліції Сюравчик В. Г. за участю експерта-криміналіста Дорошен­ка О. О. та судово-медичного експерта Карпенка А. В., оперуповно-важених відділу карного розшуку Святошинського РУ ГУ МВС України у м. Києві Миська О. М. та Гончаренка С. О. в присутнос­ті понятих:

  1. Кривенка Анатолія Миколайовича, який мешкає за адресою: м. Київ, вул. Кудряшова, 8, кв. 229;

  2. Аидрійчука Анатолія Григоровича, який мешкає за адресою: м. Київ, вул. Кудряшова, 8, кв. 209,

у зв'язку із заявою неповнолітнього Хорченка П. В. про вчинене ним умисне вбивство, яка надійшла у Святошинське РУ ГУ МВС України у м. Києві об 11-й годині ЗО хв 12 квітня 2006 р. з додер­жанням вимог статей 190, 191 і 195 КПК України, провели огляд місця події.

Перед початком огляду переліченим особам роз'яснено їхнє пра­во бути присутніми при всіх діях слідчого, що провадяться під час огляду і робити заяви, які підлягають занесенню до протоколу.

Понятим Кривенку А. М. та Андрійчуку А. Г. відповідно до ви­мог ст. 127 КПК України роз'яснено про їхній обов'язок засвідчити факт, зміст і результати огляду місця події.

Підпис (Кривенко А. М.) Підпис (Андрійчук А. Г.)

Оглядом місця події встановлено: квартира № 75, в якій виявле­но труп невідомого чоловіка, розташована на п'ятому поверсі п'яти­поверхового цегляного будинку на вул, Кудряшова, 8, у м. Києві. Будинок має шість під'їздів і фасадом виходить на захід. З проти­лежного боку, на відстані Ні м від будинку, проходить вул. Кудря-

шова. З північного боку, на відстані 20 м від будинку № 8, розташо­ваний будинок № 6, а з південного - на відстані ЗО м - будинок № 10.

Квартира № 75 розташована на п'ятому поверсі у п'ятому під'їз­ді будинку. На п'ятий поверх будинку ведуть бетонні східці. Під час огляду східців та їх площадок жодних слідів злочину не виявлено. На площадці східців п'ятого поверху розташовані три квартири: 73, 74 та 75. Квартира № 75 розташована від східців праворуч. Біля две­рей квартири на площадці лежить гумовий килимок чорного кольо­ру розміром 35 х 35 см. На килимку та під ним ніяких слідів не ви­явлено.

Квартира № 75 однокімнатна. До квартири ведуть дерев'яні две­рі розміром 80x200 см. Полотно дверей пофарбоване фарбою зеле­ного кольору. Посередині дверного полотна на висоті 160 см від підлоги вмонтоване вічко, а вище на 20 см прямо над вічком приби­та металева пластина у вигляді ромба з вибитими цифрами «75».

На момент огляду двері квартири були у закритому стані. Під час огляду зовнішнього боку дверей жодних пошкоджень не вияв­лено. На висоті 95 см на дверях приладнано накладний замок, рі-гель якого на момент огляду перебуває в стані «відкрито». З внут­рішнього боку полотно дверей пофарбоване білою фарбою. Ліворуч на відстані 5 см від нижнього краю замка і на відстані 15 см від пра­вого краю дверей на полотні дверей знаходиться мазок невизначе-ної форми, залишений рідиною темно-бурого кольору, схожою на кров. Найширша частина мазка - 3 см, найдовша - 8 см. Даний ма­зок сфотографований фотоапаратом марки «Зеніт-Е» за допомогою фотоспалаху «Луч» на фотоплівку 56 одиниць при діафрагмах «5,6, 8» та витримці «В». Ця рідина вилучена на ватний тампон, поперед­ньо змочений водою, упакований в конверт, підписаний понятими та слідчим. Інших слідів на дверях, одвірках та на стінах біля дверей не виявлено. Коридор квартири має форму літери «Г». Його шири­на - 130 см, довжина - 220 см. Біля західної стіни коридора на від­стані 100 см від вхідних дверей розміщена шафа для одягу. Шафа без дверцят. У ній містяться: чоловічий плащ, який був у користу­ванні, із тканини синього кольору та піджак, який був у користу­ванні. На поличці лежить чоловіча парасолька, а біля шафи - чоло­вічі туфлі коричневого кольору 43 розміру. Туфлі поношені. Кори­дор з правого боку має відгалуження, ширина якого - ПО см та довжина - 140 см. Відгалуження веде до кухні, двері якої на момент огляду закриті. З правого боку цього відгалуження також розташо­вані двері, які ведуть до ванної кімнати і туалету. Ці двері на момент

огляду також зачинені. Підлога у коридорі покрита лінолеумом ко­ричневого кольору. На лінолеумі на відстані 90 см від вхідних у квартиру дверей та на відстані 45 см від східної стіни коридора є пляма від рідини темно-бурого кольору, схожої на кров. Пляма овальної форми, з нерівними краями. Найбільша її ширина - 17 см, довжина - 25 см. Від цієї плями у глибину коридора веде велика кількість плям рідини аналогічного кольору невеликих розмірів, найбільша з яких має у діаметрі 2 см.

Прямо по коридору, навпроти вхідних у квартиру дверей розта­шовані двері, які ведуть до кімнати. На момент огляду двері були відчинені. На дверях ніяких слідів не виявлено. Кімната розміром 400 х 500 см. Підлога в кімнаті з паркету. Посеред кімнати на підло­зі лежить труп невідомого чоловіка. Труп лежить на спині, головою в напрямку західної стіни кімнати. Права рука трупа лежить на гру­дях, ліва - впродовж тулуба. Ліва нога трупа лежить прямо, а права зігнута у коліні (див. схему та фототаблицю). Відстань від голови трупа до західної стіни кімнати - 128 см, від лівої ноги до східної стіни кімнати - 182 см. Відстань від лівої скроні голови трупа до північної стіни кімнати - 130 см, а від правої скроні до південної стіни кімнати - 260 см.

Оглядом трупа встановлено: труп чоловіка віком 35-40 років, одягнутого в костюм сірого кольору, б/в. Піджак розстебнутий. На правій полі піджака пришиті 3 ґудзики чорного кольору. Передня частина піджака сильно просякнута рідиною темно-бурого кольору, схожою на кров. При огляді кишень піджака в них нічого не вияв­лено. У ділянці пояса в передній частині штани також просякнуті рідиною темно-бурого кольору, схожою на кров. Під піджаком на трупі сорочка білого кольору зі смугою синього кольору. Сорочка б/в, з правого боку біля коміра вона розірвана. На грудях та з боків поверхня сорочки просякнута рідиною, схожою на кров. З лівого боку в ділянці серця тканина сорочки розрізана. Розріз завдовжки 2 см. У верхній частині ширина розрізу - 0,1 см, яка сходить до ну­ля в його нижній частині. Цей розріз збігається із раною на грудній клітині група. На трупі одягнуті плавки чорного кольору. На ногах взуті кросівки білого кольору, б/в, 44 розміру, а також одягнуті шкарпетки білого кольору.

Довжина трупа - 176 см. На голові трупа чорне кучеряве волосся, обличчя кругле. У верхній щелепі з лівого боку два зуби-різці із ме­талу жовтого кольору. На обличчі трупа особливих прикмет немає. На лівій частині грудей під лівим соском виявлена рана завдовжки 1,9 см, яка проникає у грудну клітку. На грудях трупа є трупні шія-

ми. При натисканні пальцем на тіло в частині грудей, тіло в місці на­тиску біліє і набуває попереднього кольору через 2,5 хв. На лівому передпліччі труна - татуювання «Толя». На середньому пальці лівої руки на третій фаланзі татуювання у вигляді павука довжиною 1,7 см шириною 1,1 см, з правого боку нижньої частини живота є шрам, схо­жий на такий, що утворюється внаслідок операції з приводу апенди­циту. Шрам білуватого кольору довжиною 11 см, шириною 0,5 см. На спині трупа також яскраво виділяються трупні плями, особливі прикмети відсутні, задній прохід трупа чистий. Труп лежить у калю­жі рідини темно-бурого кольору, схожої на кров. Калюжа довжиною 90 см, шириною - 112 см. Зліва від трупа біля північної стіни кімна­ти на відстані 110 см від вхідних дверей знаходиться дерев'яний стілець, який лежить боком, на відстані 75 см від нього стоїть жур­нальний столик, на якому стоїть попільничка з двома недопалками сигарет «Президент». Поруч на столику лежить пачка з-під сигарет «Президент», в якій міститься одна сигарета. На пачці кульковою ручкою пастою чорного кольору зроблено напис «Я 5-24-89 звони Ге­на». Біля цієї самої стінки в правому дальньому куті знаходиться де­рев'яний журнальний столик коричневого кольору, на якому стоїть телевізор «Славутич-218». Під столиком стоїть стабілізатор напруги електроструму. При обробці ніжок дерев'яного стільця магнітним порошком чорного кольору ніяких слідів не виявлено.

У західній стіні кімнати на відстані 1 м одне від одного розташо­вані вікна розміром 120x150 см. Кватирки на вікнах у зачиненому стані, на вікнах ніяких порушень та слідів немає. Вікна розташова­ні на висоті 80 см від підлоги. На вікнах є штори з матерії синього кольору. На правій шторі на правому вікні на відстані 20 см від нижнього краю штори і 25 см від правого є пляма невизначеної форми від рідини темио-бурого кольору, схожої на кров. Найбільша ширина плями - 15 см, довжина - 24 см. У цьому місці тканина штори зім'ята, як при витиранні об неї рук.

Під лівим вікном, впритул до стіни стоїть кухонний стіл.

Посеред столу стоять три порожні пляшки місткістю по 0,5 л з-під горілки «Гайдамацька». Із пляшок відчувається запах алкого­лю. На столі також стоять три порожні 200-грамові склянки, три та­рілки із залишками їжі: квашених огірків, смаженої картоплі та риб­них консервів - «Кілька в томатному соусі». При обробці пляшок, склянок та зовнішньої поверхні тарілок, магнітним порошком чор­ного кольору на склянці під № 1 (номерки наклеювались на внут­рішню поверхню стінки склянок) виявлено сліди від трьох пальців руки. Сліди петльові ульнарні. На склянці під № 2 також виявле-

но три сліди пальців руки - два з яких завиткові, а один - петльо-вий, петля якого дельтою спрямована вбік великого пальця руки. На склянці під № 3 виявлено два сліди пальців руки - великого та вказівного. Слід, залишений великим пальцем - завитковий, а вка­зівним - дуговий.

На пляшці під № 1 (аркуші паперу з номерами наклеєні експер-том-криміналістом на внутрішню бокову поверхню шийок пляшок) виявлено сліди від п'яти пальців руки. Чотири сліди - петльові уль­нарні, а слід великого пальця - завитковий.

На пляшці під № 2 виявлено два сліди від пальців рук - сліди петльові ульнарні.

На пляшці під № 3 та на зовнішніх поверхнях тарілок будь-яких слідів не виявлено.

Всі сліди вилучені з допомогою дактилоплівки білого кольору із кожного об'єкта і вкладені в окремі конверти, які заклеєні, підписа­ні слідчим, понятими та опечатані печаткою слідчого № 23. Усього вилучено 15 слідів пальців рук.

Зліва від столу, під південною стіною кімнати стоїть диван-ліжко, на якому розкидана постіль: дві подушки, ковдра та простирадло. Бі­ля дивана лежать перекинуті два стільці. Стільці пофарбовані фар­бою білого кольору. Під час обробки поверхні ніжок стільців магніт­ним порошком чорного кольору слідів рук не виявлено. З лівого боку південної стіни кімнати стоїть шафа для одягу на два відділен­ня. В лівому відділенні розташовані чотири полиці, на яких лежать чотири чоловічих сорочки б/в, по п'ять чоловічих майок та трусів -усі вони б/в, дві пари старих шкарпеток. У правому відділенні -пальто чоловіче б/в, плащ чоловічий б/в та чоловічий костюм б/в -весь одяг 48 розміру, 3 росту.

У кімнаті не прибрано, на підлозі нечіткі сліди від взуття. Ці слі­ди непридатні для ідентифікації.

При огляді кухні встановлено: кухня розміром 250x300 см. Біля північної стіни кухні стоїть сервант, на двох полицях якого вісім скляних чарок, дві склянки, три глибоких тарілки та п'ять мілких. Полиці серванта покриті пилом, шар пилу рівний. Слідів відсутнос­ті пилу, які свідчили б про те, що звідти забирали посуд, на полицях немає. У правому верхньому ящику серванта виявлено тринадцять виделок та одинадцять ложок (всі вони із металу білого кольору, покриті корозією). В середньому ящику лежить металевий молото­чок для відбивання м'яса, два столових ножі з металу білого кольо­ру з надписом «нерж.». На ножах жодних слідів не виявлено. У ниж­ньому ящику - дві пачки з надписом «Чай грузинський №36».

Пачки в закритому стані, при перевірці в них справді виявлено чай. У лівому відділенні серванта - три пачки вермишелі, дві банки риб­них консервів «Кілька в томатному соусі». У східній стіні розташо­ване вікно розміром 115x135 см. Під вікном стоїть кухонний стіл, на якому лежить півхлібини та кухонний ніж. Хліб покритий пліс­нявою. Кухонний ніж загальною довжиною 28 см, довжина леза -17 см, ширина - 3,2 см, довжина ручки - 10 см. Ручка ножа де­рев'яна, кріпиться з допомогою двох заклепок із металу білого ко­льору. На ножі жодних слідів не виявлено. Біля південної стіни кухні зліва розміщено газову 4-конфоркову плиту, на лівій ближній конфорці якої стоїть порожня 3-літрова каструля емальована си­нього кольору. Праворуч від газової плити на відстані 95 см розмі­щена мийка, в якій є дві ганчірки. Під час огляду на кухні слідів від рідини темно-бурого кольору, схожих на кров, не виявлено.

Праворуч від кухні розташовані двері, які ведуть у кімнату, де розміщені ванна та санвузол. Стіни кімнати облицьовані кахелем білого кольору. Кімната має форму прямокутника розміром 200x250 см. Двері, які ведуть до ванної кімнати, розташовані в її північній стіні. У правому куті, утвореному між північною та захід­ною стінами, розташований санвузол, лівіше від нього мийка, а впродовж південної стіни - ванна. Підлога у ванній кімнаті також викладена кахелем. На підлозі біля мийки лежить вафельний руш­ник, довжина якого - 110 см. На рушнику є пляма невизначеної форми, темио-бурого кольору. Пляма слабовидима, її довжина -32 см та ширина - 21 см.

В одному із кутів рушника є відбиток штампу у вигляді квадра­та із сторонами 2x5 см. На відбитку фарбою чорного кольору зроб­лено напис «в/ч 32212». Тут само, у ванній кімнаті, у відрі для сміт­тя міститься повістка в Малинський військкомат Житомирської області на ім'я Гречкіна Петра Васильовича.

Місце події сфотографовано фотоапаратом «Зеніт-Е» з допомо­гою фотоспалаху «Луч» при діафрагмах «5,6, 8», витримці «В», на фотоплівку 56 одиниць.

З місця події вилучено:

  1. Дактилоплівки з 15 слідами пальців рук;

  2. Ватний тампон зі слідом рідини темно-бурого кольору, схо­ жою на кров;

  3. Повістку до військкомату на ім'я Гречкіна П. В.;

  4. Рушник, на якому є штамп «в/ч 32212»;

  5. Пляшки з-під горілки (3 шт.);

  6. Три склянки;

7. Недопалки сигарет зі столу у кімнаті та пачка з-під сигарет «Президент» з однією сигаретою.

Упаковки з вилученими переліченими вище предметами (кон­верти, картонний ящик, в який упаковані пляшки, та картонний ящик з-під взуття, в який упаковані склянки), опечатані печаткою слідчого та підписані слідчим, понятими й експертами.

Огляд місця події проводився у денний час за природного освіт­лення, у період з 12-ї години 35 хв до 17 години 12 хв.

Від понятих та учасників огляду місця події заяв, доповнень та клопотань не надійшло.

Протокол прочитаний слідчим вголос, записано правильно.

Поняті:

Експерт-криміналіст Судмедексперт Оперативні уповноважені

Слідчий майор міліції

Підпис (Кривенко А. М.) Підпис (Андрійчук А. Г.)

Підпис (Дорошенко О. О.) Підпис (Карпенко А. В.)

Підпис (Мисько О. М.) Підпис (Гончаренко С. О.)

Підпис (Сюравчик В. Г.)

Примітка. Поняті підписують кожну сторінку протоколу огля­ду місця події.

Зразок протоколу відтворення обстановки та обставин події

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.