Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Зразки процесуальних документів.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
14.08.2019
Размер:
551.46 Кб
Скачать

Протокол явки з повинною

м. Київ ЗО січня 2006 р.

Старший оперуповноважений відділу карного розшуку Харків­ського РУ ГУ МВС України у м. Києві майор міліції Киричен-ко М. Д. відповідно до ст. 96 КПК України прийняв усну заяву від гр. Кравченка Петра Васильовича, 10 квітня 1978 р. народження, уродженця с. Скригалівка Васильківського р-ну Київської обл., ук­раїнця, який зареєстрований та мешкає у м. Києві по вул. Чорново-ла, 8, кв. 250, тимчасово не працює, для посвідчення своєї особи пред'явив паспорт серії СО, № 343421, виданий 15 листопада 1999 р. Шевченківським РУ ГУ МВС України в м. Києві.

Кравченко заявив: «Я мешкаю разом з дружиною Кравчен­ко О. П. та двома неповнолітніми дітьми за вищевказаною мною

Зразок постанови про порушення кримінальної справи та прийняття її до провадження

Постанова

про порушення кримінальної справи та прийняття її до провадження

м. Київ 5 квітня 2006 р.

Слідчий слідчого відділу Печерського РУ ГУМВС України у м. Києві л-нт міліції Вітошенко А. А., розглянувши заяву гр. Пет­ренка І. В. від 3 квітня 2006 р. про крадіжку грошей та матеріали пе­ревірки

встановив:

З квітня 2006 р., близько 17-ї години у приміщенні універмагу, розташованого по пр. Перемоги, 60 у м. Києві невстановлена особа таємно викрала у громадянина Петренка І. В. портмоне вартістю

25 грн. та гроші в сумі 655 гри., а всього на суму 680 грн. Враховую­чи, що гр. Петренко І. В. утримує дружину, яка не працює, та двох малолітніх дітей і окрім заробітної плати, яка становить 670 грн. на місяць, інших джерел для існування не має, завдана йому шкода є значною.

Враховуючи, що в представлених матеріалах містяться достатні дані, які свдчать про наявність ознак злочину, керуючись п 1 ст 94 ст. 98 та ч. 2 ст. 113 КПК України,

постановив:

  1. Порушити кримінальну справу за фактом таємного викраден­ ня індивідуального майна гр. Петренка І. В. за ознаками злочину, передбаченого ч. З ст. 185 КК України.

  2. Кримінальну справу прийняти до провадження та приступити до розслідування.

  3. Копію даної постанови направити прокуророві Печерського р-ну м. Києва.

Слідчий слідчого відділу Печерського РУ ГУ

МВС України у м. Києві лейтенант міліції Підпис (Вітошенко А. А.)

Зразок постанови про порушення кримінальної

справи і доручення розслідування справи

кільком слідчим

ПОСТАНОВА

про порушення кримінальної справи і доручення розслідувати справу кільком слідчим

м. Київ

20 січня 2006 р.

Заступник начальника Дарницького РУ зі слідства ГУ МВС України у м. Києві підполковник міліції Шерстюк В. Г., розгля­нувши матеріали, що надійшли з відділу державної служби бо­ротьби з економічною злочинністю цього ж управління, про розкрадання державного майна в спецРБУ Дарницького району м. Києва,

встановив:

Начальник спецРБУ Шрамов Е. В. за попередньою змовою з го­ловним бухгалтером Білою Н. К, майстрами Костюком В. П. та Пін-чуком Н. І., зловживаючи своїм службовим становищем, система-

тично протягом 2005 р. приписували обсяги виконаних робіт, одер­жані за рахунок приписок будівельні матеріали реалізовували, а гроші привласнювали.

Проведеною документальною ревізією встановлено нестачу бу­дівельних матеріалів на суму 150 200 грн.

Окрім цього, зазначеними майстрами протягом серпня - верес­ня 2005 р. табелювалась неіснуюча бригада мулярів у кількості де­сяти чоловік, а незаконно нараховані як заробітна плата гроші в сумі 11 115 грн. одержали майстри і розподілили між собою та начальником спецРБУ і головним бухгалтером.

Таким чином матеріали перевірки містять дані, які свідчать, що начальник спецРБУ Шрамов Е. В., головний бухгалтер Біла Н. К., майстри Костюк В. П. та Пінчук Н. 1. шляхом зловживання службо­вим становищем вчинили злочин, передбачений ч. 5 ст. 191 КК Ук­раїни.

Згідно зі ст. 112 КПК України щодо таких злочинів проваджен­ня досудового слідства обов'язкове.

Приймаючи до уваги, що кримінальна справа буде об'ємною, а процес слідства складним у зв'язку з необхідністю проведення контрольного вимірювання будівництва на 15 об'єктах, проведен­ням будівельних та бухгалтерських експертиз, допитів значної кіль­кості свідків тощо, а також керуючись п. 5 ст. 94, статтями 98, 112 та 1141 КПК України,

постановив:

  1. Порушити кримінальну справу за фактом розкрадання дер­ жавного майна громадянами Шрамовим Е. В., Білою Н. К., Костю­ ком В. П. та Пінчуком Н. І. в спецРБУ Дарницького р-ну м. Києва за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

  2. Доручити провадження досудового слідства по даній кримі­ нальній справі ст. слідчому слідчого відділу Дарницького РУ ГУ МВС України у м. Києві підполковнику міліції Чугунову М. В. та слідчим цього самого відділу ст. л-нту міліції Клименку О. Р. і капі­ тану міліції Хмарі В. Г.

  3. Керівництво діями групи слідчих покласти на підполковника міліції Чугунова М. В.

  4. Копію цієї постанови направити прокуророві Дарницького ра­ йону м. Києва.

Підпис (Шерстюк В. Г.)

Заступник начальника Дарницького РУ зі слідства підполковник міліції

Примітка. Якщо на момент порушення кримінальної справи встановлено особу, яка вчинила злочин, кримінальну справу має бути порушено щодо цієї особи (ч. 2 ст. 98 КПК України). Відповід­но до ст. 119 КПК України старший слідчої групи приймає кримі­нальну справу до свого провадження. Постанова про призначення в справі декількох слідчих оголошується обвинуваченому, про що складається протокол або робиться примітка на постанові. .

Зразок постанови про прийняття кримінальної справи до свого провадження

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.