- •Передмова
- •Урок 1 (1)
- •Урок 2 (2)
- •Урок 3 (3)
- •Урок 4 (4)
- •Урок 5 (5)
- •Урок 6 (6)
- •Урок 7 (7)
- •Урок 8 (8)
- •Урок 9 (9)
- •Урок 11 (1)
- •Урок 12 (2)
- •Урок 13 (3)
- •Урок 14 (4)
- •Урок 15 (5)
- •Урок 16 (6)
- •Урок 17 (7)
- •Урок 18 (8)
- •Урок 19 (9)
- •Урок 21 (1)
- •Урок 22 (2)
- •Урок 23 (3)
- •Урок 24 (4)
- •Урок 25 (5)
- •Урок 26 (6)
- •Урок 27 (7)
- •Урок 29 (9)
- •Урок 33 (1)
- •Урок 34 (2)
- •Урок 35 (3)
- •Урок 36 (4)
- •Урок 37 (5)
- •Урок 38 (6)
- •Урок 39 (7)
- •Урок 40 (8)
- •Урок 42 (1)
- •Урок 43 (2)
- •Урок 44 (3)
- •Урок 45 (4)
- •Урок 46 (5)
- •Урок 47 (6)
- •Урок 48 (7)
- •Урок 49 (8)
- •Урок 51 (1)
- •Урок 52 (2)
- •Урок 53 (3)
- •Урок 54 (4)
- •Урок 55 (5)
- •Урок 56 (6)
- •Урок 57 (7—8)
- •Урок 59 (1)
- •Урок 60 (2)
- •Урок 61 (3)
- •Урок 62 (4)
- •Урок 63 (5)
- •Урок 64 (6)
- •Урок 65 (7—8)
- •Урок 66 (9—10)
- •Матеріал для копіювання
- •Розділ 2: Давайте розважатися! Картки
- •Розділ 3: Зовнішність. Картки
- •Розділ 5: Тварини. Картки
- •Розділ 6: Я люблю свята. Картки
РОЗДІЛ 7: Я В ШКОЛІ
Physical
Activity
Check on Homework
4.Фізкультхвилинка.
Гра «Catch or Return».
Учитель кидає м’яч по черзі учням, які стоять перед ним, і називає різні слова. Якщо слово є назвою шкільної речі, то учень ловить м’яч, якщо учитель називає якесь інше слово, то відбиває. Потім роль ведучого може виконувати один з учнів.
5.Перевірка домашнього завдання.
1)РЗ, впр. 1 (с. 86).
Учні читають твердження і кажуть, чи відповідають вони малюнкам.
2)РЗ, впр. 2 (с. 87).
Учні демонструють свої малюнки й порівнюють їх з малюнками однокласників. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1 (с. 88), 2 (с. 89) (письмово).
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
Т: What did we do at the lesson today? What did you practise to speak about? What task did you like most?
УРОК 63 (5)
Підтема Мої однокласники.
Мета: Подати нові ЛО.
Повторити та активізувати ЛО теми. Продовжувати формувати навички читання.
Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати усвідомлення важливості навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО) (див. матеріал для копіювання).
$ Хід уроку
І. |
|
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ |
|
|
|||
Greeting |
1. |
Привітання. |
|
|
|
|
T: Good morning, children! How are you today? |
|
|
|
Ps: We are very well, thank you! |
Aim |
2. |
Повідомлення теми та мети уроку. |
|
|
|
|
T: At this lesson we’ll discuss your school and your classmates. |
204
www.e-ranok.com.ua
UNIT 7. I AM AT SCHOOL
Check on 3. Перевірка домашнього завдання.
Homework |
1) РЗ, впр. 1 (с. 88). |
|
|
|
Учні називають слова, які вони записали у клітинки кросворду, а також «таєм- |
|
ниче слово», яке вони знайшли. |
|
2) РЗ, впр. 2 (с. 89). |
|
Учні в парах читають запитання і відповіді на них. |
|
Учитель перевіряє правильність відповідей. |
Warming up 4. Введення в іншомовну атмосферу. |
|
|
Гра «Дійди до вчителя». |
|
Учень відходить на десять кроків від учителя, а потім, зробивши крок, називає од- |
|
не слово за темою «Шкільні речі». Сказавши правильно десять слів, доходить до |
|
вчителя. Учитель може погладити по голові, потиснути руку тощо. |
ІІ.
Presenting and Practising Vocabulary
HO:
оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Подання та активізація нових ЛО.
1)Впр. 1 (с. 132).
T: Look at the pictures on page 132. Who can we see? What do these children wear?
2)Впр. 2 (с. 132).
Учні в парах складають діалоги, використовуючи мовленнєвий матеріал вправи.
3)Гра «My Friends».
Учитель роздає учням картки (НО). На картках позначені певні характеристики учня — володаря картки, а також опис друга, якого необхідно знайти. Учні пересуваються класом та питають один в одного: «What colour is your school uniform? What form are you in? Do you have a school emblem? або Are you/Do you have a new classmate?»...
Коли учень знаходить друга, який відповідає зазначеним на картці параметрам, то записує його ім’я. Пара учнів, яка «зустрічається» останньою, програла.
|
You are in the |
|
You have |
|
You wear |
|
You are a new |
|
|
|
|||||||
|
|
|
|
|
||||
|
fifth form. |
|
a school emblem. |
|
a grey school |
|
pupil in the |
|
|
|
|
|
|
uniform. |
|
class. |
|
|
Find the pupil |
|
Find the pupil |
|
|
|
|
|
|
who has |
|
who wears a grey |
|
Find the pupil |
|
Find the pupil |
|
|
a school |
|
school uniform. |
|
who is a new |
|
who wears a |
|
emblem. |
|
|
|
classmate. |
|
green uniform. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
You wear |
|
You have no |
|
You are in the |
|
You have |
|
|
a green school |
|
school emblem. |
|
second form. |
|
a new pupil in |
|
|
uniform. |
|
|
|
|
|
the class. |
|
|
|
|
Find the pupil |
|
Find the pupil |
|
|
|
|
Find the pupil |
|
who is in the |
|
who has a new |
|
Find the pupil |
|
|
who has no |
|
second form. |
|
classmate. |
|
who is in the |
|
|
school emblem. |
|
|
|
|
|
fifth form. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rhyme |
2. Вивчення вірша. Впр. 3 (с. 132). |
|
Учні хором повторюють слова вірша за вчителем, потім по черзі, за бажанням, роз- |
|
повідають самостійно. |
www.e-ranok.com.ua 205
РОЗДІЛ 7: Я В ШКОЛІ
Reading 3. Навчання читання.
1)Reading. Етап читання. Впр. 4 (с. 133).
Учні за вчителем читають по реченню тексту, потім весь текст самостійно ланцюжком.
2)Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту. Впр. 5 (с. 133). Учні по черзі читають запитання до тексту вправи та обирають правильний варіант відповіді на них.
Speaking |
4. |
Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 133). |
|
|
|
|
Учні в парах складають та інсценують діалоги. |
Writing |
5. |
Навчання письма. Впр. 6 (с. 133). |
|
|
|
|
Учні письмово складають запитання. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на |
|
|
|
перевірку. |
ІІІ. |
|
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ |
|
|
|||
Homework |
1. |
Домашнє завдання. |
|
|
|
|
РЗ, впр. 1 (с. 90), 2 (с. 91) (письмово). |
Summarizing 2. |
Підведення підсумків уроку. |
Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
Т: What topic were we discussing? What words have you learned? What games did we play?
What have you learned to do/speak about?
УРОК 64 (6)
Підтема На уроках.
Мета: Повторити та активізувати ЛО теми. Продовжувати формувати техніку читання.
Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати усвідомлення важливості навчання.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, опорний малюнок (НО) (див. матеріал для копіювання).
$ Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting 1. Привітання.
T: Good morning, children! How are you today?
Ps: We are very well, thank you!
206
www.e-ranok.com.ua
UNIT 7. I AM AT SCHOOL
Aim
Warming up
Check on Homework
ІІ.
Vocabulary
Practice
Speaking
2.Повідомлення теми та мети уроку.
T: At this lesson you’ll learn to describe what you do at the lessons; and we’ll also remember and practise the words on the topic «I Am at School».
3.Введення в іншомовну атмосферу.
Гра «Associations».
Учитель поділяє клас на дві команди й запрошує вийти до дошки по одному представнику від них. Потім показує їм картку зі словом за темою «Я в школі». Представники команд по черзі називають інше слово, що асоціюється в них із заданим. Гравці команд повинні здогадатися, яке слово написано на картці. Наприклад, учитель показує картку зі словом «blackboard».
Leader 1: Write.
Team 1: Is it a pen? Leader 1: No, it is not.
Leader 2: Chalk.
Team 2: Is it a blackboard? Leader 1: Yes, it is!
Виграє команда, що першою відгадує слово.
4.Перевірка домашнього завдання.
1)РЗ, впр. 1 (с. 90).
Учні в парах читають запитання і відповіді на них.
2)РЗ, впр. 2 (с. 91).
Учні ланцюжком читають речення тексту. Учитель стежить за правильністю відповідей.
оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Активізація ЛО теми.
1) Впр. 1 (с. 134).
Діти в парах розглядають малюнки та ставлять один одному запитання, як у прикладі.
2) Гра «Mime Game».
Учні по черзі зображують пантомімою, що вони роблять на уроках англійської, а решта ставить запитання, щоб здогадатися, яка це дія.
T: Show what you do at the lessons!
Ps: Do you write/sing/speak English etc.?
2. Розвиток умінь мовлення.
1)Впр. 2 (с. 134).
Учитель пише на дошці синоніми або пояснення слів, які учні використовуватимуть, доповнюючи діалог, наприклад:
learn — study, speak — talk, student — pupil тощо.
Учні в парах доповнюють діалог та розігрують його за ролями.
2)Впр. 3 (с. 135).
Учні в парах складають діалоги, користуючись мовленнєвим матеріалом вправи, та розігрують їх за ролями.
3)Впр. 6 (с. 135).
Учні по черзі розповідають, що вони роблять на уроках англійської.
www.e-ranok.com.ua 207
РОЗДІЛ 7: Я В ШКОЛІ
Pronunciation 3. Фонетична зарядка. Впр. 5 (с. 135).
Учні повторюють слова вправи за вчителем, потім читають їх самостійно. Учитель контролює правильність вимови.
Vocabulary
Revision
НО:
4. Повторення ЛО теми.
1)Впр. 4 (с. 135).
Учні знаходять і записують слова, що позначають шкільні речі.
2)Гра «Look and Remember».
Учитель поділяє клас на дві команди. Першій дає опорний малюнок (НО) із зображенням класної кімнати та просить уважно його розглянути. Потім малюнок передається учням другої команди, яка ставить запитання своїм супротивникам,
наприклад: «Where is the bookcase? How many desks are there in the classroom? What do you see under the blackboard?».
Після надання відповідей, правильність яких контролюється членами другої команди, малюнок вивішується на дошку, а один з учнів описує його.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1 (с. 92) (письмово), 2 (с. 92) (усно).
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
Т: What topic were we discussing? What game did we play?
What task did you like most?
Name one thing you do at the lessons.
208
www.e-ranok.com.ua