Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

UNIT 3. APPEARANCE

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did you practise to describe? What rhyme have you learned? What task did you like most?

УРОК 29 (9)

Підтема Повторення граматики.

Мета: Повторити граматичний матеріал: множину іменників; артиклі; присвійний відмінок іменників. Продовжувати формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, м’яч.

 

 

$ Хід уроку

І.

 

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

 

T: How do you do!

 

 

 

 

Ps: How do you do!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

 

T: At this lesson we’ll remember the plural forms of the words we have learned and

 

 

 

 

how to use articles and possessives. Besides, we’ll remember the vocabulary on the topic

 

 

 

 

«Appearance».

Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.

Гра з м’ячем.

Учні стоять у колі. Учитель кидає їм по черзі м’яч, називаючи іменники в однині, учень, що ловить м’яч, має назвати множину іменника. Той, хто припускається помилки, виходить з кола. Наприклад:

T: Eye.

P1: Eyes!

T: Toe.

P2: Toes!

T: Foot.

P3: Feet!

T: Tooth.

P4: Teeth!

www.e-ranok.com.ua 103

РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ

ІІ.

Grammar

Revision

Physical

Activity

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення граматичного матеріалу.

1)Бесіда з учнями.

T: Look at the examples at the top of page 60 and say what article (a, an or no article) is used before...

a singular noun starting with a vowel (like apple, eye)? Article an.

a singular noun starting with a consonant (like toe, hat)? Article a.

a plural noun (like trousers, jeans)? No article.

a uncountable noun (hair)? No article.

2)Впр. 1 (с. 60).

Учні виконують завдання письмово.

3)РЗ, впр. 1 (с. 42).

Учні записують артиклі до кожного з іменників, потім по черзі читають слова вправи.

4)Впр. 2 (с. 60).

Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують речення в зошити.

5)Впр. 3 (с. 60).

Учні усно рахують предмети одягу й записують їхню кількіcть у зошити.

6)Гра «Cross the Number Out!».

Утворюються дві команди. Дошка розділяється на дві частини. На правій і лівій частинах дошки записуються цифри від 1 до 10 у будь-якому порядку. Учитель називає цифри англійською. Представники команд повинні швидко знайти і викреслити названу цифру на своїй половині дошки. Виграє команда, яка швидше впорається із завданням.

7)Впр. 4 (с. 61).

Учні письмово трансформують речення за представленим у вправі зразком. Учитель збирає зошити на перевірку наприкінці уроку.

8)Впр. 5 (с. 61).

Учні письмово виконують завдання вправи. Потім по черзі читають і перекладають свої запитання.

9)Впр. 6 (с. 61).

Учні працюють у групах по четверо: складають речення з поданих слів і записують їх у зошити. Кожне правильне речення приносить один бал. Перемагає команда, що отримає більше балів.

2.Фізкультхвилинка.

Учні повторюють слова пісні і рухи за вчителем.

TOUCH YOUR HEAD

Touch your head (торкаються голови),

Touch your toes (торкаються носків черевиків),

Turn around (повертаються навколо себе),

Put your finger on your nose (кладуть палець на ніс).

Clap your hands (плескають у долоні),

Jump up high (високо підстрибують),

Wiggle your fingers (рухають пальцями рук),

And reach for the sky (тягнуться до неба).

104

www.e-ranok.com.ua

UNIT 3. APPEARANCE

Check on Homework

3. Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 41).

Учні читають речення і демонструють наліпки до кожного з них.

2)РЗ, впр. 2 (с. 41).

Учні показують зображення покемонів, які вони намалювали, та, спираючись на запитання вправи, розповідають про них.

Учитель стежить за правильністю відповідей.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 2, 3 (с. 42) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did we practise at this lesson? What task was the most difficult to do?

УРОК 30 (10) (КОНТРОЛЬНИЙ)

Підтема Перевір себе! Контрольна робота.

Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал теми.

Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою. Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для контролю знань, Test 3.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: How do you do!

 

 

 

Ps: How do you do!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: Today you’ll remember the songs, rhymes, words and grammar on the topic

 

 

 

«Apperance»; after that you’ll have a test to check your knowledge on this topic.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

1)Гра «Guess the Song».

Один із гравців виходить, решта загадують пісню з розділу «Зовнішність». Кожний «бере» собі яке-небудь слово. Учень повертається і звертається до всіх по черзі з яким-небудь запитанням. Кожен з них повинен у своїй відповіді використати своє слово. Той, хто ставить запитання, повинен за отриманими відповідями здогадатися, яку пісню загадано.

www.e-ranok.com.ua 105

РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ

ІІ.

Check on Homework

Revision

2)РЗ, впр. 3 (с. 44).

Учні, дотримуючись правил, викладених у вправі, грають у «Морський бій». Учитель стежить за ходом гри.

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 2 (с. 42).

Учні називають кількість предметів на кожному з малюнків.

2)РЗ, впр. 3 (с. 42).

Учні по черзі читають речення, які вони склали. Учитель стежить за правильністю відповідей.

2.Повторення.

1)Аудіювання. Впр. 1 (с. 62).

Учитель двічі читає тексти. Учні слухають і обирають малюнок, що відповідає змісту тексту.

2)Повторення ЛО теми. Впр. 2 (с. 62).

Учні усно складають речення, що відповідають малюнкам вправи.

3)Читання. Впр. 3, 4 (с. 63).

Спочатку учитель читає текст вправи, а учні слухають, слідкують за підручником

ідають відповідь на запитання, подане у завданні вправи. Після цього виконують впр. 4 (с. 63): читають твердження до тексту впр. 3, обираючи правильний варіант їхніх закінчень.

4)Повторення літер англійської абетки. Впр. 5 (с. 63).

Учні знаходять у тексті впр. 3 слова з літерою Тt і називають їх по буквах.

5)Впр. 6 (с. 63).

Учні письмово виконують завдання; потім учитель викликає двох-трьох з них

іпросить прочитати їхні тексти.

Instruction

3.

Інструкція щодо виконання контрольної роботи.

 

 

T: Зараз ви напишете контрольну роботу, яка дозволить перевірити ваші знання

 

 

з розділу «Зовнішність». Вона складається з трьох завдань.

Test

4.

Виконання контрольної роботи. Тест 3.

 

 

Текст контрольної роботи див. на с. 293.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 43) (письмово).

2)Підготуватися до семестрової контрольної роботи з аудіювання й говоріння.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

T: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test successfully? What task was the most difficult? Which one was the most interesting?

106

www.e-ranok.com.ua

UNIT 3. APPEARANCE

УРОК 31 (КОНТРОЛЬНИЙ)

Підтема Повторення. Семестрова контрольна робота з аудіювання і говоріння.

Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал тем першого семестру. Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для контролю знань, Tests: Listening Comprehension, Speaking (the First Term), програвач компакт-дисків.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: How do you do!

 

 

 

Ps: How do you do!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: Today you’ll have a test in Listening and Speaking to check your knowledge on this

 

 

 

topic.

Warming up

Check on Homework

3. Введення в іншомовну атмосферу.

Пісня-сценка «Ten Little Froggies».

Учитель вмикає запис пісні, підспівує та показує дії, які слід виконувати. Учні повторюють за вчителем.

TEN LITTLE FROGGIES

Ten little froggies are sitting on the well (присідають). One looked up (дивляться вгору)!

— and down she fell!

Froggies jump high (високо підстрибують)! Froggies jump low (присідають)!

With the «Hey! Diddle-diddle!»

And «Do-si-do!» (танцюють).

Nine (eight, seven, six, five, four, three, two) little froggies are sitting on the well. One looked up! — and down she fell!

Froggies jump high! Froggies jump low!

With the «Hey! Diddle-diddle!» And «Do-si-do!».

One little froggie is sitting on the well. She looked up! — and down she fell! Froggies jump high!

Froggies jump low!

With the «Hey! Diddle-diddle!» And «Do-si-do!».

4.Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 43).

Учні по черзі читають заповнені анкети та розповідають про Френка. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.

www.e-ranok.com.ua 107

РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ

Pronunciation 5. Фонетична зарядка.

Учитель вимовляє скоромовки по два рази. Учні повторюють. Той, хто зуміє повторити скоромовки швидко й без помилок, виграє.

T: Pat’s black cat is in Pat’s black hat. I can see the sea.

In the streets the buses run Two by two or one by one.

ІІ.

 

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Instruction

1.

Інструкція щодо виконання контрольної роботи.

 

 

 

T: Контрольна робота з аудіювання та говоріння дозволить перевірити рівень ваших

 

 

 

мовних та мовленнєвих умінь після першого семестру.

Test

2.

Виконання контрольної роботи.

 

 

 

Текст контрольної роботи див. на с. 318.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1)Підготуватися до семестрової контрольної роботи з читання й письма.

2)РЗ, впр. 2 (с. 43) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

T: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test successfully?

What task was the most difficult? Which one was the most interesting?

УРОК 32 (КОНТРОЛЬНИЙ)

Підтема Повторення. Семестрова контрольна робота з читання й письма.

Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал тем першого семестру. Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою.

Обладнання: Підручник, зошит для контролю знань, Tests: Reading, Writing (the First Term), програвач компакт-

дисків.

108

www.e-ranok.com.ua

UNIT 3. APPEARANCE

$ Хід уроку

І.

Greeting

Aim

Warming up

Check on Homework

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1.Привітання.

T: How do you do! Ps: How do you do!

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today you’ll have a test in Reading and Writing to check your knowledge on this topic.

3.Введення в іншомовну атмосферу.

Гра «Went the Dog…».

Учні стають у коло, кладуть свої долоні на долоні сусіда і хором вимовляють слова римування, передаючи оплеск наступному гравцю. Той гравець, чия черга передавати оплеск після слова word, повинен назвати якесь англійське слово, й учні продовжують передавати оплеск, називаючи це слово по буквах. Той, на кому зупиниться гра, виходить із кола. А решта продовжує.

Ps and T: Went the dog across the piano and it said the word «book»: B-O-O-K!

4.Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 2 (с. 43).

Кожен учень виступає з повідомленням про себе. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень та вимови.

ІІ.

Instruction

Test

Physical

Activity

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Інструкція щодо виконання контрольної роботи.

T: Зараз ви напишете контрольну роботу з читання й письма, яка дозволить перевірити рівень ваших знань після першого семестру.

2.Виконання контрольної роботи.

Текст контрольної роботи див. на с. 294.

3.Фізкультхвилинка.

Учитель вмикає запис пісні, підспівує і показує рухи. Учні повторюють за ним. IF YOU’RE HAPPY AND YOU KNOW IT

If you’re happy and you know it clap your hands

(плескають у долоні),

If you’re happy and you know it clap your hands

(плескають у долоні),

If you’re happy and you know it, then you really ought to show it, If you’re happy and you know it clap your hands

(плескають у долоні).

If you’re happy and you know it

www.e-ranok.com.ua 109

РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ

stamp your feet (тупають ногами),

If you’re happy and you know it stamp your feet

(тупають ногами),

If you’re happy and you know it, then you really ought to show it, If you’re happy and you know it stamp your feet

(тупають ногами).

If you’re happy and you know it do like that

(будь-який жест)!

If you’re happy and you know it do like that

(будь-який жест)!

If you’re happy and you know it, then you really ought to show it, If you’re happy and you know it do like that

(будь-який жест)!

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Summarizing Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

T: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test successfully?

What task was the most difficult? Which one was the most interesting?

110

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]