Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 4: ПОРИ РОКУ І ПРИРОДА

2)Reading. Етап читання. Впр. 3 (с. 66). T: Listen and read after me.

Учні читають речення тексту за вчителем.

3)Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Учні по черзі дають відповідь на запитання «Why does Dan like winter?».

Pronunciation 3. Фонетична зарядка.

1)Впр. 5 (с. 67).

Учитель читає ланцюжки слів; учні слухають і відповідають на запитання. Потім читають слова вправи самостійно. Учитель корегує вимову.

Т: Послухайте слова і скажіть, які голосні звуки ви почули.

2)Вивчення скоромовки.

Т: Each Easter Eddie eats eighty Easter eggs.

Учитель читає скоромовку. Учні повторюють і практикуються у правильному і швидкому її вимовлянні.

3)РЗ, впр. 3 (с. 46).

Учні читають слова, які вони обвели. Учитель стежить за правильністю відповідей.

Speaking 4. Розвиток умінь мовлення.

1)Впр. 4 (с. 67).

Учні в парах ставлять один одному запитання за поданим у вправі зразком.

2)Впр. 6 (с. 67).

Учні складають короткі усні повідомлення про улюблену пору року і по черзі виступають з ними.

Учитель стежить за правильністю вимови слів.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 46) (усно), 2 (с. 46) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic did we discuss at the lesson today? What months of the year can you name?

УРОК 35 (3)

Підтема Зараз зима.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Повторити й активізувати граматичний матеріал: питальні речення у теперішньому неозначеному часі. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, тематична картинка (НО) (див. матеріал для копіювання).

116

www.e-ranok.com.ua

UNIT 4. SEASONS AND NATURE

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «How Are You, My Dear Cousin Sue?».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: Today we’ll speak about winter: winter weather, activities and clothes, and you’ll

 

 

 

practise in asking questions about winter activities.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення вірша «I’m a Little Snowman».

Учні хором розповідають вірш.

2)Гра «Be Quick!» (див. урок 34 (2)).

3)Гра «Absent-Minded».

Учитель вивішує на дошці тематичну картинку (НО) та висловлює правильні й неправильні твердження за нею. Учні повинні виправити неправильні твердження. Наприклад:

T: It’s autumn. Ps: No, it’s winter!

T: We can see a lot of snow. Ps: Yes!

T: It’s not windy. Ps: No, it’s windy! T: It’s warm.

Ps: No, it’s cold!

T: Children can play snowballs. Ps: Yes!

НО:

www.e-ranok.com.ua 117

РОЗДІЛ 4: ПОРИ РОКУ І ПРИРОДА

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 68).

T: Open your books at page 68. What season can we see in the pictures? We can see winter.

What is the weather like in winter?

Look at the pictures and say: what clothes you wear in winter.

2)Впр. 2 (с. 68).

Учні хором повторюють за вчителем репліки діалогу, потім інсценують його по черзі в парах.

Physical

Activity

Grammar

Revision and

Practice

2.Фізкультхвилинка.

1) Римування «The Wind Blows» (див. урок 33 (1)).

2)Впр. 3 (с. 69).

Учні повторюють слова вірша та рухи за вчителем.

3.Повтореннятаактивізаціяграматичногоматеріалу:питальніреченняутеперішньому неозначеному часі.

1)Пояснення вчителя.

Учитель зображує на дошці таблицю і звертає увагу учнів на допоміжні дієслова do, does, з використанням яких утворюються питальні речення у теперішньому неозначеному часі.

 

I

 

Do

we

ski?

you

 

 

 

they

 

 

 

 

 

he

 

Does

she

ski?

 

it

 

 

 

 

2)Граматична гра.

Учитель поділяє клас на дві команди. Потім пише на дошці словосполучення: to play snowballs, to make a snowman, to ski, to wear a fur coat, to like winter тощо.

Кожна з команд складає питальні речення із цими словосполученнями протягом трьох хвилин. Кожне правильне речення приносить один бал. Перемагає команда, що отримає більше балів.

3)Впр. 4 (с. 69).

Учні усно складають запитання й відповіді за поданим у вправі зразком.

4)Впр. 5 (с. 69).

Учні складають і записують запитання. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

5)Гра «Естафета».

Учасники гри утворюють дві команди, кожна з яких стає перед дошкою. Перші гравці команд одержують крейду. За сигналом ведучого два гравці одночасно підходять до дошки, і кожний пише перше слово речення, а потім передає крейду

118

www.e-ranok.com.ua

UNIT 4. SEASONS AND NATURE

наступному учаснику гри в своїй команді. той продовжує речення. Команда, яка першою напише три правильних питальних речення, стає переможцем.

Speaking 4. Розвиток умінь мовлення. Впр. 6 (с. 69).

Check on Homework

ІІІ.

Homework

Кожен учень, спираючись на поданий у вправі план, складає коротке усне повідомлення про зиму та виступає з ним. Учитель стежить за правильністю будови речень та вимови слів.

5.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 46).

Учні по черзі називають весняні, зимові, літні та осінні місяці.

2)РЗ, впр. 2 (с. 46).

Учні по черзі читають речення, які вони записали. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 47) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic did we practise to describe today? What new words have you learned?

What task did you like most?

УРОК 36 (4)

Підтема Природа навесні.

Мета: Повторити та активізувати ЛО теми.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати дбайливе ставлення до природи. Обладнання: Підручник, робочий зошит.

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Вірш «How Are You, My Dear Cousin Sue?».

Учні хором розповідають вірш.

www.e-ranok.com.ua 119

РОЗДІЛ 4: ПОРИ РОКУ І ПРИРОДА

Aim

Warming up

Check on Homework

ІІ.

Vocabulary

Practice

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we’ll speak about the weather in spring. You’ll learn a rhyme, play games, act out dialogues and draw a picture!

3.Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення вірша «I’m a Little Snowman».

Учні хором розповідають вірш.

2)Гра «Be Quick!» (див. урок 34 (2)).

3)Гра «Snowball».

Учитель складає речення, наприклад: «It’s autumn». Один з учнів повторює це речення й додає до нього своє: «It’s autumn. The sky is grey». Наступний учень повторює попередні речення й додає своє. Виграє той, хто вимовить останнє речення.

4. Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 47).

Учні називають предмети одягу, які вони записали, та дають відповіді на запитання вправи.

2)РЗ, впр. 2 (с. 47).

Учні в парах читають запитання і відповіді на них. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Активізація ЛО теми.

1)Складання «Mind Map».

T: What words do you associate with the topic «Spring»?

Учитель пише посередині дошки слово spring, а навколо нього записує словаасоціації, які назвуть учні.

warm

 

sunny

 

flowers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

green grass

 

spring

 

small green

 

 

leaves

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

walk in the

 

ride a bike

 

play football

park

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

T: Look at the Mind Map and answer my questions.

What is the weather like in spring? (It’s warm and sunny.)

What can we see in spring? (We can see small green leaves, green grass and flowers.)

120

www.e-ranok.com.ua

UNIT 4. SEASONS AND NATURE

What can children do in spring? (They can walk in the park, ride a bike, play football.)

2)Вивчення вірша. Впр. 1 (с. 70).

Учитель записує опорні пари слів на дошці (sky — sun, shines on the sea, hills — trees, flowers — grass, birds — songs), потім розповідає текст вірша, вказуючи на відповідні предмети на малюнку. Учні слухають текст вірша та повторюють слова за вчителем, після цього розповідають вірш самостійно.

3)Впр. 2 (с. 70).

Учні працюють у парах. Один читає одне з речень вправи, а другий ілюструє його малюнком, потім міняються ролями.

4)Впр. 3 (с. 70).

Учні в парах ставлять один одному запитання до малюнків на с. 71 за поданим зразком та відповідають на них.

Speaking 2. Розвиток умінь мовлення.

1)Впр. 4 (с. 71).

Учні в парах складають та інсценують діалоги.

2)Впр. 6 (с. 71).

Учні усно складають речення про погоду навесні за планом вправи.

Pronunciation 3. Фонетична зарядка.

Physical

Activity

1)Впр. 5 (с. 71).

Т: Послухайте слова і скажіть, які голосні звуки ви почули.

Учитель читає ланцюжки слів. Учні слухають і відповідають на запитання, потім читають слова вправи самостійно. Учитель корегує вимову.

2)Вивчення скоромовки.

Учитель записує на дошці скоромовку і читає її. Потім учні практикуються у правильному і швидкому вимовлянні скоромовки.

Т: Yellow butter, purple jelly, red jam, black bread. Spread it thick, say it quick! Yellow butter, purple jelly, red jam, black bread. Spread it thicker, say it quicker! Yellow butter, purple jelly, red jam, black bread. Don’t eat with your mouth full!

3)РЗ, впр. 3 (с. 48).

Учні по черзі читають слова зі звуком [8].

4. Фізкультхвилинка.

1)Римування «The Wind Blows» (див. урок 33 (1)).

2)Гра «Make a Figure».

Ps: Hop and run and play and crawl, These are movements

We do all.

Make a figure we will try In the twinkling of an eye.

Учитель плескає в долоні, і діти розбігаються по всій кімнаті.

T: Make a winter (spring, summer, autumn) figure!

Гравці зупиняються на місці і займають певну позу. Учитель запитує, кого вдає кожен учень, або відгадує сам. Можна обрати ведучого, який буде визначати, яка фігура є найкращою.

www.e-ranok.com.ua 121

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]