Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

УРОК 11 (1)

Підтема Мої іграшки.

Мета: Повторити та активізувати ЛО теми. Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Продовжувати навчати читання.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО) (див. матеріал для копіювання), аудіозапис пісні «Teddy Bear», програвач компакт-дисків.

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Discussing

the Results

of the Test

Aim

T: Hello, children! How are you?

Ps: We are fine! Thank you!

2.Обговорення результатів контрольної роботи.

Учитель підводить підсумки контрольної роботи: повідомляє, які завдання були виконані успішно, а які — неправильно, пояснює складні моменти, відповідає на запитання учнів.

3.Повідомлення теми та мети уроку.

Check on Homework

T: At this lesson we’ll start discussing toys. You’ll learn some new words, and practise them in games, exercises and rhymes.

4. Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 16).

Двоє учнів читають слова з першого та другого стовпчиків.

2)РЗ, впр. 2 (с. 16).

Учні в парах ставлять один одному запитання за малюнком відповідно до зразків, поданих у вправі; потім один з учнів виходить до дошки та розповідає про родину Пет.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

48

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

Warming up

Physical

Activity

ІІ.

Vocabulary

Revision and

Practice

Rhyme

5.Введення в іншомовну атмосферу.

Гра «More Words».

Клас поділяється на три команди. За дві хвилини гравці команд повинні пригадати якомога більше назв іграшок. Перемагає команда, що називає більшу кількість слів.

6.Фізкультхвилинка.

Пісня-сценка «Teddy Bear».

Учитель вмикає запис пісні, підспівує та показує жестами, що треба робити. Учні слухають і виконують відповідні дії.

Teddy Bear, Teddy Bear, Turn around! (Обертаються навколо себе.) Teddy Bear, Teddy Bear, Touch the ground!

(Нахиляються й торкаються підлоги.) Teddy Bear, Teddy Bear,

Show your shoe!

(Піднімають ногу, демонструючи черевик.) Teddy Bear, Teddy Bear,

That will do.

Teddy Bear, Teddy Bear, Go upstairs!

(Зображують, що піднімаються по сходах.) Teddy Bear, Teddy Bear,

Say your prayers!

(Зображують, що читають молитви.) Teddy Bear, Teddy Bear,

Switch off the light!

(Зображують, що вимикають світло.) Teddy Bear, Teddy Bear,

Say «Good night»: «Good night, Mummy, Good night, Daddy!»

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення та активізація ЛО теми.

1) Впр. 1 (с. 24).

Учні в парах розглядають малюнки і називають, які іграшки на них зображені.

2) Гра «Guess the Toy».

Один із учнів виходить за двері. Решта загадує якусь іграшку, наприклад ball. Повернувшись до кімнати, учень має відгадати предмет, ставлячи учасникам гри загальні запитання. Йому відповідають словами «так» або «ні». Учитель стежить за дотриманням правил гри.

2. Вивчення вірша. Впр. 3 (с. 24).

Учитель розповідає вірш, демонструючи відповідні малюнки в підручнику. Учні повторюють за вчителем, потім, спираючись на малюнки, розповідають вірш самостійно.

49

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

Reading 3. Навчання читання.

Listening and

Speaking

НО:

1)Впр. 4 (с. 25).

Учні розглядають малюнок і читають твердження до нього, погоджуючись із правильними та виправляючи неправильні.

2)Впр. 5 (с. 25).

Учні повторюють слова вправи за вчителем, звертаючи увагу на довжину звуків [#], [e], [0] та їх артикуляцію, потім самостійно під контролем учителя практикуються у читанні цих слів.

3)РЗ, впр. 3 (с. 18).

Учні знаходять, поєднують і читають слова, що римуються.

4. Аудіювання і говоріння.

1)Аудіювання.

Учитель роздає картки з малюнками (НО) і читає діалоги. Учні повинні поставити «галочку» у відповідну клітинку. Після цього, спираючись на малюнки, в парах інсценують діалоги.

T: Listen and tick () the correct item. One.

Look! Is it a train?

No, it’s a car!

Two.

Look! Is it a ball?

Yes, it is!

Three.

Look! Are these blocks?

No, it’s a kite!

Four.

Look! Is it a robot?

No, it’s a doll! Five.

Look! Is it a teddy bear?

No, it’s an elephant!

1.

2.

50

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

Закінчення завдання

3.

4.

5.

2)Впр. 6 (с. 25).

Учні складають короткі усні повідомлення про те, які іграшки є в їхніх братів (сестер, друзів тощо).

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 17), 2 (с. 18) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did we speak about at this lesson? What toys can you name?

51

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]