Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

UNIT 3. APPEARANCE

УРОК 23 (3)

Підтема Як він/вона виглядає?

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати ввічливість.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для вивчення нових ЛО (НО1), для роботи в парах (НО2) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «How Do You Do?».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson you’ll learn some new words and expressions which will help you in

 

 

 

describing appearance.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення пісні «One Fine Face». Учні хором співають пісню.

2)Гра «Touch Your Nose» (див. урок 21 (1)).

3)Гра «Lexical Chairs».

У центрі класу ставляться стільці кількістю на один менше, ніж кількість гравців. Учні ходять навколо стільців, а ведучий називає слова за темою «Зовнішність» (частини тіла, обличчя). Коли ведучий називає слово іншої теми, гравці повинні зайняти найближчий стілець. Учень, якому не вистачило стільця, виходить з гри. Гравець, що займає останній стілець,— переможець.

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Подання та відпрацювання нових ЛО.

1) Бесіда з учнями.

Учитель показує учням малюнки (НО1) і називає відповідні слова.

Т: Look (показує малюнок 1)! She is slim. (Показує малюнок 2.) And he is fat, he is plump.

(Показує малюнок 3.) He is tall and (показує малюнок 4) she is short. (Показує малюнок 5.) His hair is fair and (показує малюнок 6) her hair is dark.

(Показує малюнок 7.) His hair is curly, (показує малюнок 8) her hair is wavy and (показує малюнок 9) her hair is straight.

85

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ

НО1:

1.

4.

7.

2.

 

5.

8.

3.

 

6.

9.

2)Гра «Who in Your Class...».

Т: Who in your class is tall (short, slim, fat, plump) — stand up!

Who in your class has fair (dark, long, short, curly, wavy, straight) hair stand up!

3)Робота з картками.

Учні працюють у парах. Кожна пара отримує комплект карток (НО2), які необхідно розсортувати по групах:

ті, що описують статуру;

ті, що описують волосся;

ті, що описують очі.

Учитель звертає увагу на те, що деякі слова можуть описувати декілька параметрів зовнішності, наприклад, слово short може характеризувати зріст і волосся, а слово brown — очі і волосся.

T: So, what words can describe a body? Ps: Tall, short, fat, plump, slim!

T: What words can describe hair?

Ps: Curly, short, long, straight, wavy, dark, brown, fair!

86

www.e-ranok.com.ua

UNIT 3. APPEARANCE

T: What words can describe eyes? Ps: Big, blue, brown, green!

Потім учитель показує малюнки (НО1), а учні обирають з карток (НО2) по одному слову, що описують зовнішність зображених на малюнках людей.

НО2:

FAT

TALL

LONG

WAVY

GREEN

 

SLIM

SHORT

CURLY

BLUE

DARK

PLUMP

STRAIGHT

BROWN

FAIR

BIG

Physical

Activity

Reading

Speaking

Check on Homework

4)Впр. 1 (с. 48).

T: Open your books at page 48. Who can we see? We can see a boy, his name is Steve; a clown Toto, and a girl, her name is Emma. What does Steve/Toto/Emma look like? Is he/she slim/fat/tall/short etc.? What colour are his/her eyes? Is his/her hair long/ short/curly/straight etc.?

Учні відповідають на запитання вчителя.

5)Впр. 2 (с. 48).

Учні хором повторюють за вчителем репліки діалогу, потім у парах складають та інсценують аналогічні діалоги.

2.Фізкультхвилинка. Впр. 3 (с. 48).

Учні повторюють слова пісні і рухи за вчителем.

3.Навчання читання.

1)Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. Впр. 4 (с. 49).

Бесіда з учнями.

T: Look at the picture on page 49. Who can we see? We can see two monkeys — Monika and Mira. Mira is the mother and Monika is her daughter. Look! Mira can play music and Monika can dance.

2)Reading. Етап читання.

T: Listen and read after me.

3)Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. 5 (с. 49).

Учні читають речення, обираючи правильний варіант його закінчення.

б) Впр. 6 (с. 49).

Учні знаходять у тексті впр. 4 (с. 49) слова, що починаються з літери Mm, та усно складають речення з одним із них.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

4.Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 47).

Кожен учень, спираючись на поданий у вправі план, складає коротке усне повідом­ лення про зовнішність свого друга і виступає з ним.

5.Перевірка домашнього завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 33), 3 (с. 34).

Учитель збирає робочі зошити на перевірку.

87

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 3 (с. 35) (усно), 2 (с. 35) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic did we practise to describe today? What new words have you learned?

What task did you like most?

УРОК 24 (4)

Підтема Познайомтесь із Піноккіо!

Мета: Повторити та активізувати ЛО теми.

Подати та відпрацювати граматичний матеріал: утворення заперечних речень. Розвивати вміння монологічного та діалогічного мовлення.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати ввічливість.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО) (див. матеріал для копіювання), програвач компакт-дисків.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «How Do You Do?».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson you’ll practise to describe what you and your toys can do.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення пісні «One Fine Face». Учні хором співають пісню.

2)Гра «Touch Your Nose» (див. урок 21 (1)).

3)Гра «Ask and Guess».

Ведучий (спочатку вчитель, а потім один із учнів) загадує когось із учнів класу. Інші учні ставлять загальні запитання про його зовнішність, щоб відгадати, кого загадав ведучий. Наприклад:

P1: Is it a boy? T: Yes, it is. P2: Is he tall?

88

www.e-ranok.com.ua

UNIT 3. APPEARANCE

Check on Homework

T: No, he is not.

P3: Is he fat?

T: No, he is not.

P4: Is his hair fair?

T: Yes, it is.

P5: Are his eyes blue?

T: Yes, they are.

P6: Is he Oleh?

T: Yes, he is.

4.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 35).

Один з учнів називає кількість кожного з найменувань іграшок, зображених на малюнку.

2)РЗ, впр. 2 (с. 35).

Учитель називає особові займенники, а учні (хором) — відповідні їм присвійні.

3)РЗ, впр. 3 (с. 35).

Учні ланцюжком читають текст вправи, акцентуючи увагу на присвійних займенниках.

Учитель перевіряє правильність виконання завдань.

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Бесіда з учнями.

T: Can you see me? Can you hear me? Can you smell? What can we smell? We can smell a rose. Spell the word rose: R-O-S-E. Look: I can wink. Can you wink? I think you can. Wink at me!

2)Впр. 1 (с. 50).

T: Open your books at page 50 and look at Pinоcchio. Can he see/hear/smell/spell words/wink/think?

Учні відповідають.

3)Вивчення пісні. Впр. 2 (с. 50).

Учні слухають пісню і повторюють слова за вчителем, потім хором співають.

4)Впр. 3 (с. 50), 7 (с. 51).

Учні усно складають речення за поданим у вправі зразком про себе або свого друга. Учитель стежить за їх правильністю.

Presenting

and Practising

Grammar

2.Подання та відпрацювання граматичного матеріалу: утворення заперечних речень.

1)Пояснення вчителя.

На прикладі речень, поданих у рамці на с. 50, учитель пояснює, як утворюються заперечні речення в англійській мові.

2)Граматична гра.

Учитель поділяє клас на три команди, кожній з них дає картки зі стверджувальними реченнями та просить зробити їх заперечними. На виконання завдання дається одна хвилина. Кожне правильно складене речення приносить один бал. Перемагає команда, що отримає більше балів.

T: Write the negative sentences. Напишіть заперечні речення.

89

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ

НО:

Pronunciation

Card 1

My doll can walk.

Jane has got long hair.

I visit my cousins on Sundays.

Card 2

My robot can wink.

Max has got fair hair.

I play tennis.

Card 3

I can see you well.

Natalie has got a new doll.

I rollerblade in the park.

3)Впр. 5 (с. 51).

Учні виконують завдання письмово. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

4)Гра «Естафета».

Учасники гри утворюють дві групи, які стають перед дошкою. Перші гравці груп одержують крейду. За знаком ведучого обидва одночасно підходять до дошки і пишуть по першому слову речення, а потім передають крейду наступним учасникам гри в своїй групі. Ті продовжують речення, дописуючи по другому слову, і т. д. Група, яка першою напише три правильних заперечних речення, стає переможцем.

3. Фонетична зарядка.

1)Впр. 6 (с 51).

Т: Послухайте слова і скажіть, які голосні звуки ви почули.

Учитель читає ланцюжки слів; учні слухають і відповідають на запитання, потім читають слова вправи самостійно. Учитель корегує вимову.

2)РЗ, впр. 3 (с. 36).

Учні знаходять слова з однаковими голосними звуками, читають їх і розфарбовують в один колір.

90

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]