Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

УРОК 48 (7)

Підтема Мій похід до зоопарку.

Мета: Презентувати нову лексику. Повторити та активізувати ЛО теми.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Продовжувати формувати навички читання.

Навчати письма.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «Hello».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll continue discussing zoo animals and speak about what they look

 

 

 

like.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

Physical

Activity

1)Повторення пісні «The Zoo Song». Учні хором співають пісню.

2)Гра «Екскурсія до зоопарку».

Половина класу — «екскурсоводи», друга половина — «відвідувачі зоопарку». «Екскурсовод» розповідає англійською мовою все про тварину, не згадуючи тільки, де вона мешкає. Мета «відвідувача зоопарку» — дізнатися про місце помеш-

кання тварини, запитавши: «Where does the ... live?»

4.Фізкультхвилинка.

Учні повторюють слова римування та відповідні рухи за вчителем.

You take your little hands and go

Clap, clap, clap! (× 3)

Clap, clap, clap your hands!

You take your little toes and go

Tap, tap, tap! (× 3)

Tap, tap, tap your toes!

You take your little eyes and go

Blink, blink, blink! (× 3)

Blink, blink, blink your eyes!

You take your little lips and go

Kiss, kiss, kiss! (× 3)

Kiss your dear Mum and Dad!

156

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 96).

T: Look at the picture of a bear on page 96. He has a big body, a short tail, small eyes and ears, strong legs and sharp teeth.

Учні повторюють словосполучення за вчителем.

2)Впр. 2 (с. 96).

Учні в парах ставлять один одному запитання за малюнком впр. 1 і відповідають на них.

3)Впр. 5 (с. 97).

Учні в групах по четверо по черзі загадують одну з зображених тварин. Решта, ставлячи запитання, відгадує, яку тварину мали на увазі.

4)Робота з картками.

Учитель поділяє клас на групи по три-чотири учні та дає кожній з них малюнок (НО), на якому зображена тварина. Групи по черзі описують своїх тварин, використовуючи лексичний матеріал впр. 1 (с. 96). Інші учні повинні за цим описом здогадатися, про яку тварину йдеться.

НО:

Rhyme

2.

Вивчення вірша. Впр. 3 (с. 96).

 

 

Учні повторюють слова вірша за вчителем, потім хором його розповідають.

Writing

3.

Навчання письма. Впр. 4 (с. 97).

 

 

Учні письмово складають речення. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на пе-

 

 

ревірку.

www.e-ranok.com.ua 157

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

Speaking

Check on Homework

4.Розвиток умінь мовлення. Впр. 6 (с. 97).

Учні складають короткі усні повідомлення про свій похід до зоопарку та виступають з ними. Учитель стежить за правильністю будови речень.

5.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 64).

Учні показують і називають тварин, яких вони намалювали.

2)РЗ, впр. 2 (с. 65).

Один з учнів читає текст вправи, решта слідкує за робочими зошитами.

3)РЗ, впр. 3 (с. 65).

Учні по черзі показують свої малюнки та розповідають про зображену на них неіснуючу тварину.

Учитель стежить за правильністю відповідей.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 66), 2 (с. 67) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic have we remembered? What task did you like most? What animals have...

sharp teeth?

long tails?

strong legs?

small eyes?

УРОК 49 (8)

Підтема Моя улюблена тварина.

Мета: Повторити та активізувати ЛО теми. Навчати читання.

Продовжувати формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

Виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, обладнання для гри (НО) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeteng 1. Привітання.

Вірш «Hello».

Учні хором розповідають вірш.

158

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

Aim

Check on Homework

Warming up

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson we’ll remember the vocabulary on the topic «Animals», for that we’ll read texts, play games and do a lot of exercises.

3.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 66).

Учні називають слова, які вони вписали в клітинки кросворду.

2)РЗ, впр. 2 (с. 67).

Учні по черзі читають речення.

Учитель стежить за правильністю відповідей.

4.Введення в іншомовну атмосферу.

ІІ.

Vocabulary

Revision and

Pratice

1)Повторення пісні «The Zoo Song». Учні хором співають пісню.

2)Вивчення вірша «In the Zoo».

Учні повторюють тексту вірша за вчителем, потім хором або за бажанням по черзі розповідають його.

IN THE ZOO

An elephant lives

In the zoo, in the zoo,

A fox lives there, too

In the zoo.

A bear lives

In the zoo, in the zoo,

But a dog does not live there —

It does not live in the zoo.

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Повторення та активізація ЛО теми.

1)Настільна гра «Animals and Their Shadows».

21 картку-«тінь» кладуть у центр столу зображенням донизу. Кожен гравець отримує по три картки-«тварини», які кладе перед собою зображенням догори. Картки- «тварини», що залишилися, складаються в купу зображенням донизу.

Перший гравець починає гру: перегортає одну з карток-«тіней».

Якщо ця картка-«тінь» відповідає одній з його карток-«тварин», то він повинен пригадати назву зображеної тварини англійською мовою. Якщо він надає пра-

вильну назву, то кладе отриману пару карток біля себе й бере нову картку- «тварину». Тепер він має право на додатковий хід: перегортає іншу картку-«тінь» і т. д.

Якщо гравець не може правильно назвати зображену тварину, то він повертає картку-«тінь» до купи в центрі столу. Хід переходить до другого гравця.

Якщо картка-«тінь», яку взяв перший гравець, не відповідає жодній з його карток- «тварин», то він повертає картку-«тінь» до купи у центрі столу. Хід переходить до другого гравця і т. д.

Гра триває, доки в центрі столу не залишиться жодної з карток-«тіней». Виграє той, хто збере найбільшу кількість пар карток.

www.e-ranok.com.ua 159

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

НО:

160

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

Продовження завдання

www.e-ranok.com.ua 161

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

Продовження завдання

162

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

Reading and

Speaking

Physical

Activity

Закінчення завдання

 

2)Впр. 1 (с. 98).

Учні усно складають речення до малюнків за зразком.

2.Навчання читання й говоріння.

1)Впр. 2 (с. 98).

Учні читають речення тексту за вчителем. Потім один з них читає текст самостійно, решта слідкують за підручником.

2)Впр. 3 (с. 98).

Учні читають твердження до тексту вправи й вибирають правильний варіант їхніх закінчень.

3)Впр. 4 (с. 99).

Учні знаходять у тексті впр. 2 слова з літерою Ll і називають усі літери в цих словах.

4)Впр. 6 (с. 99).

Учні складають короткі усні повідомлення про свою улюблену тварину. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

3.Фізкультхвилинка.

Учні повторюють слова римування та рухи за вчителем.

Giraffes are tall, with necks so long (стоять, руки витягують догори). Elephants’ trunks are big and strong (зображують хобот).

www.e-ranok.com.ua 163

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

Zebras have stripes and can gallop away (рухаються галопом),

While monkeys in the trees do sway (хитаються з боку в бік).

Old crocodile swims in a pool so deep (нібито пливуть),

Turtles in the sun go to sleep (удають, що засинають).

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1)Впр. 5 (с. 99) (усно).

2)РЗ, впр. 1 (с. 68) (письмово), 2 (с. 68) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did you practise to describe? What rhyme have you learned? What task did you like most?

УРОК 50 (9—10) (КОНТРОЛЬНИЙ)

Підтема Повторення граматики. Перевір себе! Контрольна робота.

Мета: Повторити ЛО теми.

Повторити граматичний матеріал: теперішній неозначений час; утворення множини іменників; питальні та заперечні речення.

Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою. Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для контролю знань, Test 5.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «Hello».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll remember how to use the Present Simple Tense and Plurals.

 

 

 

Besides, we’ll remember vocabulary on the topic «Animals», after that you’ll have a test

 

 

 

to check your knowledge on this topic.

Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення пісні «The Zoo Song». Клас хором співає пісню.

164

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

Check on Homework

ІІ.

Grammar

Revision

2)Гра «Word Clap».

Учні розташовуються колом і разом відбивають ритм, спочатку повільно, потім усе швидше: тричі плескають по колінах, а четвертий раз — у долоні. Із кожним четвертим оплеском один із учнів називає будь-яку тварину. Назви можуть повторюватися, але не раніше ніж через три слова. Наприклад:

Ps: (three claps)

P1: Bear!

Ps: (three claps)

P2: Rhino!

Ps: (three claps)

P3: Hippo!

Ps: (three claps)

P4: Wolf!

Ps: (three claps)

P5: Fox!

Ps: (three claps) P6: Monkey!

4.Перевірка домашнього завдання.

1)Впр. 4 (с. 99).

Кожен учень показує свою маску зайця й розповідає про цю тварину.

2)РЗ, впр. 1 (с. 68).

Учні в парах читають діалог за ролями.

3)РЗ, впр. 2 (с. 68).

Учні по черзі показують зображення улюбеної тварини й розповідають про неї. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Повторення граматичного матеріалу.

1)Впр. 1 (с. 100).

Учитель звертає увагу учнів на правила й приклади утворення множини іменників, представлені в рамці на с. 100. Учні називають форми множини іменників

і записують їх у зошити.

2)РЗ, впр. 1 (с. 69).

Учні записують і називають форми множини поданих іменників.

3)Впр. 2 (с. 100).

Учні в парах ставлять один одному запитання до малюнка і відповідають на них.

4)РЗ, впр. 3 (с. 69).

Учні письмово заповнюють пропуски правильними допоміжними словами й по черзі читають доповнені речення.

5)Впр. 3 (с. 100).

Учитель нагадує правила утворення заперечних речень у теперішньому неозначеному часі. Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують заперечні речення в зошити.

6)Впр. 4 (с. 101).

Учитель нагадує правила утворення питальних речень із дієсловом have у теперішньому неозначеному часі. Учні письмово складають запитання за представленим зразком.

www.e-ranok.com.ua 165

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

7)Впр. 5 (с. 101).

Учні письмово виконують завдання вправи. Потім по черзі читають речення тексту.

8)Впр. 6 (с. 101).

Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують речення. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

9)Впр. 7 (с. 101).

Учні в групах складають короткі усні повідомлення про тварин, яких можна побачити в цирку.

Revision 2. Повторення теми «Тварини».

1)Аудіювання. Впр. 1 (с. 102).

Учитель двічі читає діалоги. Учні слухають і обирають малюнки, що відповідають їх змісту.

2)Повторення ЛО теми. Впр. 2 (с. 102).

Учні складають слова з поданих літер і заповнюють ними пропуски в реченнях.

3)Читання. Впр. 3 (с. 103).

Учні самостійно читають текст вправи та розташовують малюнки у правильній послідовності.

4)Говоріння. Впр. 4 (с. 103).

Учні в парах ставлять один одному запитання відповідно до плану та відповідають на них.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

Instruction

3.

Інструкція щодо виконання контрольної роботи.

 

 

 

T: Контрольна робота складається з трьох завдань. Вона дозволить перевірити рі-

 

 

 

вень ваших знань з розділу «Тварини».

Test

4.

Виконання контрольної роботи. Тест 5.

 

 

 

Текст контрольної роботи див. на с. 297.

ІІІ.

 

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Homework

1.

Домашнє завдання.

 

 

 

РЗ, впр. 2 (с. 69), 2 (с. 70) (письмово), 1 (с. 70) (усно).

Summarizing 2.

Підведення підсумків уроку.

 

 

 

Заключна бесіда з учнями.

 

 

 

T: Have you got any questions on the tasks of your test?

 

 

 

Do you think you did the test successfully?

 

 

 

What task was the most difficult?

 

 

 

Which one was the most interesting?

166

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]