Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Зразки процесуальних документів.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
14.08.2019
Размер:
551.46 Кб
Скачать

Повідомлення

Відповідно до ст. 161 КПК України повідомляю, що Ваш син Бондар Олександр Богданович за вчинення злочину 15 березня 2006 р. судом Печерського району м. Києва заарештований.

Бондар О. Б. перебуває під вартою у Київському СІЗО № 13 Управління Державного департаменту з питань виконання пока­рань за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 13.

Слідчий слідчого відділу Печерського

РУ ГУ МВС України у м. Києві Підпис (Шевчук В. Г.)

Зразки повідомлення про арешт

Директору заводу «Точелектро-

прилад» Козаку К. К.

02141, м. Київ, вул. Толбухіна, 6а

Повідомлення

Відповідно до ст. 161 КПК України повідомляю, що 15 березня 2006 р. судом Печерського району м. Києва за вчинення злочину за­арештовано Бондара Олександра Богдановича, який до арешту пра­цював слюсарем на заводі «Точелектроприлад».

Бондар О. Б. перебуває під вартою в Київському СІЗО № 13 Управління Державного департаменту з питань виконання пока­рань за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 13.

Слідчий слідчого відділу Печерського

РУ ГУ МВС України у м. Києві Підпис (Шевчук В. Г.)

Примітка: відповідно до ст. 161 КПК України, про арешт підо­зрюваного або обвинуваченого та його місце перебування слідчий зобов'язаний повідомити його дружину або іншого родича, а також сповістити за місцем його роботи.

Якщо обвинувачений є іноземним громадянином, то постанова про арешт направляється в Міністерство закордонних справ Ук­раїни.

Зразок постанови про застосування запобіжного заходу особистої поруки

Постанова

про застосування запобіжного заходу особистої поруки

м. Київ 19 квітня 2006 р.

Слідчий слідчого відділу Печерського РУ ГУ МВС України у м. Києві ст. л-нт міліції Шмаков В. В., розглянувши матеріали кри­мінальної справи № 1298 за обвинуваченням Кравченка Петра Пав­ловича у вчиненні злочину, передбаченого ст. 196 КК України,

встановив:

З квітня 2006 р., близько 14-ї години товарознавець Печерського районного універмагу м. Києва Кравченко П. П. супроводжував вантажний автомобіль ГАЗ-51 (державний номерний знак 05-12 К.ТБ) під управлінням водія Шахова А. В., на якому перевозились

м. Київ

товарно-матеріальні цінності від залізничної станції «Київ-то-варний» до складів Печерського універмагу, розташованих на вул. Полковій, 5.

Під час транспортування вантажу Кравченко палив цигарку, не­допалок якої викинув з кабіни. Від недопалку, який вітром занесло у кузов автомобіля, загорілись килими та інші товари, а також авто­мобіль, що були повністю знищені вогнем. Внаслідок загорання то­варів та автомобіля водію Шахову Анатолію Васильовичу було за­подіяно тяжкі тілесні ушкодження.

Ураховуючи, що Кравченко П. П. раніше не судимий, за місцем роботи та проживання характеризується позитивно, вчинив не-умисний злочин, вину у вчиненні якого визнав повністю, у слідства немає підстав вважати, що він буде заважати встановленню істини по справі. Крім того, гр. Коровченко Степан Васильович та Савчен­ко Тетяна Петрівна ручаються за належну поведінку та явку обви­нуваченого за викликом і зобов'язуються у разі необхідності доста­вити його в органи досудового слідства чи суду на першу про те ви­могу. На підставі викладеного, керуючись статтями 148-150 та 152 КПК України,

постановив:

Застосувати до обвинуваченого Кравченка Петра Павловича, 20 січня 1961 р. народження, уродженця м. Києва, несудимого, об­винуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ст. 196 КК Украї­ни, що мешкає у м. Києві на вул. Чубаря, 8, кв. 195, запобіжний за­хід - особисту поруку громадян Коровченка С. В. та Савченко Т. П., про що оголосити обвинуваченому та його поручителям.

Слідчий

ст. лейтенант міліції Підпис (Шмаков В. А.)

Постанову нам оголошено 19 квітня 2006 р.

Зразок зобов'язання про особисту поруку

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.