Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

УРОК 15 (5)

Підтема Моє улюблене заняття.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО) (див. матеріал для копіювання).

 

 

$ Хід уроку

І.

 

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

 

Greeting

 

1. Привітання.

 

 

 

T: How do you do!

 

 

 

Ps: How do you do!

 

 

 

Учитель пояснює, що «How do you do!» — це офіційне привітання, яке вимагає від-

 

 

 

повіді «How do you do!».

Aim

 

2. Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll continue speaking about toys, and we’ll discuss things you like

 

 

 

and things you don’t like. We’ll also play a game.

Warming up

Check on Homework

3.Введення в іншомовну атмосферу.

Учитель звертається до учнів з повідомленнями про себе. Якщо учень може сказати про себе те саме, він повторює речення, додаючи слово too. Якщо ж речення не стосується учня, то він повинен промовчати.

T: I can speak English.

P: I can speak English, too. T: I’m a teacher.

Учень мовчить.

T: I’m from Ukraine.

P: I’m from Ukraine, too. T: I can drive a car.

Учень мовчить.

T: I can ride a bike.

P: I can ride a bike, too. T: I’m in class.

P: I’m in class, too…

4.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 23).

Учитель підходить до кожного з учнів і перевіряє правильність виконання завдання в зошитах.

2)РЗ, впр. 2 (с. 23).

Учні по черзі виходять до дошки і розповідають про свого робота чи ляльку. Учитель стежить за правильністю відповідей.

62

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

HO:

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Бесіда з учнями. Впр. 1 (с. 32).

T: Look at the pictures on page 32. What can we see? We can see toys. Point to the plane. The plane is quick. Repeat after me: quick. What is quick? A car is quick. A train is quick. A bike is quick. Is a fish quick? No. A fish is slow. Repeat after me: slow. What is slow? A ship is slow. A turtle is slow. A fish is slow. Is a fish noisy? Of course, not! A fish is slow, but it is not noisy. Repeat after me: noisy. What is noisy? A car is noisy. A train is noisy. A plane is noisy. But a fish is not.

Now point to the cake. Do you like cakes? Yes, they are tasty. Repeat after me: tasty. What is tasty? Apples are tasty. Sweets are tasty. An ice cream is tasty. Everything you like to eat is tasty.

Now look at the monster. Is it nice or ugly? Repeat after me: ugly. The monster is not nice, it’s ugly, but it’s funny!

Do you like reading? I hope you do. The books you like are interesting, and the books you don’t like are boring. What else can be interesting or boring? Books, films, games can be. What books/films/games are interesting/boring?

2)Впр. 2 (с. 32).

Учитель читає учням приклад міні-діалогу, учні слухають і в парах складають аналогічні діалоги до малюнків (1—8).

3)Впр. 3 (с. 32).

Учні у парах ставлять один одному запитання за поданим у вправі зразком.

4)Гра «Find and Show».

Учні поділяються на дві команди. Кожній з них надається набір карток із малюнками (НО). Учитель вимовляє речення, а члени команд вибирають малюнок, що відповідає цьому реченню. Команда, яка першою пред’являє правильний малюнок, отримує один бал. Виграє команда з найбільшою кількістю балів.

Речення можуть бути такі:

It is noisy (відповідає картка, на якій зображено літак або машину). It is boring (відповідає картка, на якій зображено пазли).

It is quick (відповідає картка, на якій зображено літак, машину). It can fly (відповідає картка, на якій зображено птаха або літак). It is tasty (відповідає картка, на якій зображено пиріг).

It is slow (відповідає картка, на якій зображено рибку).

We can ride it (відповідає картка, на якій зображено велосипед). It can cry (відповідає картка, на якій зображено ляльку).

It is ugly (відповідає картка, на якій зображено іграшкового монстра).

63

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

Pronunciation 2. Фонетична зарядка.

Закінчення завдання

1)Розпізнавання звуків.

Учитель повільно вимовляє слова скоромовок. Учні підводять руку, якщо голосний звук вимовляється широко (звук [0]). Якщо голосний вимовляється вузько, руку не підводять.

T: One black beetle bled only black blood, the other black beetle bled blue. This fat black cat sat on a hat.

2)Репродукція.

Учні повторюють текст скоромовок за вчителем.

Reading 3. Навчання читання.

1)Впр. 4 (с. 33).

T: Look at the picture on page 33. Who can we see? We can see a girl and her doll. The girl’s name is Polly and the doll’s name is Dolly. And we can see pots and pans. They are Dolly’s pots and pans. What can Dolly do? It can walk and talk. What does Polly want to do? She wants to have tea with Dolly.

Учні розглядають малюнок і відповідають на запитання вчителя. Потім слухають і хором читають речення тексту за вчителем.

2)Впр. 5 (с. 33).

Учні по черзі читають твердження до тексту й обирають правильний варіант відповіді.

Speaking 4. Розвиток умінь мовлення.

Physical

Activity

1)РЗ, впр. 2 (с. 24).

Учні розглядають малюнки в робочому зошиті та розповідають, які іграшки їм подобаються, а які — ні.

2)Впр. 7 (с. 33).

Учні в групах розповідають про своє улюблене заняття. Учитель стежить за правильністю вимови слів.

5.Фізкультхвилинка.

Учитель читає римування, учні слухають і виконують команди.

Clap, clap, clap your hands,

Clap your hands together.

Clap, clap, clap your hands,

Clap your hands together.

Wink, wink, wink your eyes,

Wink your eyes together.

Wink, wink, wink your eyes,

Wink your eyes together.

64

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

Spin, spin, spin around,

Spin around together.

Spin, spin, spin around,

Spin around together.

Wash, wash, wash your face,

Wash your face together.

Wash, wash, wash your face,

Wash your face together.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 24) (письмово).

2)Впр. 6 (с. 33) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic were we discussing? What words have you learned? What games did we play?

Name one thing you like (to do).

УРОК 16 (6)

Підтема Щонеділі.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Продовжувати формувати техніку читання. Удосконалювати вміння аудіювання.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: How do you do!

 

 

 

Ps: How do you do!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll discuss what children usually do on Sundays; and by the end of

 

 

 

the lesson you’ll learn to talk about how you spend your free time.

65

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

Warming up

Check on Homework

3.Введення в іншомовну атмосферу.

Гра «What’s in Your Picture?».

Кожен учень зображує у зошиті іграшку та усно описує її (двома-трьома реченнями). Наприклад, учень намалював ляльку.

P1: It’s my doll. It’s pretty. It can’t walk, but it can talk. I like it! Aбо зображує машинку:

P2: It’s my car. It’s quick and it’s noisy. I like my car!...

4.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 24).

Учні читають доповнені речення вправи.

2)Впр. 6 (с. 33).

Учні по черзі читають слова, які вони відновили, по буквах. Потім кожен читає своє речення з одним із цих слів.

Учитель стежить за правильністю відповідей.

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

Listening

Comprehension

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Бесіда з учнями.

Учні слухають і повторюють нові слова. Потім відповідають на запитання вчителя.

T: Look at me. That’s what I do in my free time: I fly a kite (удає, що запускає по-

вітряного змія). Repeat: fly a kite. I skip (удає, що стрибає через скакалку). Repeat: skip. I rollerblade (удає, що їде на роликах). Repeat: rollerblade. But I don’t play on the swing. Repeat: play on the swing.

Do you fly a kite/skip/rollerblade/play on the swing in your free time?

2)Гра «Mime Game».

Учні по черзі зображують пантомімою, що вони роблять на вихідних, а інші ставлять запитання, щоб здогадатися, яка це дія.

T: Show what you do on Sundays!

Ps: Do you fly a kite/skip/rollerblade/play on the swing?

3)Бесіда за підручником. Впр. 1 (с. 34).

T: Open your books at page 34 and look at the children. Point to the boy/girl who flies a kite/skips/rollerblades/plays on the swing.

Now ask and answer questions in pairs as in the example.

Учні в парах ставлять один одному запитання за поданим у вправі зразком.

4)Впр. 2 (с. 34).

Учні розглядають малюнок, читають запитання до нього та усно відповідають.

2. Аудіювання.

Учні отримують картки з малюнками (НО), слухають текст і проводять лінію від імені дитини до відповідного предмета.

T: Listen and draw a line.

ON SUNDAY

It’s Sunday today. The children are in the park. They are Max, Ann, Liz and Nick. Max has new rollerblades, they are his birthday present. So he learns how to rollerblade. Nick likes to rollerblade too, but today it’s windy and that’s why he flies his yellow and green kite. Liz and Ann are on the swing. Ann likes to play on the swing and Liz prefers to skip.

66

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

НО:

Ann

Liz

 

 

Nick

Max

 

 

 

 

 

 

 

Rhyme

3. Вивчення вірша. Впр. 3 (с. 34).

 

Учитель розповідає вірш, пояснюючи нові слова вербально та за допомогою рухів. Учні повторюють текст за вчителем, потім розповідають вірш самостійно.

Reading 4. Навчання читання.

1)Впр. 4 (с. 34).

Учитель називає ланцюжок слів, в яких трапляється дифтонг [e#]. Потім учні практикуються у читанні цих слів.

2)Впр. 5 (с. 34).

Учні виконують завдання в зошитах, після чого читають текст ланцюжком.

Speaking 5. Розвиток умінь мовлення. Впр. 6 (с. 34).

Кожен учень, спираючись на поданий у вправі зразок, складає коротке усне повідомлення про свій вільний час і виступає з ним. Учитель стежить за правильністю вимови слів.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 25) (усно), 2 (с. 25) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic were we discussing? What rhymes have we learned? What game did we play?

What task did you like most?

Name one thing you usually do on Sundays.

67

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]