- •Передмова
- •Урок 1 (1)
- •Урок 2 (2)
- •Урок 3 (3)
- •Урок 4 (4)
- •Урок 5 (5)
- •Урок 6 (6)
- •Урок 7 (7)
- •Урок 8 (8)
- •Урок 9 (9)
- •Урок 11 (1)
- •Урок 12 (2)
- •Урок 13 (3)
- •Урок 14 (4)
- •Урок 15 (5)
- •Урок 16 (6)
- •Урок 17 (7)
- •Урок 18 (8)
- •Урок 19 (9)
- •Урок 21 (1)
- •Урок 22 (2)
- •Урок 23 (3)
- •Урок 24 (4)
- •Урок 25 (5)
- •Урок 26 (6)
- •Урок 27 (7)
- •Урок 29 (9)
- •Урок 33 (1)
- •Урок 34 (2)
- •Урок 35 (3)
- •Урок 36 (4)
- •Урок 37 (5)
- •Урок 38 (6)
- •Урок 39 (7)
- •Урок 40 (8)
- •Урок 42 (1)
- •Урок 43 (2)
- •Урок 44 (3)
- •Урок 45 (4)
- •Урок 46 (5)
- •Урок 47 (6)
- •Урок 48 (7)
- •Урок 49 (8)
- •Урок 51 (1)
- •Урок 52 (2)
- •Урок 53 (3)
- •Урок 54 (4)
- •Урок 55 (5)
- •Урок 56 (6)
- •Урок 57 (7—8)
- •Урок 59 (1)
- •Урок 60 (2)
- •Урок 61 (3)
- •Урок 62 (4)
- •Урок 63 (5)
- •Урок 64 (6)
- •Урок 65 (7—8)
- •Урок 66 (9—10)
- •Матеріал для копіювання
- •Розділ 2: Давайте розважатися! Картки
- •Розділ 3: Зовнішність. Картки
- •Розділ 5: Тварини. Картки
- •Розділ 6: Я люблю свята. Картки
UNIT 7. I AM AT SCHOOL
УРОК 65 (7—8)
Підтема Після уроків. На канікулах!
Мета: Повторити та активізувати ЛО теми.
Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Продовжувати тренувати у читанні.
Навчати письма.
Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати усвідомлення важливості навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО) (див. матеріал для копіювання).
$ Хід уроку
І. |
|
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ |
|
|
|||
Greeting |
1. |
Привітання. |
|
|
|
|
T: Good morning, children! How are you today? |
|
|
|
Ps: We are very well, thank you! |
Aim |
2. |
Повідомлення теми та мети уроку. |
|
|
|
|
T: At this lesson you’ll practise in describing what you usually do after classes and on |
|
|
|
holidays. |
Warming up 3. |
Введення в іншомовну атмосферу. |
||
|
|
|
Гра «Chain Game». |
|
|
|
Один з учнів складає речення про те, що він зазвичай робить на уроці англійської. |
|
|
|
Другий учень складає повідомлення про те, що робить перший учень, а також ана- |
|
|
|
логічне речення про себе. Наступний учень складає повідомлення про другого учня |
|
|
|
та про себе і т. д. Учитель стежить за правильністю будови речень. |
ІІ.
Vocabulary
Practice
оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Активізація ЛО теми.
1)Впр. 1 (с. 136).
Діти в парах розглядають малюнки та співвідносять їх із поданими словосполученнями, потім складають речення, як у прикладі.
2)Впр. 2 (с. 136).
Учні, користуючись запитаннями вправи як планом, усно описують малюнок.
3)Впр. 1 (с. 138).
Учні розглядають малюнки на с. 138, читають словосполучення під ними та дають відповіді на запитання вправи.
4)Впр. 2 (с. 138).
Учні в парах ставлять один одному запитання за поданим у вправі зразком.
5)Гра «Show and Guess».
Клас поділяється на дві команди. Члени команд по черзі виходять до дошки та отримують картку (НО) зі словосполученням англійською мовою. Завдання — засобами пантоміми показати значення цього словосполучення. Якщо команда
www.e-ranok.com.ua 209
РОЗДІЛ 7: Я В ШКОЛІ
НО:
відгадує його, вона отримує один бал. Виграє команда, що набере більшу кількість балів.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
to play computer games |
|
to play badminton |
|
|
to play football |
|
to play table tennis |
|
||
|
|
|
|||
to play the guitar |
|
to ride a bike |
|
||
|
|
|
|||
to play the piano |
|
to play on the beach |
|
||
|
|
|
|||
to listen to a CD |
|
to learn a poem |
|
||
|
|
|
|||
to tell my friend a story |
|
to watch a DVD |
|
||
|
|
|
|||
to draw a picture |
|
to take photos |
|
||
|
|
|
|||
to do the crossword puzzle |
|
to go in for sports |
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
Reading and 2. Навчання читання й говоріння. |
|
Speaking |
1) Впр. 3 (с. 138). |
|
|
|
Учні самостійно заповнюють пропуски в тексті вправи. Потім один з учнів читає |
|
речення, а решта слідкує за підручником. |
Physical
Activity
Check on Homework
2)Впр. 4 (с. 139).
Учні в групах по чотири складають короткі усні повідомлення про те, як вони проводять час на канікулах.
3.Фізкультхвилинка. Впр. 3 (с. 137).
Учні повторюють слова вправи і рухи за вчителем.
4.Перевірка домашнього завдання.
1)РЗ, впр. 1 (с. 92).
Учні читають тільки ті речення, що відповідають малюнкам.
2)РЗ, впр. 2 (с. 92).
Учні по черзі виступають з короткими усними повідомленнями, що стосуються уроку англійської.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
1)Впр. 4 (с. 137) (письмово).
2)РЗ, впр. 1, 2 (с. 94) (письмово).
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
Т: What topic have we remembered? What task did you like most?
What have you learned to speak about?
210
www.e-ranok.com.ua
UNIT 7. I AM AT SCHOOL
УРОК 66 (9—10)
Підтема Повторення. Контрольна робота.
Мета: Повторити ЛО теми.
Повторити граматичний матеріал: теперішній неозначений час; питальні та заперечні речення; спонукальні речення; присвійний відмінок іменників; прийменники місця.
Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою. Виховувати усвідомлення важливості навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для контролю знань, Test 7.
$ Хід уроку
І. |
|
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ |
|
|
|||
Greeting |
1. |
Привітання. |
|
|
|
|
T: Good morning, children! How are you today? |
|
|
|
Ps: We are very well, thank you! |
Aim |
2. |
Повідомлення теми та мети уроку. |
T: At this lesson we’ll remember how to use sentences in the Present Simple Tense, and practise the Possessive Case the Imperative and the use of prepositions.
Besides, we’ll remember the vocabulary on the topic «I Am at School», after that you’ll have a test to check your knowledge on this topic.
Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.
Гра «Sentence Star».
Учитель малює на дошці зірку, на кінці кожного променя якої записує слово або словосполучення за темою «I Am at School»: classroom, school emblem, school uniform, classes, holidays. Учні в командах по троє-четверо складають речення із цими словами протягом 5 хвилин. Кожне правильне речення приносить один бал. Перемагає команда, що набере найбільше балів.
classes
Check on Homework
school emblem |
classroom |
|
holidays |
school uniform |
4.Перевірка домашнього завдання.
1)Впр. 4 (с. 137).
2)РЗ, впр. 1, 2 (с. 94).
Учитель збирає зошити на перевірку наприкінці уроку.
www.e-ranok.com.ua 211
РОЗДІЛ 7: Я В ШКОЛІ
ІІ.
Grammar
Revision
Revision
оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Повторення граматичного матеріалу.
1)Впр. 1 (с. 140).
Учитель нагадує правила утворення присвійного відмінка іменників. Учні усно складають речення за зразком.
2)Впр. 2 (с. 140).
Учні виконують завдання в парах: ставлять запитання за поданим зразком і відповідають на них.
3)Впр. 3 (с. 140).
Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують відповіді на запитання в зошити. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.
4)Впр. 4 (с. 141).
Учні розглядають малюнки й усно доповнюють спонукальні речення.
5)Впр. 5 (с. 141).
Учні письмово виконують завдання вправи. Потім по черзі читають доповнені речення.
6)Впр. 6 (с. 141).
Учні готують усні повідомлення за завданням вправи та по черзі виступають із ними.
2. Повторення теми «Я в школі».
1)Аудіювання. Впр. 1 (с. 142).
Учитель двічі читає діалоги. Учні слухають, читають запитання та обирають відповідь.
2)Повторення ЛО теми. Впр. 2 (с. 142).
Учні читають твердження до малюнка, погоджуються з правильними, виправляють неправильні.
3)Читання.
а) Впр. 3 (с. 143).
Учні ланцюжком читають речення тексту.
б) Впр. 4 (с. 143).
Учні читають речення, доповнюючи їх потрібними словами.
в) Впр. 5 (с. 143).
Учні знаходять у тексті вправи слова з літерою Тt та усно складають по одному реченню з одним із них.
4)Говоріння. Впр. 6 (с. 143).
Учні в парах ставлять один одному запитання відповідно до завдання вправи та відповідають на них.
Instruction |
3. |
Інструкція щодо виконання контрольної роботи. |
|
|
T: Контрольна робота складається з трьох завдань. Вона дозволить перевірити рі- |
|
|
вень ваших знань з розділу «Я в школі». |
Test |
4. |
Виконання контрольної роботи. Тест 7. |
|
|
Текст контрольної роботи див. на с. 299. |
212
www.e-ranok.com.ua
UNIT 7. I AM AT SCHOOL
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
1)РЗ, впр. 1, 2 (с. 95) (письмово).
2)Підготуватися до семестрової контрольної роботи з аудіювання і говоріння.
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test successfully? What task was the most difficult? Which one was the most interesting?
УРОК 67 (КОНТРОЛЬНИЙ)
Підтема Повторення. Семестрова контрольна робота з аудіювання і говоріння.
Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал тем другого семестру. Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для контролю знань, Tests: Listening Comprehension, Speaking (the Second Term), програвач компакт-дисків.
$ Хід уроку
І. |
|
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ |
|
|
|||
Greeting |
1. |
Привітання. |
|
|
|
|
T: How do you do! |
|
|
|
Ps: How do you do! |
Aim |
2. |
Повідомлення теми та мети уроку. |
T: Today you’ll have a test in Listening and Speaking to check your knowledge on this topic.
Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.
Пісня-сценка «Mulberry Bush».
Учитель вмикає запис пісні. Учні під музику повторюють слова і рухи за вчи телем.
MULBERRY BUSH
Here we go ’round the mulberry bush, The mulberry bush, the mulberry bush.
(Удають, ніби ходять навколо куща.)
Here we go ’round the mulberry bush, So early in the morning.
This is the way we wash our face, Wash our face, wash our face.
(Удають, ніби вмиваються.)
This is the way we wash our face, So early in the morning.
www.e-ranok.com.ua 213
РОЗДІЛ 7: Я В ШКОЛІ
Check on Homework
ІІ.
Instruction
This is the way we comb our hair, Comb our hair, comb our hair.
(Удають, ніби розчесують волосся.)
This is the way we comb our hair, So early in the morning.
This is the way we brush our teeth, Brush our teeth, brush our teeth.
(Удають, ніби чистять зуби.)
This is the way we brush our teeth, So early in the morning.
This is the way we put on our clothes, Put on our clothes, put on our clothes.
(Удають, ніби вдягаються.)
This is the way we put on our clothes, So early in the morning.
4.Перевірка домашнього завдання.
РЗ, впр. 1, 2 (с. 95).
Учитель збирає зошити на перевірку.
оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Інструкція щодо виконання контрольної роботи.
T: Контрольна робота з аудіювання та говоріння дозволить перевірити рівень ваших мовних та мовленнєвих умінь, що ви здобули протягом другого семестру.
Test |
2. Виконання контрольної роботи. |
|
Текст контрольної роботи див. на с. 319. |
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
1)Підготуватися до семестрової контрольної роботи з читання і письма.
2)РЗ, впр. 1 (с. 96) (письмово).
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test successfully?
What task was the most difficult? Which one was the most interesting?
214
www.e-ranok.com.ua
UNIT 7. I AM AT SCHOOL
УРОК 68 (КОНТРОЛЬНИЙ)
Підтема Повторення. Семестрова контрольна робота з читання і письма.
Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал тем другого семестру. Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою.
Обладнання: Підручник, зошит для контролю знань, Tests: Reading, Writing (the Second Term), обладнання для настільної гри «Activity», програвач компакт-дисків.
|
|
$ Хід уроку |
||
І. |
|
|
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ |
|
|
|
|||
Greeting |
1. |
Привітання. |
||
|
|
|
|
T: How do you do! |
|
|
|
|
Ps: How do you do! |
Aim |
2. |
Повідомлення теми та мети уроку. |
T: Today you’ll have a test in Reading and Writing to check your knowledge on this topic.
Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.
Настільна гра «Activity».
У настільну гру «Activity» грає від двох до чотирьох команд. У кожній з них повинно бути мінімум по три гравці.
Кожна команда отримує ігрову фішку й ставить її на початкову клітинку ігрового поля (HO) «START». Картки розкладаються на чотири групи відповідно до номера на їх зворотному боці.
Кожна команда вибирає представника — «виконавця», який буде першим пояснювати, що зображено на картці (право бути «виконавцем» по черзі переходить до гравців команди кожного нового ходу).
Перший хід команди — «відкритий раунд» (OPEN ROUND): це значить, що виконавець сам обирає спосіб пояснення значення зображеного на картці предмета. Він бере картку з однієї з груп і за хвилину, яка відлічується за допомогою пісочного годинника, намагається пояснити своїй команді (або пантомімою, або малюючи на папері), що саме зображено на картці. Якщо команда дає правильну відповідь, її фішка переміщується на кількість клітинок, позначену на зворотному боці картки. Якщо команді не вдалося правильно назвати зображений на картці предмет, то фішка не рухається, а хід переходить до другої команди.
Починаючи з другого ходу для всіх команд діють такі правила:
—якщо фішка зупинилася на клітинці з символом «пантоміма», виконавець пояснює значення зображення на картці за допомогою пантоміми (жестами);
—якщо фішка зупинилася на клітинці з символом «малювання», виконавець пояснює значення зображення на картці за допомогою малюнка;
—якщо фішка зупинилася на клітинці з символом «Open Round» (сірого кольору), виконавець пояснює значення зображення на картці або за допомогою малюнка, або за допомогою пантоміми — за бажанням.
www.e-ranok.com.ua 215
РОЗДІЛ 7: Я В ШКОЛІ
HO: Start
FINISH
216
www.e-ranok.com.ua
UNIT 7. I AM AT SCHOOL
Картки з позначкою «№1» на зворотному боці
Картки з позначкою «№2» на зворотному боці
www.e-ranok.com.ua 217
РОЗДІЛ 7: Я В ШКОЛІ
Закінчення завдання
Картки з позначкою «№3» на зворотному боці
218
www.e-ranok.com.ua
UNIT 7. I AM AT SCHOOL
Картки з позначкою «№4» на зворотному боці
www.e-ranok.com.ua 219
РОЗДІЛ 7: Я В ШКОЛІ
Закінчення завдання
220
www.e-ranok.com.ua
UNIT 7. I AM AT SCHOOL
Check on Homework
ІІ.
Instruction
Test
Physical
Activity
ІІІ.
Summarizing
Saying «goodbye»
4.Перевірка домашнього завдання.
РЗ, впр. 1 (с. 96).
Учні називають слова, які вони записали до кожної категорії, та пояснюють свій вибір . Учитель стежить за правильністю відповідей.
оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Інструкція щодо виконання контрольної роботи.
T: Контрольна робота за читання та письма дозволить перевірити рівень знань, який ви здобули протягом другого семестру.
2.Виконання контрольної роботи.
Текст контрольної роботи див. на с. 300.
3.Фізкультхвилинка.
Пісня-сценка «Mulberry Bush» (див. урок 67).
Учитель ставить запис пісні і показує рухи. Учні повторюють рухи і підспівують.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test successfully? What task was the most difficult? Which one was the most interesting?
2.Прощання з учнями на літо.
T: Well, now it’s time to say goodbye. Have a good time in summer! See you next year!
www.e-ranok.com.ua 221