Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
uroki-pravo.doc
Скачиваний:
5
Добавлен:
25.04.2019
Размер:
1.89 Mб
Скачать

IV. Підсумки уроку

Відзначаю, що протягом невеликого часу неможливо познайомитися з усіма видами злочинів, з метою запобігання злочинам йшлося лише про найрозповсюдженіші в першу чергу серед неповнолітніх.

V. Домашнє завдання

  1. Опрацювати текст підручника [§§ 255-257].

  2. Підготувати відповіді на запитання і завдання до вказаного параграфа.

  3. Підготуватися до уроку тематичного оцінювання за темами «Найважливіші положення цивільного, земельного, сімейного і трудового права. Правове регулювання підприємницької діяльності», «Найважливіші положення адміністративного і кримінального права».

УРОК № 50

Тема. Оцінювання навчальних досягнень учнів за темами «Найважливіші положення цивільного, земельного, сімейного і трудового права. Правове регулювання підприємницької діяльності», «Найважливіші положення адміністративного і кримінального права».

Мета: перевірити, поглибити, систематизувати і закріпити знання учнів; оцінити навчальні досягнення учнів.

Тип уроку: контроль знань.

Структура уроку

І. Організаційний момент

II. Перевірка й оцінювання рівня навчальних досягнень

III. Підсумки уроку

ХІД УРОКУ

I. Організаційний момент

II. Перевірка й оцінювання рівня навчальних досягнень

Індивідуальні завдання.

— Відтворіть на дошці таблиці «Скорочений і неповний робочий час», «Колективний і трудовий договори», «Припинення шлюбу шляхом розлучення і визнання шлюбу недійсним».

Фронтальне опитування.

1) Дайте визначення понять, з якими ви зустрічалися при вивченні двох останніх тем.

2) Висловіть думку щодо доцільності зниження або підвищення віку притягнення неповнолітніх до кримінальної та адміністративної відповідальності, який встановлено нині. (Відповідь обґрунтуйте.)

І-II РІВНІ

Правовий диктант (письмова робота).

  1. Дайте визначення злочину. (Можлива оцінка 0 — 0,5 — 1.)

  2. Назвіть не менше трьох видів правочинів. (Для отримання повної оцінки — 1 — необхідно назвати не менше трьох видів угод, якщо названо один-два види, виставляється оцінка 0,5.)

  3. Назвіть спадкоємців другої черги. (Для отримання повної оцінки — 1 — необхідно назвати всіх спадкоємців другої черги, передбачених Цивільним кодексом України, якщо названо два-три — виставляється оцінка 0,5, менше — 0.)

  4. Назвіть не менше чотирьох видів кримінальних покарань. (Для отримання повної оцінки — 1 — необхідно назвати не менше чотирьох видів покарань, якщо названо два-три — виставляється оцінка 0,5, менше двох — 0.)

  5. Укажіть випадки, коли шлюб може бути визнано недійсним. (Для отримання повної оцінки — 1 — необхідно назвати обидві підстави (фіктивний шлюб, порушення при укладанні шлюбу), якщо названо лише одну — 0,5.)

  6. Укажіть не менше чотирьох підстав, коли людина може бути звільнена з роботи з ініціативи адміністрації. (Для отримання повної оцінки — 1 — необхідно назвати не менше чотирьох підстав звільнення, якщо названо дві-три — виставляється оцінка 0,5, менше двох — 0.)

  1. Визначте, коли людина набуває повної цивільної дієздатності.

  2. 3 якого віку можливе притягнення до адміністративної відповідальності?

  3. Якою є максимальна тривалість робочого тижня для неповнолітніх віком з 16 до 18 років?

  4. Яка мінімальна тривалість відпустки для повнолітніх працівників встановлена Кодексом законів про працю України?

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]