Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 21), 2, 3 (с. 22) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic did we discuss at the lesson today? What new words have you learned?

What task did you like most?

УРОК 14 (4)

Підтема Моя улюблена іграшка.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Повторити та відпрацювати граматичний матеріал: модальне дієслово can. Формувати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати усвідомлення важливості дружніх стосунків.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки з опорними малюнками (НО) (див. матеріал для копіювання), програвач компакт-дисків.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: Hello, children! How are you?

 

 

 

Ps: We are fine! Thank you!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson you’ll practise in describing what you and your toys can do.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення вірша. Впр. 4 (с. 29).

Учні хором або по черзі за бажанням розповідають вірш.

2)Вивчення вірша «The Toy Shop».

Учитель вивішує на дошці опорні картки (НО) із зображенням іграшок, про які йдеться у вірші. Потім розповідає вірш, вказуючи на відповідні малюнки. Учні хором, а потім і самостійно, спираючись на малюнки, розповідають вірш.

THE TOY SHOP

I can see balls

And I can see planes.

58

www.e-ranok.com.ua

НО:

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

I can see dolls

And robots and trains.

I can see teddies

And I can see bikes.

I can see blocks

And drums and kites.

Of all the toys I can see,

I want one for me!

59

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

Check on

4. Перевірка домашнього завдання.

Homework

1) РЗ, впр. 1 (с. 21).

 

 

Один з учнів називає кількість кожного з найменувань іграшок, зображених на

 

малюнку. Решта порівнює зі своїми відповідями та виправляє за необхідності.

2)РЗ, впр. 2 (с. 22).

Учитель називає особові займенники, а учні (хором) — відповідні їм присвійні.

3)РЗ, впр. 3 (с. 22).

Учні ланцюжком читають текст вправи, акцентуючи увагу на присвійних займенниках.

Учитель стежить за правильністю відповідей.

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

and Grammar

Physical

Activity

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання й відпрацювання нових ЛО та нового граматичного матеріалу: вживання модального дієслова­ can.

1)Бесіда з учнями.

Учні слухають та повторюють нові слова.

T: Look what I can do: I can cook (удає, що готує їжу). Repeat: cook. I can drive a car (удає, що веде машину). Repeat: drive. I can ride a bike (удає, що їде на велосипеді). Repeat: ride. I can cry (удає, що плаче). Repeat: cry. But I can’t fly (маше руками, як крилами). Repeat: fly.

2)Впр. 1 (с. 30).

T: Open your books at page 30 and look at the toys. Can this plane fly? Can the clown drive a toy car? Can the teddy bear ride a bike? Can the doll cook? Can it cry? Can the mouse talk?

Учні відповідають.

3)Впр. 2 (с. 30).

Учні спочатку усно складають речення за малюнками, а потім записують їх у зошит.

4)Впр. 3 (с. 30).

Учні грають у гру «Пантоміма» за завданням вправи.

5)Впр. 4 (с. 31).

Учні в парах ставлять один одному запитання за поданим зразком.

6)Гра «Show-off».

Два учні стають один навпроти одного й хваляться, що вони або їхні іграшки вміють робити. Повторювати речення не можна.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

7)Впр. 5 (с. 31).

Учні виконують завдання письмово. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

2. Фізкультхвилинка.

Пісня-сценка «Teddy Bear» (ІІ).

Учитель вмикає запис пісні, підспівує та показує учням, що треба робити. Учні слухають та виконують відповідні рухи.

Teddy Bear, Teddy Bear, touch your nose! (Торкаються носиків.)

Teddy Bear, Teddy Bear, touch your toes! (Торкаються носків черевиків.)

60

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

Teddy Bear, Teddy Bear, touch the ground, (Торкаються підлоги.)

Teddy Bear, Teddy Bear, turn around. (Обертаються навколо себе.)

Teddy Bear, Teddy Bear, reach up high, (Потягуються.)

Teddy Bear, Teddy Bear, wink one eye, (Підморгують один одному.)

Teddy Bear, Teddy Bear, slap your knees, (Плескають руками по колінах.) Teddy Bear, Teddy Bear, sit down please. (Сідають на місця.)

Reading 3. Навчання читання.

1) Практикування у вимові звуків. Впр. 6 (с. 31).

Т: Послухайте слова і скажіть, які голосні звуки ви почули.

Учитель читає ланцюжки слів, учні слухають і відповідають на запитання, потім читають слова вправи самостійно. Учитель корегує вимову.

2)Вивчення скоромовки.

Т: Big black bug bit a big black dog on his big black nose!

Учні слухають скоромовку й рахують, скільки разів вони почують звук:

[0];

[#];

[5];

[2].

Потім практикуються у швидкому вимовлянні скоромовки.

Speaking 4. Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 31).

Учні, спираючись на план вправи, складають короткі усні повідомлення про свою улюблену іграшку та по черзі виступають з ними. Учитель стежить за правильністю вимови слів.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 23) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did we do at the lesson today? What did you practise to speak about? What task did you like most?

61

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]