Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

UNIT 7. I AM AT SCHOOL

УРОК 61 (3)

Підтема Який у тебе портфель?

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Повторити граматичний матеріал: прийменники місця. Продовжувати тренувати в аудіюванні.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати усвідомлення важливості навчання.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: Good morning, children! How are you today?

 

 

 

Ps: We are very well, thank you!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we’ll practise in saying what school things look like and where they are.

Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.

Гра «Bring Me Quickly».

Учитель поділяє клас на три команди. У класній кімнаті розкладаються різні предмети (зображення предметів), англійські назви яких учні знають. Учитель викликає з кожної команди по одному учню і просить їх принести один із цих предметів (зображень), називаючи його англійською мовою. Наприклад:

Т: Bring me a pen! Bring me a book!

Той учень, хто першим правильно виконає завдання, приносить своїй команді один бал. Виграє команда, яка отримає більше балів.

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 128).

Учні усно складають речення до малюнків за поданим зразком.

2)Впр. 2 (с. 128).

Учні в парах ставлять один одному запитання до малюнків впр. 1 (с. 128) за поданим у вправі зразком.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

Grammar

2. Повторення та активізація граматичного матеріалу: прийменники місця.

Revision and

1) Впр. 3 (с. 128).

Practice

 

Учні читають речення і співвідносять їх з малюнком: знаходять місце розташу-

 

вання згаданих шкільних речей.

www.e-ranok.com.ua 199

РОЗДІЛ 7: Я В ШКОЛІ

Listening

Comprehension

HO:

2)Впр. 4 (с. 129).

Учні читають запитання до малюнка впр. 3 (с. 128) і добирають відповіді до них.

3)Впр. 5 (с. 129).

Учні в парах, дотримуючись правил, викладених у завданні, грають у гру.

4)Впр. 6 (с. 129).

Учні по черзі описують малюнок, який намалював сусід по парті, граючи у гру впр. 5.

5)Гра «Where Is the Rubber?».

Учні на хвилину відвертаються, а ведучий у цей час ховає в класі ластик. Потім усі ставлять йому запитання, намагаючись відгадати, де ластик. Учень, що дає правильну відповідь, ховає ластик наступним.

Наприклад, ведучий (Leader) сховав ластик під зошитом.

Leader: Where is the rubber? Ps: Is it under the chair? Leader: No, it isn’t.

Ps: Is it next to the pen? Leader: No, it isn’t.

Ps: Is it on a textbook? Leader: No, it isn’t.

Ps: Is it under the exercise book? Leader: Yes, it is.

3.Аудіювання.

Учитель читає діалог, а учні домальовують лінійку у відповідному місці на малюнку на картках (НО).

I can’t find my ruler!

Really? But I can see it well.

Is it under the exercise book?

No, it isn’t.

Is it on the chair?

No, it isn’t.

Oh, I know — it’s between the marker and stapler!

That’s right.

200

www.e-ranok.com.ua

UNIT 7. I AM AT SCHOOL

Speaking 4. Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 129).

Учні в зошитах зображують одну з речей, якими користуються на уроках, і по черзі розповідають про неї. Учитель стежить за правильністю будови речень.

Check on Homework

ІІІ.

Homework

5.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 84).

Учні читають речення, які вони записали.

2)РЗ, впр. 2 (с. 85).

Учні в парах розігрують діалог за ролями. Учитель контролює правильність відповідей.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 86) (письмово), 2 (с. 87) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic did we practise to speak about today? What new words have you learned?

What task did you like most?

УРОК 62 (4)

Підтема Це — моя класна кімната.

Мета: Повторити та активізувати ЛО теми. Продовжувати практикувати у читанні.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати усвідомлення важливості навчання.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО) (див. матеріал для копіювання), червоні та зелені картки для кожного учня, три коробки, м’яч.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: Good morning, children! How are you today?

 

 

 

Ps: We are very well, thank you!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: Today you’ll learn some more words describing school things and practise them in

 

 

 

games and exercises.

www.e-ranok.com.ua 201

РОЗДІЛ 7: Я В ШКОЛІ

Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.

Гра «Світлофор».

Учитель роздає учням по дві картки (зеленого та червоного кольору) і каже, що він називатиме предмети, які учні зазвичай кладуть у портфель, ідучи до школи. Якщо це відповідає дійсності, учні показують зелений колір «світлофора», якщо ні — то червоний. Гра проводиться англійською мовою в швид­кому темпі. Наприклад:

Т: Book!

Учні показують зелену картку.

Т: Ball!

Учні показують червону картку.

Т: Pencil!

Учні показують зелену картку.

Т: Chair!

Учні показують червону картку.

Т: Teddy bear!

Учні показують червону картку.

ІІ.

Vocabulary

Practice

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Активізація ЛО теми.

1)Впр. 1 (с. 130).

T: Look at the picture on page 130 and say what things you have in your class­ room.

2)Гра «Find in the Box».

Учні утворюють три команди. Кожна з них отримує коробку з зображеннями предметів, що були вивчені (НО). Учитель вимовляє яке-небудь слово, і члени команд вибирають у коробці відповідний малюнок та повторюють його назву. Команда, що першою знаходить і називає слово, отримує один бал. Перемагає команда, що набере найбільшу кількість балів.

НО:

202

www.e-ranok.com.ua

UNIT 7. I AM AT SCHOOL

Закінчення завдання

3)Робота в парах. Впр. 2 (с. 130).

Учні працюють у парах: користуючись поданим у вправі зразком, розпитують один одного про предмети в кабінеті англійської мови.

4)Впр. 3 (с. 130).

Учні по черзі читають речення і виправляють їх.

Reading 2. Навчання читання.

1)Reading. Етап читання. Впр. 4 (с. 131).

Учні в парах читають діалог за ролями.

2)Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту. Впр. 5 (с. 131). Учні, спираючись на зміст діалогу впр. 4, усно складають у парах подібний діалог.

Pronunciation 3. Фонетична зарядка.

1)Впр. 6 (с. 131).

Т: Послухайте слова і скажіть, який приголосний звук спільний у них. Учитель читає слова, учні слухають і відповідають на запитання, потім читають слова вправи самостійно. Учитель корегує вимову.

2)Вивчення скоромовки.

Учитель читає скоромовку. Потім учні практикуються у правильному і швидкому її вимовлянні.

Т: Flies fly but a fly flies.

www.e-ranok.com.ua 203

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]