Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

UNIT 1. MY FAMILY AND FRIENDS

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 3) (письмово), 2 (с. 3) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did you practise to do at the lesson today?

What do you say when you meet your friends in the morning/afternoon/evening? What do you wish your mum at night?

УРОК 3 (3)

Підтема Звідки ти родом?

Мета: Повторити літери англійського алфавіту. Aктивізувати ЛО теми.

Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, настільна гра «Memory: Letters» (НО) (див. матеріал для копіювання), програвач компакт-дисків.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: Good morning, children!

 

 

 

Ps: Good morning, teacher!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson you’ll remember the letters of the English alphabet; besides, you’ll practise in telling your name, age and the city or country you live in.

Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.

1) Повторення пісні «Good Morning, Miss Smith» та вірша (впр. 3 (с. 5)).

Учні хором співають пісню, потім по черзі розповідають вірш.

2) Вивчення пісні «Bingo».

Учитель вмикає музику та співає перший куплет пісні. Наступні куплети клас співає з учителем, виконуючи відповідні дії.

BINGO

There was a farmer who had a dog And Bingo was his name-oh! B-I-N-G-O,

B-I-N-G-O,

B-I-N-G-O,

23

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 1: МОЯ СІМ’Я І ДРУЗІ

And Bingo was his name-oh! There was a farmer who had a dog And Bingo was his name-oh!

B-I-N-G- (Замість звука, що передається літерою O, учні під музику плескають у долоні.) × 3

Аnd Bingo was his name-oh! There was a farmer who had a dog And Bingo was his name-oh!

B-I-N- (Замість звуків, що передаються літерами G-O, учні під музику плескають у долоні два рази.) × 3

Аnd Bingo was his name-oh! There was a farmer who had a dog And Bingo was his name-oh!

B-I (Замість звуків, що передаються літерами N-G-O, учні під музику плескають у долоні три рази.) × 3

Аnd Bingo was his name-oh! There was a farmer who had a dog And Bingo was his name-oh!

B (Замість звуків, що передаються літерами I-N-G-O, учні під музику плескають у долоні чотири рази.) × 3

Аnd Bingo was his name-oh! There was a farmer who had a dog And Bingo was his name-oh!

(Замість звуків, що передаються літерами В-I-N-G-O, учні під музику плескають у долоні п’ять разів.) × 3

Аnd Bingo was his name-oh!

ІІ. оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Alphabet 1. Повторення літер англійської абетки.

1)Впр. 1 (с. 8).

Учитель називає літери англійської абетки, учні повторюють.

2)Впр. 2 (с. 8).

Учні по черзі вимовляють слова по літерах.

3)Настільна гра «Memory: Letters».

Для гри необхідні 26 карток із зображенням великих літер та 26 карток із зображенням малих літер англійського алфавіту (НО).

26 карток із зображенням малих літер кладуться в алфавітному порядку написами донизу. Кожний гравець отримує три картки із зображенням великих літер англійського алфавіту, які кладе перед собою написом догори. Решта карток з великими літерами складається в купу написом донизу.

Перший гравець починає гру: перегортає одну з карток із зображенням малих літер. При цьому він намагається пригадати алфавітну послідовність і перегорнути картку із такою малою літерою, що відповідає одній з трьох великих літер на його картках (наприклад, отримавши картки із літерами D, Y та Q, він намагається пригадати, де знаходяться малі літери d, y та q).

Якщо гравець відкрив потрібну літеру, то він називає її й кладе отриману пару карток біля себе. Потім він бере нову картку з великою літерою. Тепер він має право на додатковий хід: перегортає ще одну з карток із зображенням малих літер і т. д.

Якщо гравець дає неправильну назву літери, то він повертає картку із зображенням малої літери на місце. Хід переходить до наступного гравця.

24

www.e-ranok.com.ua

UNIT 1. MY FAMILY AND FRIENDS

Якщо картка, яку взяв перший гравець, не відповідає літерам на його картках, то він також повертає цю картку на місце, а хід переходить до іншого.

Гра триває доти, доки в центрі столу не залишиться жодної картки. Виграє той, хто назбирав найбільшу кількість пар «велика — мала літера».

НО:

A

 

 

B

 

 

C

 

 

D

 

 

E

 

 

F

 

 

G

 

 

H

 

 

I

 

 

J

 

 

K

 

 

L

 

 

M

 

 

N

 

 

O

 

 

P

 

 

Q

 

 

R

 

 

S

 

 

T

 

 

U

 

 

V

 

 

W

 

 

X

 

 

Y

 

 

Z

 

 

a

b

c

d

e

f

g

h

i

j

k

l

m

n

o

p

q

r

s

t

u

v

w

x

y

z

Check on Homework

Speaking

2.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 3).

Один з учнів читає доповнені речення вправи.

2)РЗ, впр. 2 (с. 3).

Учні в парах читають запитання й відповіді на них.

3.Розвиток умінь мовлення.

1)Впр. 3 (с. 8).

Учитель читає діалог; учні слухають і поєднують запитання та відповіді на них, потім інсценують цей діалог у парах.

25

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 1: МОЯ СІМ’Я І ДРУЗІ

2)Вивчення пісні. Впр. 4 (с. 9).

Учитель читає текст пісні та пояснює незнайомі слова. Учні повторюють слова пісні за вчителем, потім хором співають.

3)Впр. 5 (с. 9).

Учні в парах читають та інсценують діалог вправи.

4)Комунікативна гра. Впр. 5 (с. 9).

Учні стають у два кола: одне всередині другого. Учні внутрішнього кола стоять обличчям до учнів зовнішнього. Одне коло пересувається за годинниковою стрілкою, а друге — в протилежному напрямку (так, щоб змінювалися співрозмовники). За командою вчителя рух зупиняється, й учні запитують у співрозмовника

«Where are you from?» i «Where do you live?», відповідають один одному, потім кола рухаються знов, гра триває.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 4) (письмово), 3 (с. 5) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did we do at the lesson today? What have we remembered? What did you practise to do?

What task did you like most?

УРОК 4 (4)

Підтема Мої друзі.

Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.

Повторити й активізувати граматичний матеріал: особові займенники. Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати усвідомлення важливості дружніх стосунків.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО1), для роботи у групах (НО2) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

T: Good morning, children!

Ps: Good morning, teacher!

26

www.e-ranok.com.ua

UNIT 1. MY FAMILY AND FRIENDS

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

T: At this lesson you’ll remember how to greet your friends and introduce yourself;

 

 

you’ll also learn to speak about your friend.

Warming up

3.

Введення в іншомовну атмосферу.

Check on Homework

1)Повторення пісень «Good Morning, Miss Smith» і «Bingo».

Клас хором співає пісні.

2)Гра «Good Morning, My Friend!».

Учні сидять на стільцях у колі. Для ведучого/ведучої немає вільного стільця. Він/ вона підходить до одного з сидячих, подає йому руку і говорить: «Good morning, my friend!» Той, з ким він/вона вітається, іде разом з ним/нею і вітається з іншими дітьми в колі. Вони також підводяться. Потім ведучий/ведуча впускає низку ключів (або будь-який інший шумливий предмет), і всі намагаються зайняти вільний стілець. Хто залишається, продовжує гру, використовуючи іншу форму привітання англійською мовою.

Учитель стежить за дотриманням правил гри.

4. Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 4).

Один з учнів починає називати записані літери в алфавітній послідовності, а решта продовжує:

P1: A, B, C, D...

P2: E, F, G, H...

P3: I, J, K, L...

2)РЗ, впр. 2 (с. 4).

Учні називають літери, які вони записали, і читають слова з ними.

3)РЗ, впр. 3 (с. 5).

Учні в парах читають запитання і відповіді на них.

ІІ.

Presenting

and Practising

Grammar

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Подання та відпрацювання граматичного матеріалу: особові займенники.

1)Бесіда з учнями.

Т (указує на себе): І!

Учні повторюють жест і слово.

Т(указує на когось із учнів): You!

Учні повторюють жест і слово.

Т(указує на одну дівчинку, іншу дівчинку): She, she!

Учні повторюють жест і слово.

Т(указує на одного хлопчика, іншого хлопчика): He, he!

Учні повторюють жест і слово.

Т(стає поряд із учнями, указує на себе і цих учнів): We!

Учні повторюють жест і слово.

Т(указує тільки на учнів): They!

Учні повторюють жест і слово.

2)Впр. 1 (с. 10).

Учитель читає діалоги, учні слухають, а потім читають та інсценують ці діалоги в парах.

27

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 1: МОЯ СІМ’Я І ДРУЗІ

3)Впр. 4 (с. 11).

Учні усно складають речення з поданими особовими займенниками за зразком вправи.

4)РЗ, впр. 1 (с. 6).

Учні називають країни, прапори яких зображені.

5)РЗ, впр. 2 (с. 6).

Учні знаходять і обводять правильний варіант особового займенника. Потім по черзі читають речення.

6)Робота з картками.

Учитель розкладає на столі дві групи карток (НО1): в одній групі — зображення та імена дітей, у другій — назви країн та міст. Два учні виходять до дошки. Один бере картку з першої групи, другий — з другої, після чого розігрують перед класом міні-діалог. Наприклад:

P1: Look, this is Jane. P2: Where is she from? P1: She is from the USA.

HO1: Group 1

Jane

Peter

 

 

Kate

Dan

 

 

Alice

Nick

28

www.e-ranok.com.ua

UNIT 1. MY FAMILY AND FRIENDS

Закінчення завдання

Mary

Tom

 

 

 

Julia

Max

 

 

 

 

 

Group 2

 

 

 

 

 

 

 

 

the United Kingdom

the USA

 

 

 

 

Ukraine

China

 

 

 

 

London

Oxford

 

 

 

 

New York

Kyiv

 

 

 

 

Washington

Kharkiv

 

 

 

 

 

Speaking 2. Розвиток умінь мовлення.

1)Впр. 2 (с. 10).

Учитель читає діалог, учні слухають, а потім читають та інсценують цей діалог у групах по троє.

2)Впр. 3 (с. 11).

Учні в групах по троє складають діалоги, використовуючи подані у вправі мовленнєві зразки, а потім інсценують їх перед класом.

3)Рольова гра.

Кожен учень отримує картку (НО2). Використовуючи подану на картках інформацію, діти в групах по троє складають діалоги за зразком впр. 2 (с. 10) та впр. 3 (с. 11). По закінченні роботи вони інсценують свої діалоги. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.

29

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 1: МОЯ СІМ’Я І ДРУЗІ

HO2:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Role Card 1a

Role Card 1b

 

Role Card 1c

 

 

 

You are Rita.

You are Kate.

 

You are Kellie.

 

 

 

You live in Kyiv.

You live in Kyiv.

 

You are from London,

 

 

 

Introduce Kellie to

Meet Kellie.

 

UK.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kate.

 

 

Meet Kate.

 

 

Role Card 2a

Role Card 2b

 

Role Card 2c

 

 

 

 

 

 

 

You are Pavlo.

You are Alex.

 

You are Sam.

 

 

 

You live in Lviv.

You live in Lviv.

 

You are from

 

 

 

Introduce Sam to

Meet Sam.

 

Newcastle, UK.

 

 

 

 

 

 

 

 

Alex.

 

 

Meet Alex.

 

 

Role Card 3a

Role Card 3b

 

Role Card 3c

 

 

 

 

 

 

 

You are Oleh.

You are Jack.

 

You are Mary.

 

 

 

You live in Chernihiv.

You live in Chernihiv.

 

You are from Boston,

 

 

 

Introduce Mary to

Meet Mary.

 

USA.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jack.

 

 

Meet Jack.

 

 

 

 

 

 

 

 

Physical

Activity

Reading

4)Впр. 6 (с. 11).

Учні, спираючись на план вправи, складають короткі усні повідомлення про свого друга (подругу).

3.Фізкультхвилинка.

Гра «Cats and Mice».

Діти поділяються на дві команди —«Cats» і «Mice» — та ставлять стільці так, щоб розділити кімнату на три секції: «дім котів», «мишачу нору» і «вулицю». Учитель каже: «Cats, go home!» — і команда «Cats» переходить на секцію «дім»; учитель каже: «Mice, walk!» — і команда «Mice» виходить на «вулицю». Після ко-

манди «Cats, come out and catch mice! Mice, run away!» діти-коти вибігають з «до-

му» та ловлять мишей, які можуть сховатися в «мишачій норі».

4.Навчання читання. Впр. 5 (с. 11).

1)Фонетична зарядка.

Учитель пояснює завдання і читає слова вправи.

T: Послухайте слова і порахуйте, скільки разів ви почули звук [0], звук [#], звук [5].

2)Учні читають слова вправи ланцюжком. Учитель корегує вимову.

3)Гра «Spelling Game».

Учні обирають по три слова з вправи і переписують їх у зошити. Учитель ходить по класу, перевіряє правильність написання та просить учнів прочитати свої слова. За кожне правильно переписане і прочитане слово надається один бал. Виграє учень з найбільшою кількістю балів.

30

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]