Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

UNIT 5. ANIMALS

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

УРОК 42 (1)

Підтема Тварини — хороші.

Мета: Презентувати нові ЛО.

Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Навчати читання.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, опорні малюнки (НО) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Вивчення вірша «Hello».

Учитель читає вірш, учні повторюють за ним по рядку, потім — повністю. HELLO

Hello, hello, hello!

I’m fine! I’m fine!

Аnd how are you, how are you?

And I hope that you are too!

Discussing

the Results

of the Test

2.Обговорення результатів контрольної роботи.

Учитель підводить підсумки контрольної роботи: повідомляє, які завдання були виконані успішно, а які — неправильно, пояснює складні моменти, відповідає на запитання учнів.

Aim

Check on Homework

3.Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson we’ll start discussing animals. And today we’ll speak about pets — puppies, kittens, hamsters, etc. So, by the end of the lesson you’ll be able to speak about your pet.

4.Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 2 (с. 55), 1, 2 (с. 56).

Учитель збирає робочі зошити на перевірку.

Warming up 5. Введення в іншомовну атмосферу.

T: So, a pet is an animal that lives in your house or flat. Look at the pictures and help me to divide them into pets and wild animals.

Учитель показує по черзі малюнки із зображеннями диких і домашніх тварин (НО). Бесіда з учнями.

Т: Is it a pet/wild animal?

138

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

НО:

Ps: Yes, a dog/hamster etc. is a pet.

T: That’s right, and a tiger/lion etc. is a wild animal. Which of these pets would you like to have at home?

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Бесіда за малюнками в підручнику. Впр. 1 (с. 84).

T: Look at the pictures on page 84. We can see pets there. We can see a dog/puppy/ rabbit etc.

www.e-ranok.com.ua 139

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

What pet is a small cat/dog?

What pet is a bird?

Which of these pets have long/short tails/ears?

Do you have any of these pets at home?

2)Командна гра.

Учні поділяються на чотири команди. Учитель дає кожній з команд набір карток із зображеннями домашніх тварин (НО). Потім називає слова, що відповідають цим малюнкам. Після кожного слова учні повинні швидко знайти у себе на парті картку з відповідним малюнком і підняти її. Команда, що швидше це робить, набирає бали. Виграє команда з найбільшою кількістю балів.

3)Гра «Out-of-Order Phone».

Учні поділяються на дві команди та сідають у два ряди. Ведучий (спочатку вчитель, а потім учні по черзі) пошепки каже одне з нових слів або словосполучень учню, що сидить поряд. Той «передає» слово своєму сусідові і т. д. Якщо гравець, що сидить у ряду останнім, правильно називає передане слово, то команда отримує один бал. Виграє команда, що отримає більше балів.

4)Впр. 2 (с. 84).

Учні в парах, спираючись на поданий зразок, ставлять один одному запитання та відповідають.

5)Впр. 3 (с. 84).

Учні хором повторюють римування за вчителем.

Reading 2. Навчання читання.

1)Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями.

T: Look at the picture on page 85. Whо can we see? We can see a girl, her name is Inna, Inna’s pets are a cat and a kitten. Let’s read about them.

2)Reading. Етап читання. Впр. 4 (с. 85).

Учні читають речення тексту за вчителем.

3)Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тесту. Впр. 5 (с. 85). Учні читають речення й обирають правильний варіант їхніх закінчень.

Speaking 3. Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 65).

Учні складають короткі усні повідомлення про свою домашню тварину за планом і по черзі виступають з ними. Учитель стежить за правильністю будови речень.

Pronunciation 4. Фонетична зарядка. Впр. 6 (с 85).

Учитель читає слова вправи. Учні повторюють за ним, потім читають самостійно. Учитель корегує вимову.

Physical

Activity

5.Фізкультхвилинка.

Учитель вимовляє римування, показуючи відповідні рухи. Учні повторюють слова й рухи за вчителем.

OPEN, SHUT THEM

Open, shut hands,

Open, shut them,

Give a little clap, clap, clap.

Open, shut hands,

Open, shut them,

140

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

Shake your hands like this, this, this.

Open, shut hands,

Open, shut them,

Put them on your lap, lap, lap.

ІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1А, В (с. 57), 2 (с. 58) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did you practise to speak about at this lesson? What pets can you name?

УРОК 43 (2)

Підтема Мій домашній улюбленець.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Навчати письма.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО) (див. матеріал для копіювання), кольорова крейда.

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Вірш «Hello».

Учні хором розповідають вірш.

Aim

Check on Homework

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson we’ll continue discussing pets — their habits, food and the places where they live.

3.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1А, В (с. 57).

Учні читають назви тварин, які вони записали. Потім у парах розігрують діалоги частини В.

2)РЗ, впр. 2 (с. 58).

Учні демонструють свої малюнки та розповідають про своїх домашніх улюб­лен­ців. Учитель стежить за правильністю відповідей.

www.e-ranok.com.ua 141

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

Warming up 4. Введення в іншомовну атмосферу.

Вивчення вірша «Mary Had a Little Lamb».

Учитель читає вірш повністю, потім ще раз — по два рядки, а учні повторюють за ним. MARY HAD A LITTLE LAMB

Mary had a little lamb, Little lamb, little lamb. Mary had a little lamb, Its hair was white as snow.

And everywhere that Mary went, Mary went, Mary went

And everywhere that Mary went The lamb was sure to go.

It followed her to school one day, School one day, school one day. It followed her to school one day Which was against the rules.

It made the children laugh and play, Laugh and play, laugh and play.

It made the children laugh and play, To see the lamb at school.

ІI.

Presenting

and Practising

Vocabulary

Основна частина уроку

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Гра «What’s Good For My Pet?».

Учні працюють у групах по троє-четверо. Учитель роздає кожній групі картки (НО) та просить учнів дібрати кожній тварині правильне помешкання та їжу. Учні виконують завдання і складають усні повідомлення про домашніх улюб­ ленців:

Ps: A hamster lives in a cage. It eats corn. A cat sleeps on a mat. It drinks milk.

A dog lives in a dog-house. It eats meat.

A fish lives in an aquarium. It eats fish food.

НО:

 

 

 

AN

A CAGE

A MAT

A DOG-HOUSE

AQUARIUM

142

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

 

 

Закінчення завдання

CORN

MEAT

FISH FOOD

2)Впр. 1 (с. 86).

T: Look at the pictures on page 86. We can see a cage/dog-house etc. Which of them are pets’ houses?

Which ones are pets’ food?

3)Впр. 2 (с. 86).

Учні в парах, спираючись на поданий у вправі зразок, ставлять один одному запитання до малюнків впр. 1.

4)Гра «Упізнай слово».

Для цієї гри необхідна кольорова крейда. Учитель у довільному порядку пише на дошці вивчені слова. Учні читають їх уголос. Потім клас поділяється на дві команди. Кожна з них отримує крейду різного кольору. Учитель називає слово, а перший учень з кожної команди біжить до дошки та обводить слово. Потім — другий, третій тощо. Виграє команда, яка правильно обведе більшу кількість слів.

5)Впр. 3 (с. 86).

Учні розглядають малюнок і в парах обговорюють запитання вправи.

6)Впр. 4 (с. 87).

Учні усно складають речення за таблицею.

7)Впр. 5 (с. 87).

Учні по черзі читають речення тексту, заповнюючи пропуски поданими словами. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

Writing

2.

Навчання письма. Впр. 6 (с. 87).

 

 

 

Учні розглядають малюнки та письмово cкладають речення про зображених на них

 

 

 

тварин. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

Speaking

3.

Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 87).

 

 

 

Учні в парах обговорюють домашніх улюбленців відповідно до плану вправи.

ІІІ.

 

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Homework

1.

Домашнє завдання.

 

 

 

РЗ, впр. 1 (с. 59) (письмово), 2 (с. 60) (усно).

Summarizing 2.

Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic did we discuss at the lesson today? What new information have you found out? What new words have you learned?

www.e-ranok.com.ua 143

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]