Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

УРОК 17 (7)

Підтема Я люблю спорт!

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Продовжувати формувати навички читання.

Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати любов до спорту.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО) (див. матеріал для копіювання), програвач компакт-дисків, капелюх.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: How do you do!

 

 

 

Ps: How do you do!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll discuss sports, and by the end of the lesson you’ll be ready to

 

 

 

speak about the sport you like.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

Check on Homework

1)Повторення вірша. Впр. 4 (с. 35).

Учні хором або по черзі (за бажанням) розповідають вірш.

2)Гра «Танець у капелюшку».

Звучить музика. Всі танцюють. В одного з учнів на голові капелюх. В танці він його передає комусь, одягаючи на голову. Капелюх передається під музику. Коли музика переривається, той, на кому капелюх, повинен заспівати пісню або розповісти вірш англійською мовою. Учитель стежить за ходом гри.

4. Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 25).

Учні в парах читають запитання і відповіді на них.

2)РЗ, впр. 2 (с. 25).

Учні ланцюжком читають текст вправи, перевіряючи правильність виконання завдання.

ІІ.

Presenting

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Подання нових ЛО.

1)Робота з картками.

Учитель роздає картки (НО). Учні в парах підписують малюнки відповідними словами.

68

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

T: Look at the pictures and write the words (it is not difficult: they are very similar to those in Ukrainian). Now tell me what sport is in picture 1/2/3/4/5/6.

НО:

 

 

 

basketball

swimming

hockey

 

 

aerobics

football

tennis

 

 

 

 

 

football

____________________

_________________

 

 

 

 

 

_______________

_____________________

_________________

 

 

 

 

2)РЗ, впр. 1 (с. 26).

T: Let’s solve the crossword puzzle.

Учні в парах розв’язують кросворд, потім порівнюють свої результати з відпові­ дями інших учнів.

3)Впр. 1 (с. 36).

T: Look at the pictures at the top of page 36. Which of these sports do you like to do?

Учні відповідають.

T: Now ask your friend what sport he/she likes to do.

Учні в парах ставлять один одному запитання за поданим у вправі зразком.

4)Впр. 2 (с. 36).

Учні виконують завдання письмово, потім читають речення, які вони склали.

Speaking 2. Розвиток умінь мовлення.

1)Впр. 3 (с. 36).

Учні хором повторюють за вчителем репліки діалогу, потім у парах розігрують його за ролями.

2)РЗ, впр. 2 (с. 26).

Учні працюють у парах: ставлять один одному запитання й заповнюють таблицю, потім розповідають про спортивні уподобання свого співрозмовника.

Учитель стежить за правильністю вимови слів.

69

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

Pronunciation 3. Фонетична зарядка.

1)Розпізнавання звука [w].

Учитель демонструє, як правильно вимовляти звук [w].

Учні слухають вірш-скоромовку та рахують, скільки разів у ній трапляється цей звук.

WHY DO YOU CRY, WILLY?

Why do you cry, Willy?

Why do you cry?

Why, Willy? Why, Willy?

Why, Willy? Why?

Whenever we meet you,

You always cry.

Why, Willy? Why, Willy?

Why, Willy? Why?

2)Репродукція.

Потім практикуються у вимові звука [w], повторюючи вірш-скоромовку за вчителем.

Reading 4. Навчання читання. Впр. 4 (с. 37).

Physical

Activity

ІІІ.

Homework

1)Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями.

T: Look at the picture on page 37. Who can we see? We can see a boy. His name is Sam and he likes swimming.

2)Reading. Етап читання.

T: Listen and read after me.

Учні читають речення за вчителем.

3)Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. 5 (с. 37).

Учні читають речення, погоджуючись з правильними та виправляючи неправильні.

б) Впр. 6 (с. 37).

Учні письмово складають по три запитання до тексту впр. 4 і в парах ставлять їх один одному.

5. Фізкультхвилинка.

Учитель вимовляє римування і показує відповідні рухи. Учні повторюють слова і рухи.

YOU CAN STAMP YOUR FEET

You can stamp your feet (тупають ногами), You can knock your knees

(б’ють коліном об коліно),

You can sway (змахують руками) and shake (трясуть руками) and spin (кружляють).

And when the music stops you can freeze (завмирають).

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Домашнє завдання.

Впр. 7 (с. 37) (усно).

70

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic were we discussing? What names of sports have you learned? What sport do you like most?

УРОК 18 (8)

Підтема Сьогодні — неділя!

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми. Розвивати навички аудіювання.

Продовжувати формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: How do you do!

 

 

 

Ps: How do you do!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll train to describe your Sundays. You’ll find out some new words,

 

 

 

practise in listening and learn a rhyme about playing out.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

Check on Homework

1)Повторення вірша. Впр. 4 (с. 34).

Учні по черзі (за бажанням) розповідають вірш.

2)Гра «Gates».

Два учні стоять перед класом, тримаючись за руки так, щоб створити «ворота». Інші учні по черзі підходять до «воріт» і англійською мовою кажуть, що вони люблять робити у вільний час. Якщо в реченні немає помилок, «ворота» пропускають учня, в іншому випадку він (якщо треба, за допомогою вчителя) виправляє помилку.

4.Перевірка домашнього завдання.

Впр. 7 (с. 37).

Учні по черзі, спираючись на представлений у вправі зразок, розповідають про своє улюблене заняття. Учитель стежить за правильністю вимови й граматичної будови речень.

71

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 38).

Бесіда за малюнками в підручнику.

T: Look at the pictures at the top of page 38. In the first picture we can see a village. Repeat after me: village. In the second picture there’s a garden. Repeat after me: garden. In the next picture we can see children who play hopscotch. Repeat after me: play hopscotch. And in the last picture the children play hide-and-seek. Repeat after me: play hide-and-seek. Do you like to play hopscotch/hide-and-seek?

2)Робота в парах. Впр. 2 (с. 38).

Учні в парах ставлять один одному запитання за малюнками вправи та відповідають на них.

3)Гра «Пантоміма».

Учні по черзі виходять до дошки та зображують пантомімою певні місця або дії, які можна там виконувати. Інші учні повинні відгадати, що це за місця. Наприклад:

Ps: Are you in the park? Leader: No, I am not.

Ps: Are you at the sportsground? Leader: No, I am not.

Ps: Are you in the garden? Leader: Yes, I am.

4)РЗ, впр. 2 (с. 28).

Учні розглядають малюнки та складають по одному реченню про свій вихідний день.

5)Впр. 3 (с. 38).

Учні працюють у групах по троє-четверо: за поданим у вправі зразком усно розповідають про свій вихідний день.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

Rhyme

2. Вивчення вірша.

 

Учні повторюють вірш за вчителем, супроводжуючи слова відповідними рухами (зо-

 

бражують, що грають з м’ячем, запускають повітряного змія).

 

IN THE GARDEN

 

Out in the garden, one fine day,

 

With my ball, I went to play!

 

I bounced it right, I bounced it left,

 

I bounced it well on one fine day!

 

Out in the garden, one fine day,

 

With my kite, I went to play!

 

I flew it right, I flew it left,

 

I flew it high up the sky!

Listening

Comprehension

3.Аудіювання.

Учитель роздає картки (НО) та читає діалоги. Учні слухають та позначають «галочкою» малюнок, що найкраще відповідає змісту кожного з них.

Dialogue 1

Look at this photo! This is me and that is my cousin.

Are you in the park?

No, we are in the garden.

72

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

Dialogue 2

Hello, Alice. This is Julia. Is your brother at home?

No, he is in the yard.

Is he riding his bike?

No, his bike is here. He usually plays hide-and-seek with his friends in the yard.

Dialogue 3

What do you usually do on Sundays?

I play basketball.

Do you play at the sportsground?

No, we play in the park.

Dialogue 4

I usually visit my grandparents on Sundays.

Where do they live?

In the village. They have a nice garden. I usually help them in the garden.

НО:

1.

2.

3.

4.

73

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

Pronunciation 4. Фонетична зарядка. Впр. 5 (с. 39).

Physical

Activity

T: Послухайте ланцюжки слів і визначте, чи однакові в них наголошені голосні (читає трійки слів із вправи). Які звуки ви почули? Повторіть ці звуки за мною: [0] — [е] — [е#]. А тепер прочитайте слова вправи самостійно.

Учні по черзі читають слова вправи. Учитель виправляє помилки у вимові.

5. Фізкультхвилинка.

Учитель читає вірш, супроводжуючи його вказівками щодо дій, які мають зображати учні.

JUMP THE ROPE

Jump the rope, jump the rope, Jump, jump, jump. (Стрибаємо через скакалку.) Jump it high, and jump it low. Jump, jump, jump. (Стрибаємо вище і нижче.) Jump it fast, and jump it slow. Jump, jump, jump. (Стрибаємо швидко і повільно.) Walk tiptoe, walk tiptoe. (Ходимо навшпиньках.)

Very slow, very slow Jump, jump, jump.

(Стрибаємо через скакалку навшпиньках.) Clap your hands

(плескаємо в долоні), And stamp your feet. (Тупаємо ногами.)

Jump, jump, jump. (Стрибаємо.)

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 27) (усно).

2)Впр. 4, 6 (с. 39) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic were we discussing? What words have you learned? What game did we play?

What task did you like most?

74

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]