Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 4: ПОРИ РОКУ І ПРИРОДА

УРОК 40 (8)

Підтема Осінь — багата.

Мета: Презентувати нові ЛО.

Повторити та активізувати ЛО теми. Повторити граматичний матеріал: числівники.

Продовжувати формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

Виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, обладнання для гри (НО) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Вірш «How Are You, My Dear Cousin Sue?».

Учні хором розповідають вірш.

Aim

Check on Homework

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson we’ll speak about the weather in autumn and you’ll find out why autumn is rich.

3.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1А, В (с. 53).

Учні називають слова й показують малюнки, що їм відповідають.

2)РЗ, впр. 2 (с. 53).

Учні читають твердження до малюнків, погоджуються з правильними та виправляють неправильні.

Учитель стежить за правильністю відповідей.

Warming up 4. Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення вірша «Pretty Shells» (див. урок 39 (7)).

Учні по черзі (за бажанням) розповідають вірш.

2)Бесіда в режимі TP1P2P3.

T: What season comes after summer? What are the autumn months?

Why do we say that autumn is rich?

What is the weather usually like in autumn?

3)Вивчення вірша «Rain, Rain, Go Away».

Учні повторюють слова вірша за вчителем, потім хором його розповідають.

RAIN RAIN GO AWAY

Rain, rain, go away,

Come again another day.

Little Johnny wants to play;

Rain, rain, go to Spain,

Never show your face again!

132

www.e-ranok.com.ua

UNIT 4. SEASONS AND NATURE

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 78).

T: Look at the pictures of exercise 1. What can wee see? We can see fruits. We can see a pear/plum/melon/watermelon/tomato. What fruits do you like?

2)Гра «Air Writing».

Учитель нібито «пише» у повітрі нові слова зі с. 78, а діти записують їх у зошити. Перемагає учень, який правильно записав усі слова.

Reading and

Speaking

2. Навчання читання й говоріння.

1)Впр. 2 (с. 78).

Учні повторюють репліки діалогу за вчителем, потім у групах по троє розігрують діалог за ролями.

2)Впр. 3 (с. 78).

Учні по черзі читають твердження до тексту вправи та визначають, чи відповідають вони змісту діалогу.

Grammar

3. Повторення граматичного матеріалу: числівники.

Revision

 

1)Повторення пісні «I Can Count the Children in the Class».

Учні хором співають пісню.

2)Впр. 4 (с. 79).

Учні рахують фрукти у кошиках.

3)Гра «Лічильне лото».

Учні отримують картки з числами, учитель тримає картки з арифметичними діями. Учитель, показуючи одну зі своїх карток, називає англійською приклад. Учні повинні знайти на своїх картках відповідь на цей приклад та назвати її англійською. Той, хто першим підвів руку та відповів правильно, одержує картку від учителя. Виграє той, хто закриє найбільше чисел на своїй картці.

НО:

Картки вчителя

 

 

 

12 + 2

 

 

 

 

 

 

19 – 3

21 – 10

 

 

 

 

 

 

7 + 8

3 + 15

17 – 7

 

 

 

 

 

 

 

18 – 11

4 + 4

15 – 6

 

 

 

 

 

 

 

14 – 1

12 – 6

5 + 7

 

 

 

 

 

 

 

9 – 8

19 – 17

10 + 10

 

 

 

 

 

 

 

Картки учнів (набори за кількістю учнів у класі)

 

14

16

13

6

1

2

 

11

12

20

www.e-ranok.com.ua 133

РОЗДІЛ 4: ПОРИ РОКУ І ПРИРОДА

Speaking

Physical

Activity

ІІІ.

Homework

Summarizing

4.Розвиток умінь мовлення. Впр. 5, 6 (с. 79).

Учні працюють у групах: малюють календар погоди й складають короткі усні повідомлення про погоду за останній тиждень, а потім виступають з ними. Учитель стежить за правильністю будови речень.

5.Фізкультхвилинка.

Учитель вимовляє римування та показує відповідні рухи. Учні повторюють слова та рухи.

I wiggle my fingers, I wiggle my toes,

I wiggle my shoulders, I wiggle my nose.

Now no more wiggles are left in me, I will be as still as can be.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 54) (усно), 2 (с. 54) (письмово).

2.Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did you practise to describe? What rhyme have you learned? What task did you like most?

Name one thing you like about autumn.

УРОК 41 (9—10) (КОНТРОЛЬНИЙ)

Підтема Повторення граматики. Перевір себе! Контрольна робота.

Мета: Повторити ЛО теми.

Повторити граматичний матеріал: теперішній неозначений час; присвійний відмінок іменників; спеціальні запитання; прийменники.

Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою. Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для контролю знань, Test 4, картки для роботи у групах (НО) (див. матеріал для копіювання).

134

www.e-ranok.com.ua

UNIT 4. SEASONS AND NATURE

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «How Are You, My Dear Cousin Sue?».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll remember how to use the Present Simple Tense, possessives and

 

 

 

prepositions. Besides, we’ll remember the vocabulary on the topic «Seasons and

 

 

 

Weather», after that you’ll have a test to check your knowledge on this topic.

Warming up

Check on Homework

3.Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення вірша «Rain, Rain, Go Away» (див. урок 40 (8)).

Учні по черзі (за бажанням) розповідають вірш.

2)Вивчення вірша «Rain on the Green Grass».

Учні повторюють слова вірша за вчителем, потім розповідають його хором.

RAIN ON THE GREEN GRASS

Rain on the green grass,

Rain on the tree,

Rain on the housetop,

But not on me.

4.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 54).

Учні по черзі читають речення і показують наліпки, які вони використали.

2)РЗ, впр. 2 (с. 54).

Учні в парах читають діалог за ролями.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

ІІ.

Grammar

Revision

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення граматичного матеріалу.

1)Граматична гра.

Учні працюють у групах по троє-четверо: кожна група отримує комплект карток (НО) і за одну хвилину складає речення. Кожне правильне речення приносить один бал. Перемагає команда з найбільшою кількістю балів.

HO:

 

 

 

 

 

 

 

What

is

the weather

 

like?

 

 

 

 

 

 

 

What

do

you

 

wear?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

It

is

not

 

hot.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.e-ranok.com.ua 135

РОЗДІЛ 4: ПОРИ РОКУ І ПРИРОДА

 

 

 

 

Закінчення завдання

 

 

 

 

 

 

 

 

I

don’t

like

 

autumn.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We

ski

in

 

winter.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2)РЗ, впр. 1 (с. 55).

Учні по черзі читають доповнені запитання.

3)Впр. 1 (с. 80).

Учні письмово виконують завдання в зошитах, потім розігрують діалог у парах.

4)Впр. 2 (с. 80).

Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують речення.

5)Впр. 3 (с. 80).

Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують запитання. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

6)Впр. 4 (с. 80).

Учні письмово складають речення за представленим у вправі зразком.

7)Впр. 5 (с. 81).

Учні письмово виконують завдання вправи. Потім по черзі читають речення тексту.

8)Впр. 6 (с. 81).

Учні працюють у парах: один уявляє себе англійцем, що збирається відвідати Україну, а другий розповідає йому про погоду влітку та радить, який одяг узяти із собою.

Revision 2. Повторення теми «Пори року і природа».

1)Аудіювання. Впр. 1 (с. 82).

Учитель двічі читає тексти. Учні слухають і обирають малюнки, що відповідають змісту тексту.

2)Повторення ЛО теми.

а) Впр. 2 (с. 82).

Учні по черзі читають речення, заповнюючи пропуски поданими словами.

б) Впр. 3 (с. 83).

Учні письмово складають речення за поданим у вправі зразком.

3)Читання. Впр. 4 (с. 83).

Спочатку учитель читає текст вправи, а учні слухають, слідкують за підручником і дають відповідь на запитання, що містяться у завданні вправи. Після цього читають твердження впр. 5 (с. 83), погоджуються з правильними та виправляють неправильні­ .

4)Повторення літер англійської абетки. Впр. 6 (с. 83).

Учні знаходять у тексті впр. 4 слова з літерою Ss і вимовляють їх по буквах. Потім складають речення з ними.

136

www.e-ranok.com.ua

UNIT 4. SEASONS AND NATURE

5)Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 83).

Учні в парах ставлять один одному запитання відповідно до плану вправи. Учитель стежить за правильністю виконання вправ.

Instruction

3.

Інструкція щодо виконання контрольної роботи.

 

 

 

T: Контрольна робота складається з трьох завдань. Вона дозволить перевірити рі-

 

 

 

вень ваших знань з розділу «Пори року і природа».

Test

4.

Виконання контрольної роботи. Тест 4.

 

 

 

Текст контрольної роботи див. на с. 296.

ІІІ.

 

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Homework

1.

Домашнє завдання.

 

 

 

РЗ, впр. 2 (с. 55), 2 (с. 56) (письмово), 1 (с. 56) (усно).

Summarizing 2.

Підведення підсумків уроку.

 

 

 

Заключна бесіда з учнями.

 

 

 

T: Have you got any questions on the tasks of your test?

 

 

 

Do you think you did the test successfully?

 

 

 

What task was the most difficult?

 

 

 

Which one was the most interesting?

www.e-ranok.com.ua 137

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]