Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS

Check on Homework

ІІ.

Homework

Summarizing

4.Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 2 (с. 69), 1, 2 (с. 70).

Учитель збирає робочі зошити на перевірку.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 71) (письмово), 2 (с. 71) (усно).

2.Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did you practise to speak about at this lesson? What games did we play?

What rhymes have we learned? When is your birthday?

УРОК 52 (2)

Підтема Сімейне свято.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Навчати письма.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати повагу до членів своєї родини.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, опорні малюнки (НО1), картки для роботи у групах (НО2) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Вірш «Hi, Hello».

Учні хором розповідають вірш.

Aim

Check on Homework

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson we’ll continue discussing holidays, and you’ll praсtise in telling about a family holiday.

3.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 71).

Учні в парах читають міні-діалоги до малюнків.

2)РЗ, впр. 1 (с. 71).

Учні розігрують діалог за ролями.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

www.e-ranok.com.ua 171

РОЗДІЛ 6: Я ЛЮБЛЮ СВЯТА

Warming up 4. Введення в іншомовну атмосферу.

Вивчення вірша «Someone’s Birthday».

Учитель вивішує на дошці опорні картки (НО1) із зображенням предметів, про які йдеться у вірші. Потім розповідає вірш, вказуючи на відповідні малюнки. Учні хором, а потім і самостійно, спираючись на малюнки, розповідають вірш.

SOMEONE’S BIRTHDAY

Someone’s birthday is today, Is today, is today. Someone’s birthday is today, And it’s mine!

Let’s prepare a birthday cake, Birthday cake, birthday cake. Let’s prepare a birthday cake, Just for me!

Add a candle for each year, For each year, for each year. Add a candle for each year, Seven candles!

Make a special birthday card, Birthday card, birthday card. Make a special birthday card, Just for me!

Sing a happy birthday song, Birthday song, birthday song. Sing a happy birthday song, Just for me!

НО1:

Pronunciation 5. Фонетична зарядка.

1)Практикування у вимові звуків [9] та [7].

Учитель нагадує, як правильно вимовляти звук [7]: висунувши кінчик язика й без участі голосу. Потім учні тренуються у вимові звука [9], який вимовляється так само, але за участю голосу.

172

www.e-ranok.com.ua

UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

2)Вивчення скоромовки.

Учні слухають скоро­мовку і рахують, скільки разів вони почули звуки [9], [7] і [s]. Потім повторюють слова скоромовки за вчителем, звертаючи увагу на вимову цих звуків.

T: This is the sixth snoozing zebra in the zoo.

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 106).

T: Look at the pictures on page 106. In these pictures we can see how they prepare for a family holiday. They clean the room/bake a cake/invite the guests/celebrate/ write a postcard/buy a present/open the presents/congratulate each other.

2)Гра «Find the Partner».

Учитель роздає учням картки з частинами словосполучень (НО2). Учні, пересуваючись по класу, повинні знайти свою «половинку», прочитати й перекласти словосполучення. Після цього учитель збирає картки, перемішує їх і роздає учням знову. Гра триває, доки учні не засвоять словосполучення за темою.

НО2:

to clean

to bake

to invite

to celebrate

to write

to make

to congratulate

the room

a cake

the guests

abirthday

apostcard a present

on a holiday

3)Впр. 2 (с. 106).

Учні усно розповідають, як готуються до свята в їхніх родинах.

4)Впр. 3 (с. 106).

Учні в парах читають діалог за ролями.

5)Впр. 4 (с. 107).

Учні усно складають діалог за зразком впр. 3 (с. 106) і розігрують його за ро­ лями.

6)Впр. 5 (с. 107).

Учні по черзі читають речення тексту, заповнюючи пропуски поданими сло­ вами.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

Writing

2. Навчання письма. Впр. 6 (с. 107).

 

Учні письмово складають запитання відповідно до завдання вправи. Потім читають

 

їх по черзі.

www.e-ranok.com.ua 173

РОЗДІЛ 6: Я ЛЮБЛЮ СВЯТА

Speaking 3. Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 107).

Учні в парах обговорюють сімейне свято відповідно до плану вправи.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 72) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic did we discuss at the lesson today? What new information have you found out? What new words have you learned?

Name one thing you do before a family party.

УРОК 53 (3)

Підтема Давайте святкувати!

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Повторити граматичний матеріал: теперішній неозначений час. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Виховувати повагу до членів своєї родини.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО1), для роботи у групах (НО2) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «Hi, Hello».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: Today we’ll speak about different holidays and ways to celebrate them.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення вірша «Someone’s Birthday».

Два-три учні по черзі розповідають вірш.

2)Робота з картками.

Учні працюють у парах. Кожна пара отримує картки (НО1) з назвами свят, привітаннями і символікою; завдання учнів — поєднати назву свята з його символі-

174

www.e-ranok.com.ua

UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS

НО1:

кою та привітаннями. По закінченні роботи учні по черзі читають відповіді й виправляють один одного за потреби.

New Year Happy Valentine’s Day!

Birthday

Merry Christmas!

Christmas

Happy New Year!

St Valentine’s

Happy Easter!

Day

 

Easter

Many happy returns of

the day!

 

ІІ.

 

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Presenting

1. Подання та активізація нових ЛО.

and Practising

1) Гра «Jumbled Words».

Vocabulary

Учитель поділяє клас на дві команди і розкладає на столі картки (НО2) з назвами

 

 

 

 

свят, у яких літери розташовано в неправильному порядку. Представники

www.e-ranok.com.ua 175

РОЗДІЛ 6: Я ЛЮБЛЮ СВЯТА

НО2:

кожної команди по черзі підходять до столу, беруть картки, складають з літер слово і записують його на дошці. За кожне правильно написане слово команда отримує один бал. Перемагає команда, що набере більше балів.

 

TS NELTVIAEN’S

 

 

 

 

TIDBRHYA

 

RATSEE

 

 

YDA

 

 

 

 

 

 

 

EENCPENINDDE

 

 

SHIRCTASM

ENW YARE

 

 

 

 

YAD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Physical

Activity

Grammar

Revision and

Practice

2)Впр. 1 (с. 108).

Учні усно складають речення до малюнків за поданим зразком.

3)Впр. 2 (с. 108).

Учні хором повторюють за вчителем репліки діалогу впр. 2 (с. 108), потім роз­ ігрують його в парах за ролями.

2.Фізкультхвилинка.

Учні повторюють слова вірша та відповідні рухи за вчителем.

Alouetta, little Alouetta,

Alouetta, play the game with me:

Put your finger on your head,

Put your finger on your head,

On your head, on your head,

Don’t forget, Alouet! Oh!

Alouetta, little Alouetta,

Alouetta, play the game with me:

Put your finger on your nose,

Put your finger on your nose,

On your nose, on your nose,

On your head, on your head,

Don’t forget, Alouet! Oh!

Alouetta, little Alouetta,

Alouetta, play the game with me:

Put your finger on your mouth,

Put your finger on your mouth,

On your mouth, on your mouth,

On your nose, on your nose,

On your head, on your head,

Don’t forget, Alouet! Oh!

3.Повторення та активізація граматичного матеріалу: теперішній неозначений час.

1)Пояснення вчителя.

T: Look at the information about time expressions with the Present Simple Tense on page 108 and say what preposition is used with...

days of the weeks;

word combinations with «day» (New Year’s Day, every day etc.);

the words «morning», «afternoon», «evening»;

the word «weekend».

2)РЗ, впр. 2 (с. 73).

Учні заповнюють пропуски поданими прийменниками й по черзі читають словосполучення.

176

www.e-ranok.com.ua

UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS

Check on Homework

3)Пояснення вчителя.

T: Look at the information about time expressions («always», «sometimes», «never») with the Present Simple Tense on page 109 and say...

what word we can use at the beginning of a sentence;

where we place words «never» and «always» in a sentence.

4)Впр. 3 (с. 109).

Учні письмово виконують завдання. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

5)Гра «Естафета».

Учитель пише на дошці слова always, sometimes, never. Завдання учнів — скласти три речення (по одному з кожним із слів). Учасники гри утворюють дві групи, кожна з яких стає перед дошкою. Перші гравці кожної групи беруть крейду. За сигналом ведучого обидва одночасно підходять до дошки, і кожний пише на дошці перше слово речення, а потім передає крейду наступному гравцю в своїй групі, який продовжує речення. Група, яка першою напише три правильних речення, перемагає.

6)Впр. 4 (с. 109).

Учні, використовуючи інформацію з таблиці, усно складають речення про заняття дітей напередодні Нового року.

7)РЗ, впр. 3 (с. 73).

Учні в парах обговорюють подані запитання.

4. Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 72).

Учні читають словосполучення, які вони склали, і показують, яким малюнкам вони відповідають.

2)РЗ, впр. 2 (с. 72).

Учні по черзі читають свої вітальні листівки. Учитель стежить за правильністю відповідей.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1)Впр. 6 (с. 109) (письмово).

2)РЗ, впр. 1 (с. 73) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic did we practise to describe today? What new words have you learned?

What task did you like most?

What do we say on Christmas/Easter/the New Year etc.?

www.e-ranok.com.ua 177

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]