Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 1: МОЯ СІМ’Я І ДРУЗІ

УРОК 9 (9)

Підтема Повторення граматики.

Мета: Повторити ЛО теми.

Повторити граматичний матеріал: теперішній час дієслова to be; розповідні, питальні та заперечні речення.

Продовжити формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

Розвивати комунікативні здібності учнів. Виховувати повагу до членів своєї родини.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: Good morning! How are you today?

 

 

 

Ps: We are fine, thank you!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll remember how to use present forms of the verb to be in statements,

 

 

 

questions and negative sentences.

 

 

 

Besides, we’ll practise vocabulary on the topic «Family».

Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення пісень «How Is Your Mother?», «Finger Family» і вірша «My Family».

Учні хором співають пісні, потім по черзі розповідають вірш.

2)Віршик-сценка «Grandma’s Glasses».

Учитель читає вірш, жестами показуючи учням, що треба робити. Діти повторюють рядки вірша та відповідні дії.

Grandma’s Glasses

These are grandma’s glasses

(роблять кола з пальців, тримаючи їх біля очей,— зображують окуляри), This is Grandma’s hat

(кладуть руки на голову).

This is the way she puts her hands, And then lays them in her lap (складають руки на колінах). And has a little nap (зображують, що засинають). These are grandad’s glasses

(роблять кола з пальців, тримаючи їх біля очей,— зображують окуляри), This is Grandad’s hat

(кладуть руки на голову).

This is the way he puts his hands, And then lays them in his lap (складають руки на колінах). And has a little nap (зображують, що засинають).

44

www.e-ranok.com.ua

UNIT 1. MY FAMILY AND FRIENDS

Check on Homework

4.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 13).

Учні читають речення, які вони склали за малюнками.

2)РЗ, впр. 3 (с. 13).

Учні працюють у парах: показують свої малюнки і розповідають про членів своєї родини.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

ІІ.

Grammar

Revision

НО:

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Повторення граматичного матеріалу.

1)Робота в парах.

Кожна пара учнів отримує комплект карток (НО). Завдання — якомога швидше дібрати відповідні форми дієслова to be (повні та короткі, стверджувальні та заперечні) до поданих іменників та особових займенників. Учитель підказує, що можливі кілька варіантів правильних відповідей (наприклад, John is та John isn’t). Під час виконання завдання учні можуть користуватися таблицею, поданою у впр. 1 (с. 20).

 

I

am

 

I

’m

 

Jane

’s

 

he

is

 

we

are

 

a girl

isn’t

 

my grandparents

aren’t

 

they

’re

Physical

Activity

2)Впр. 2 (с. 20).

Учні самостійно письмово виконують завдання.

3)Впр. 3 (с. 20).

Учні усно складають заперечні речення відповідно до малюнків вправи.

4)Впр. 4 (с. 21).

Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують відповіді на запитання.

5)Впр. 6 (с. 21).

Учні письмово складають речення з поданих слів, потім по черзі читають ці речення. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

2. Фізкультхвилинка. Впр. 5 (с. 21).

Учитель читає римування, супроводжуючи команди рухами. Учні повторюють рухи. Потім учитель віддає команди, а учні самостійно виконують відповідні рухи.

45

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 1: МОЯ СІМ’Я І ДРУЗІ

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с 14), 2 (с. 15) (письмово), 3 (с. 15) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did we practise at this lesson? What task was the most difficult to do?

УРОК 10 (10) (КОНТРОЛЬНИЙ)

Підтема Перевір себе! Контрольна робота.

Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал теми.

Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою. Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для контролю знань, Test 1.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: Good morning! How are you today?

 

 

 

Ps: We are fine, thank you!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: Today you’ll remember the rhymes, words and grammar on the topic «My Family

 

 

 

and Friends»; after that you’ll write a test to check your knowledge on this topic.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

ІІ.

Check on Homework

1)Повторення пісень «How Is Your Mother?», «Finger Family» і вірша «My Family».

Учні хором співають пісні, а потім по черзі розповідають вірш.

2)Гра «Field of Wonders».

Один з учнів (ведучий) загадує слово за темою «Моя сім’я і друзі» і пише на дошці стільки клітинок, скільки букв у цьому слові. Учні по черзі називають букви, намагаючись відгадати слово. Той, хто першим його відгадує, займає місце ведучого.

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 14).

Учні по черзі називають форми дієслова to be, які вони застосували в реченнях вправи.

46

www.e-ranok.com.ua

UNIT 1. MY FAMILY AND FRIENDS

2)РЗ, впр. 2 (с. 15).

Учні читають заперечення та твердження, які вони склали на основі поданих речень.

3)РЗ, впр. 3 (с. 15).

Учні по черзі читають речення, які вони склали з поданих частин. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

Revision 2. Повторення.

1)Аудіювання. Впр. 1 (с. 22).

Учитель читає діалоги двічі. Учні слухають і співвідносять їх з малюнками.

2)Повторення ЛО теми. Впр. 2 (с. 22).

Учні по черзі читають речення вправи, обираючи слово, що відповідає мовленнєвій ситуації.

3)Читання. Впр. 3 (с. 23).

Спочатку учитель читає текст вправи, а учні слухають і слідкують за підручником. Потім учні ланцюжком читають речення тексту. Після цього виконують впр. 4 (с. 23): читають твердження до тексту впр. 3, погоджуються з правильними та виправляють неправильні.

4)Повторення літер англійської абетки. Впр. 5 (с. 23).

Учні самостійно письмово складають по одному реченню зі словами з літерою

Uu.

5)Впр. 6 (с. 23).

Учні письмово виконують завдання; учитель викликає двох-трьох з них і просить прочитати речення.

6)Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 23). Учні виконують завдання в парах.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

Instruction

3.

Інструкція щодо виконання контрольної роботи.

 

 

 

T: Зараз ви напишете контрольну роботу, яка дозволить перевірити ваші знання

 

 

 

з розділу «Моя сім’я і друзі». Контрольна робота складається з двох завдань.

Test

4.

Виконання контрольної роботи. Тест 1.

 

 

 

Текст контрольної роботи див. на с. 291.

ІІІ.

 

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Homework

1.

Домашнє завдання.

 

 

 

РЗ, впр. 1, 2 (с. 16) (усно).

Summarizing 2.

Підведення підсумків уроку.

 

 

 

Заключна бесіда з учнями.

 

 

 

T: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test

 

 

 

successfully? What task was the most difficult? Which one was the most interesting?

47

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]