Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Зразки процесуальних документів.docx
Скачиваний:
0
Добавлен:
14.08.2019
Размер:
551.46 Кб
Скачать

Постанова

про забезпечення конфіденційності даних про особу

м. Київ 12 січня 2006 р.

Старший слідчий слідчого відділу Печерського РУ ГУ МВС Ук­раїни у м. Києві капітан міліції Романенко М. В., розглянувши ма­теріали кримінальної справи № 19101, порушеної за фактом розбій­ного нападу на гр. Карнаухова А. П.,

встановив:

20 грудня 2005 р., близько 21-ї години поблизу будинку № 15 на вул. Володимирській у м. Києві Рибак Г. В. за попередньою змовою із невстановленим слідством громадянином вчинили розбійний на­пад на гр. Карнаухова А. П. Заподіявши Карнаухову А. П. тяжкі ті­лесні ушкодження, Рибак та не встановлений слідством громадя­нин заволоділи його майном: хутряною шапкою, шкіряною курт­кою, наручним чоловічим годинником та грошима у сумі 600 грн.

11 січня 2006 р. до Печерського РУ ГУ МВС України у м. Києві звернувся гр. Короленко А. П., який заявив, що він є очевидцем вчинення цього злочину. Разом з тим гр. Короленко А. П. заявив, що дати свідчення по справі він може лише у разі забезпечення йому особистої безпеки, позаяк цей злочин вчинив його знайомий Шевчук Г. М., раніше неодноразово судимий, Короленко А. П. є єдиним свідком по даній справі і реально остерігається, що Шев­чук Г. М. чи його знайомі можуть загрожувати його життю, коли їм стане відомо, що саме він є єдиним свідком по справі і що завдяки його показанням цей злочин розкрито. За таких умов свідок Коро­ленко А. П. має право на забезпечення безпеки. Керуючись ст. 52-1

КПК України, ч. 2 ст. З та п. а ст. 15 Закону України «Про забезпе­чення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочин­стві» від 23 грудня 1993 р.,

постановив:

  1. Забезпечити безпеку гр. Короленка А. П.- свідка по кримі­ нальній справі № 19101 за фактом розбійного нападу на гр. Карна­ ухова А. П. шляхом конфіденційності відомостей про нього у мате­ ріалах кримінальної справи.

  2. Змінити біографічні дані свідка Короленка Андрія Прокопо- вича, 15.01.1970 р. народження, та адреси реєстрації: м. Київ, б-р Шевченка, 35, кв. 1, на псевдонім Коваленко Віктор Іванович, вказавши місце реєстрації та постійного проживання, адресу Пе­ черського РУ ГУ МВС України у м. Києві - м. Київ, вул. Проріз­ на, 4, кім. 43.

Провести впізнання обвинуваченого Рибака Г. В. поза його візу­альним спостереженням.

  1. Здійснення заходів безпеки покласти на Печерське РУ ГУ МВС України у м. Києві.

  2. Роз'яснити Короленкові А. П. права та обов'язки особи, щодо якої здійснюються заходи забезпечення безпеки, передбачені ст. 52 КПК України, та повідомити його про заходи безпеки та умови їх здійснення.

  3. Постанову про забезпечення конфіденційності даних про Ко­ роленка А. П., його заяву та протокол оголошення йому прав та обов'язків як особі, щодо якої здійснюються заходи забезпечення безпеки, зберігати у слідчому відділі Печерського РУ ГУ МВС Ук­ раїни у м. Києві.

Слідчий капітан міліції

Підпис (Романенко М. В.)

Підпис (Короленко А. П.)

Постанову мені оголошено. 12 січня 2006 р.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.