Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 62) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did we do at the lesson today? What did you practise to speak about? What task did you like most?

УРОК 46 (5)

Підтема Дикі тварини.

Мета: Презентувати нову лексику теми. Повторити та активізувати ЛО теми.

Повторити граматичний матеріал: теперішній неозначений час. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення.

Виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), для самостійної роботи (НО2) (див. матеріал для копіювання), дзиґа з наклеєними стрілками.

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Вірш «Hello».

Учні хором розповідають вірш.

Aim

Check on Homework

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson you’ll learn to describe wild animals — what they are like, what they eat and where they live.

3.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 62).

Учні по черзі читають речення, які вони склали.

2)РЗ, впр. 2 (с. 62).

Один з учнів читає текст вправи, решта слідкує за робочими зошитами. Учитель контролює правильність виконання завдань.

Warming up 4. Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення вірша. Впр. 3 (с. 90). Учні по черзі розповідають вірш.

150

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

2)Гра «Крок — слово».

Один з учнів стає на відстані від вчителя і починає робити кроки, називаючи тварин. Його завдання — дійти до вчителя. Якщо запас слів гравця вичерпався, а хтось інший знає ще якісь слова, він може спробувати зробити більше кроків.

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 92).

T: Look at the pictures on page 92. What can we see? We can see wild animals and places where they live.

Point to the penguin/tortoise/shark/camel. What animals live in the jungle/mountain/ desert/savanna?

2)Гра «Make a Circle!».

Учні беруться за руки, утворюючи коло. Перед кожним лежить картка (НО1) написом донизу (щоразу інша). У колі лежить «палиця» (дзиґа з наклеєними стрілками). Розкручують палицю, і коли вона зупиниться, два учні (на яких показують кінці «палиці») піднімають свої картки і читають слова. Хто без помилок прочитає та перекладе слово, отримує один бал. Виграє учень з найбільшою кількістю балів.

НО1:

THE JUNGLE

A FOREST

A RIVER

A SHARK

A BEAR

A DOLPHIN

Reading 2. Навчання читання.

A MOUNTAIN

AN OCEAN

A PENGUIN

A CAMEL

A LION

A GIRAFFE

A DESERT

A SAVANNA

A TORTOISE

A PARROT

A TIGER

A MONKEY

1)Reading. Етап читання. Впр. 2 (с. 92).

Учні читають тексти впр. 2 за вчителем, потім самостійно заповнюють таблицю

(НО2).

НО2:

Fill in the table./Заповни таблицю.

 

 

 

 

 

 

Animal

Where does it live?

What can it do?

What is it like?

www.e-ranok.com.ua 151

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

2)Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. 3 (с. 93).

Учні в парах ставлять один одному запитання за поданим зразком та відповідають на них.

б) Гра «Correct Me».

Учитель висловлює помилкові твердження, що стосуються тексту впр. 2 (с. 92), а учні, підглядаючи в свої таблиці, виправляють їх. Наприклад:

T: Parrots live in the ocean!

Ps: No, parrots live in the jungle! Sharks live in the ocean!

Speaking 3. Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 93).

Учні, спираючись на інформацію з таблиці (НО2), по черзі розповідають про одну з тварин, описаних у тексті впр. 2 (с. 92). Учитель стежить за правильністю будови речень.

Pronunciation 4. Фонетична зарядка.

Grammar

Revision

ІІІ.

Homework

Summarizing

1)Впр. 5 (с. 93).

Т: Послухайте слова і зверніть увагу на голосні звуки в них.

Учитель читає слова. Учні слухають, потім читають слова вправи самостійно. Учитель корегує вимову.

2)Гра «The Word Auction».

Клас поділяється на дві групи. Учні першої групи «купують» слова зі звуком [5], а другої — з дифтонгом [3\]. Учитель у швидкому темпі читає слова впр. 5 (с. 93), завдання учнів — встигнути «купити» слово: підвести руку і сказати: «I buy it». Учень, що купив найбільше слів, оголошується мільйонером і перемагає.

3)Вивчення скоромовки.

Учитель двічі читає скоромовку. Учні практикуються у правильному і швидкому її вимовлянні.

T: Octopus ocular optics.

5.Повторення граматичного матеріалу: теперішній неозначений час. Впр. 6 (с. 93).

Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують речення. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 63) (письмово).

2.Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic were we discussing? What words have you learned? What games did we play?

What grammar did we practise?

What have you learned to do/speak about?

152

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

УРОК 47 (6)

Підтема Тварини в зоопарку.

Мета: Повторити та активізувати ЛО теми. Продовжувати навчати читання.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, програвач компакт-дисків.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «Hello».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll continue speaking about animals, and you’ll praсtise in discussing

 

 

 

animals in the zoo.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

Check on Homework

1)Гра «Brainstorming».

T: What zoo animals can you name?

Дві команди по черзі називають тварин, яких можна побачити в зоопарку, англійською мовою. Виграє команда, що називає слово останньою.

2)Вивчення пісні «The Zoo Song».

Учитель вмикає запис пісні, учні слухають, а потім хором разом з учителем співають.

THE ZOO SONG

Can you see the monkey in her cage?

Can you see the monkey in her cage?

Can you see the monkey…

Can you see the monkey…

Can you see the monkey in her cage?

Can you hear the lion in his cage?

Can you hear the lion in his is cage?

Can you hear the lion…

Can you hear the lion…

Can you hear the lion in his cage?

4.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 63).

Учні по черзі читають назви тварин, які вони записали під малюнками.

2)РЗ, впр. 2 (с. 63).

Учні читають твердження, погоджуються з правильними, виправляють неправильні.

Учитель стежить за правильністю відповідей.

www.e-ranok.com.ua 153

РОЗДІЛ 5: ТВАРИНИ

ІІ.

Vocabulary

Practice

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Активізація ЛО теми.

1)Впр. 1 (с. 94).

Діти розглядають малюнок та усно складають речення про зображених на ньому тварин.

2)Впр. 2 (с. 94).

Учні в парах ставлять один одному запитання до малюнків впр. 1 (с. 94) та відповідають на них.

3)Впр. 5 (с. 95).

Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують речення вправи у зошити.

4)Впр. 6 (с. 95).

Учні змагаються у кількості речень, які вони можуть скласти за малюнками вправи. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

Reading 2. Навчання читання. Впр. 3 (с. 94).

Учні за вчителем читають речення тексту і відповідають на запитання з вправи та на запитання вчителя.

T: What do we call little jaguars? Jaguar cubs. So who are Zibma and Maya?

Where do they live? What do they eat?

What is their mother’s name? What does she eat?

Pronunciation 3. Фонетична зарядка.

Physical

Activity

1)Впр. 4 (с. 94).

Т: Послухайте слова, звертаючи увагу на голосний звук у них.

Учитель читає слова. Учні слухають, потім читають слова самостійно. Учитель корегує вимову.

2)Вивчення скоромовки.

Учитель читає по рядку, учні повторюють. Потім практикуються у правильному і швидкому вимовлянні скоромовки.

The more we study, the more we know,

The more we know, the more we forget,

The more we forget, the less we know,

The less we know, the less we forget,

The less we forget, the more we know,

Why study?

4. Фізкультхвилинка.

Вірш-сценка «Five Little Monkeys Swinging in the Tree».

Учитель вимовляє вірш по рядку, показуючи відповідні дії. Учні повторюють за ним слова та дії.

FIVE LITTLE MONKEYS SWINGING IN THE TREE

Five little monkeys, swinging in a tree. Teasing Mr Crocodile, «You can’t catch me».

(Зображують мавп, що гойдаються на дереві і дражнять крокодила.)

154

www.e-ranok.com.ua

UNIT 5. ANIMALS

Up comes Mr Crocodile as quiet as can be (зображують крокодила, що підкрадається до мавп), And snaps that monkey right out of the tree

(плескають у долоні — нібито крокодил схопив мавпу).

Four (показують кількість на пальцях) little monkeys, swinging in a tree. Teasing Mr Crocodile, «You can’t catch me».

Up comes Mr Crocodile as quiet as can be, And snaps that monkey right out of the tree.

Three (показують кількість на пальцях) little monkeys, swinging in a tree. Teasing Mr Crocodile, «You can’t catch me».

Up comes Mr Crocodile as quiet as can be, And snaps that monkey right out of the tree.

Two (показують кількість на пальцях) little monkeys, swinging in a tree. Teasing Mr Crocodile, «You can’t catch me».

Up comes Mr Crocodile as quiet as can be, And snaps that monkey right out of the tree.

One (показують кількість на пальцях) little monkey, swinging in a tree. Teasing Mr Crocodile, «You can’t catch me».

Up comes Mr Crocodile as quiet as can be, And snaps that monkey right out of the tree. No little monkeys swinging in a tree, Teasing Mr Crocodile, «You can’t catch me». Up comes Mr Crocodile as quiet as can be, I’d better watch out or he might catch me!

Speaking 5. Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 95).

Учні складають короткі усні повідомлення про одну із зображених на с. 95 тварин та виступають з ними. Учитель стежить за правильністю будови речень.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 64), 2, 3 (с. 65) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т: What topic were we discussing? What game did we play?

What task did you like most?

Name one animal we can see in the zoo.

www.e-ranok.com.ua 155

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]