Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 4: ПОРИ РОКУ І ПРИРОДА

Physical

Activity

2)Впр. 5 (с. 73).

Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують речення. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

3)Впр. 6 (с. 73).

Учні складають короткі усні повідомлення про температурні показники за поданим у вправі зразком.

4)РЗ, впр. 3 (с. 50).

Учні в парах обговорюють температурні показники на малюнках. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

4.Фізкультхвилинка.

1)Римування «The Wind Blows» (див. урок 33 (1)).

2)Гра «Make a Figure» (див. урок 36 (4)).

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 49), 2 (с. 50) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic were we discussing? What grammar did we practise? What words have you learned? What games did we play?

What have you learned to do/speak about?

УРОК 38 (6)

Підтема Літо — яскраве.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми. Удосконалювати техніку читання.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), для самостійної роботи (НО2) (див. матеріал для копіювання), два м’ячі.

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Вірш «How Are You, My Dear Cousin Sue?»

Учні хором розповідають вірш.

126

www.e-ranok.com.ua

UNIT 4. SEASONS AND NATURE

Aim

Warming up

Check on Homework

ІІ.

Physical

Activity

Vocabulary

Practice

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson we’ll continue speaking about seasons and weather, and you’ll praсtise in discussing the weather in summer.

3.Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення вірша. Впр. 1 (с. 70).

Учні по черзі (за бажанням) розповідають вірш.

2)Гра «Цифрове лото» (див. урок 37 (5)).

3)Гра «Відгадай».

Учням за описом учителя пропонується відгадати, про яку пору року йдеться. Наприклад:

T: It is a beautiful season. The weather is cold and frosty. The sky is often dark and grey. It is cloudy. What season is it?

4.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 49).

Учні називають зображені на малюнках числа.

2)РЗ, впр. 2 (с. 50).

Учні по черзі називають прийменники, які вони обвели. Учитель стежить за правильністю відповідей.

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Фізкультхвилинка.

Гра «Pass the Ball Round».

Учитель дає учням два м’ячі. За командою «Pass the ball round!» учні починають передавати м’ячі по колу: один — за годинниковою стрілкою, другий — проти. Всі вимовляють слова: «Pass the ball round!» Коли м’ячі зустрінуться, учні з м’ячами виходять на середину кола і підкидають м’ячі вгору, вимовляючи: «Up to the sun!». Після цього вони стають на свої місця, і гра повторюється.

2.Активізація ЛО теми.

1)Впр. 1 (с. 74).

Діти розглядають малюнок і усно відповідають на запитання вправи.

2)Вивчення вірша. Впр. 2 (с. 74).

Учні повторюють слова вірша за вчителем, потім хором його розповідають.

3)Впр. 3 (с. 74).

Кожен учень складає одне речення про те, що можна побачити в парку влітку, потім усі по черзі читають свої речення. Учитель стежить за правильністю їх будови.

4)Гра «Magic Square».

Учні поділяються на дві команди. Кожній з них видається великий квадрат, розрізаний на дев’ять маленьких квадратів. На сторонах квадратиків записані слова англійською та українською мовами. Команди повинні якомога скоріше зібрати великий квадрат, поєднуючи маленькі квадратики так, щоб суміжні сторони мали переклад одного слова англійською та українською. Виграє команда, що правильно збере квадрат першою.

www.e-ranok.com.ua 127

РОЗДІЛ 4: ПОРИ РОКУ І ПРИРОДА

HO1:

 

 

 

 

 

 

ТЕМПЕРАТУРА

 

TEMPERATURE

ДОЩ

 

RAIN

FROSTY

 

ВІТЕР

 

 

СНІГ

МОРОЗНИЙ

 

WIND

 

 

SNOW

 

 

 

 

 

 

 

WINTER

 

ЗИМА

ОСІНЬ

 

AUTUMN

SUMMER

 

СПЕКОТНИЙ

 

 

ВЕСНА

ЛІТО

 

HOT

 

 

SPRING

 

 

 

 

 

 

 

WARM

 

ТЕПЛО

ХМАРНО

 

CLOUDY

 

 

 

 

 

 

 

 

Reading 3. Навчання читання.

1)Впр. 4 (с. 74).

Учитель роздає картки (НО2). Учні по черзі читають пари слів на с. 74, потім за вчителем читають речення на с. 75 і заповнюють таблицю (НО2) за змістом тексту. Після цього, спираючись на інформацію в таблиці, діти дають відповіді на запитання вчителя.

T: What is the bug’s/duck’s name? What is it like? Where does it sit? What does the bug/duck do?

HO2:

Questions

The bug

The duck

 

Name

Place

Appearance

Activity

128

www.e-ranok.com.ua

UNIT 4. SEASONS AND NATURE

Pronunciation 4. Фонетична зарядка.

Учитель кидає учням по черзі м’яч, називаючи звуки [u:] чи [ju:]; учні повертають м’яч, називаючи слово з цим звуком.

Speaking 5. Розвиток умінь мовлення.

1)Впр. 5 (с. 75).

Учні в парах складають запитання до поданих відповідей та інсценують мінідіалоги, що у них вийшли.

2)Впр. 6 (с. 75).

Учні складають короткі усні повідомлення про літо за поданим у вправі планом та по черзі виступають з ними.

Учитель стежить за правильністю будови речень та вимови слів.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1А, В (с. 51), 2 (с. 52) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т: What topic were we discussing? What game did we play?

What task did you like most?

УРОК 39 (7)

Підтема Біля моря.

Мета: Презентувати нові ЛО.

Повторити та активізувати ЛО теми.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Тренувати у читанні.

Навчати письма.

Розвивати уміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: Підручник, робочий зошит.

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Вірш «How Are You, My Dear Cousin Sue?».

Учні хором розповідають вірш.

www.e-ranok.com.ua 129

РОЗДІЛ 4: ПОРИ РОКУ І ПРИРОДА

Aim

Warming up

Check on Homework

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson we’ll speak about having a rest at the seaside and remember the vocabulary on the topic «Seasons and Weather».

3.Введення в іншомовну атмосферу.

Гра «Weather Picture».

Кожен учень зображує у зошиті певну погодну ситуацію та усно описує її.

4.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1А, В (с. 51).

Учні демонструють малюнки, які вони розфарбували, та коментують твердження частини В.

2)РЗ, впр. 2 (с. 52).

Учні читають слова, що мають однаковий кореневий голосний. Учитель стежить за правильністю відповідей.

ІІ.

Vocabulary

Revision and

Practice

Song

Physical

Activity

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Повторення та активізація ЛО теми.

1)Гра «Field of Wonders».

Один з учнів (ведучий) загадує слово за темою «Пори року і погода» і пише на дошці стільки клітинок, скільки букв у цьому слові. Учні по черзі називають букви, намагаючись відгадати слово. Той, хто першим відгадує, займає місце віду­ чого.

2)Гра «Duel».

У «дуелі» беруть участь два учні і «секундант». «Секундант» задає тему: «Winter», «Spring» чи «Summer». Жереб визначає, хто буде починати поєдинок. Перший учасник починає фразу, другий продовжує її та дає наступну інформацію, яку продовжує перший, і т. д. до тих пір, доки вся інформація не буде вичерпана. Перемагає той, за ким залишилося останнє слово. «Секундант» стежить за тим, щоб дотримувалася логіка розповіді, не було довгих пауз. Кожне порушення дорівнює одному пораненню. Після трьох «поранень» учень вибуває з гри.

2.Вивчення пісні «Pretty Shells».

Учитель розповідає текст пісні та пояснює незнайомі слова. Клас хором повторює текст за вчителем, потім два-три учні (за бажанням) співають пісню самостійно.

PRETTY SHELLS

(Tune: «Jingle Bells»)

Pretty shells, pretty shells Lying all around.

What a lovely sight to see Shells upon the ground. Pick one up, it’s good luck!

3.Аутогенне тренування.

Аутогенне тренування зазвичай проводиться протягом 3—5 хвилин. Учням пропонується зайняти комфортну позицію, заплющити очі, поступово розслабити м’язи

130

www.e-ranok.com.ua

UNIT 4. SEASONS AND NATURE

обличчя, рук, усього тулуба. Поступово, дослухаючись до слів учителя, викликається відчуття тепла, приємної легкості. Не слід відволікатися на сторонні думки. Вихід із вправи повинен бути спокійним та поступовим.

Т: Sit comfortably. Close your eyes. Breathe in. Breathe out.

Let’s pretend it’s summer. You are lying on a sandy beach. The weather is fine. It’s warm and sunny. The temperature is twenty degrees above zero. A light wind is blowing from the sea. The birds are singing. You have no troubles. No serious problems. You are quiet and happy...

Now — wake up! Are you ready to continue our work? Ps: Yes!

Reading 4. Навчання читання. Впр. 2 (с. 76).

1)Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. Презентація ЛО тексту. Впр. 1 (с. 76).

T: Look at the picture on page 76. What can we see? We can see a rock (coast, shell, coast, crab, sand, sea). Point to the rock (coast, shell, coast, crab, sand, sea).

2)Reading. Етап читання.

T: Listen and read after me.

Учні хором читають речення тексту за вчителем.

3)Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. 3 (с. 77).

Учні читають речення і обирають правильний варіант його закінчення.

б) Впр. 4 (с. 77).

Учні в парах ставлять один одному запитання і знаходять відповіді у тексті впр. 2 (с. 77).

в) Впр. 5 (с. 78).

Учні знаходять у тексті впр. 2 (с. 77) слова, що починаються з літери Сс, та називають ці слова по літерах.

Writing

5.

Навчання письма. Впр. 6 (с. 78).

 

 

 

Учні записують відповіді на запитання. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити

 

 

 

на перевірку.

Speaking

6.

Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 78).

 

 

 

Учні складають короткі усні повідомлення за однією з двох поданих у завданні впра-

 

 

 

ви тем і виступають з ними. Учитель стежить за правильністю будови речень.

ІІІ.

 

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Homework

1.

Домашнє завдання.

 

 

 

РЗ, впр. 1А, В, 2 (с. 53) (письмово).

Summarizing 2.

Підведення підсумків уроку.

 

 

 

Бесіда в режимі TP1P2P3.

 

 

 

Т: What topic have we remembered?

What task did you like most?

Name one thing you can see at the sea.

www.e-ranok.com.ua 131

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]