Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

UNIT 3. APPEARANCE

капелюх Олени, футболка Богдана, матусині туфлі.

Щоб виразити це, ми додаємо до імені чи іншого іменника закінчення ’s:

капелюх Олени — Olena’s hat, футболка Богдана — Bohdan’s T-shirt, матусині туфлі — mother’s shoes.

Read the examples of the Possessive Case in the box on page 54. Find the examples of the Possessive Case in ex. 2 on page 54.

2)Впр. 3 (с. 55).

Учні виконують завдання усно, а потім записують його в зошити. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

3)Впр. 4 (с. 55).

Учні усно в парах ставлять один одному запитання до малюнків вправи за поданим зразком.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 39) (письмово), 2 (с. 39) (усно).

2)Впр. 5 (с. 55).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic were we discussing? What grammar did we practise? What game did we play?

What task did you like most?

УРОК 27 (7)

Підтема Який одяг ти носиш?

Мета: Повторити та активізувати ЛО теми.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Продовжувати навчати читати.

Навчати письма.

Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати ввічливість.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, програвач компакт-дисків, кольорові картки або олівці (синього, зеленого, жовтого кольорів)

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Вірш «How Do You Do?».

Учні хором розповідають вірш.

97

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ

Aim

Warming up

Check on Homework

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: At this lesson we’ll remember the vocabulary on the topic «Appearance» and practise in speaking and writing about your friend’s appearance.

3.Введення в іншомовну атмосферу.

Гра «Word Clap».

Учні розташовуються колом і разом відбивають ритм, спочатку повільно, потім все скоріше: тричі плескають по колінах, а четвертий раз — у долоні. Із кожним четвертим оплеском один із учнів називає предмет одягу. Назви можуть повторюватися, але не раніше ніж через п’ять слів.

Ps: (three claps)

P1: Dress!

Ps: (three claps)

P2: Skirt!

Ps: (three claps)

P3: Jaсket!

Ps: (three claps)

P4: Coat!

Ps: (three claps)

P5: Jeans!

Ps: (three claps) P6: T-shirt…

4.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 39).

Учні по черзі читають речення, які вони склали за малюнками.

2)РЗ, впр. 2 (с. 39).

Учні повідомляють, які предмети одягу зображені неправильно.

3)Впр. 5 (с. 55).

Учні по черзі виходять до дошки, показують фотографії зі шкільного свята і розповідають про свій одяг.

Учитель стежить за правильністю виконання завдання.

ІІ.

Vocabulary

Revision

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення ЛО теми.

1)Гра «Blackboard Bingo».

Учитель пише десять слів за темою «Зовнішність» на дошці, а учні записують п’ять з них за власним вибором у зошит. Потім учитель у будь-якому порядку називає слова, записані на дошці, а учні закреслюють їх у зошиті. Якщо в когось виявляться закресленими всі п’ять слів, він вигукує: «Bingo!»

2)Гра «What Do You Look Like?».

Учні працюють у групах по четверо-п’ятеро. Один з них придумує собі віртуальний образ (аватар) для компьютерної гри. Інші гравці ставлять йому запитання і за відповідями зображують цей образ у зошитах. Виграє учень, чий малюнок найбільше відповідає задуманому. Запитання можуть бути такі:

Are you a boy or a girl? How old are you?

98

www.e-ranok.com.ua

UNIT 3. APPEARANCE

What colour are your eyes?

Are you slim?

Are you tall?

Have you got straight hair?...

3)Впр. 1 (с. 56).

Учні в парах ставлять один одному запитання до малюнків вправи за поданим зразком та відповідають на них.

4)Впр. 2 (с. 56).

Учитель пише на дошці словосполучення:

on your head;

on your feet;

in summer;

in cold weather;

at home;

at school.

Учні в парах, використовуючи словосполучення на дошці, а також поданий у вправі зразок, ставлять один одному запитання та відповідають на них. Наприклад:

P1: What do you wear on your head?

P2: A hat. What do you wear on your feet? P1: Shoes. What do you wear...

5)Впр. 4 (с. 57).

Учні, дотримуючись інструкцій вправи, грають у парах у гру.

6)Впр. 7 (с. 57).

Учні в парах ставлять один одному запитання про зовнішність їхніх друзів. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

Song

2. Вивчення пісні. Впр. 3 (с. 56).

 

Учні слухають пісню, повторюючи слова та рухи за вчителем, потім хором співа-

 

ють.

Pronunciation 3. Фонетична зарядка.

1)Гра «Can You Hear?».

Учитель поділяє клас на команди по троє. Кожний гравець отримує сигнальну картку (кольоровий олівець) певного кольору.

Учитель читає англійські слова. Кожен з членів команди відповідатиме за певний звук. Наприклад, гравці команд, що отримали синю картку (олівець), повинні підняти її, коли почують слово зі звуком [#]; гравці з червоною карткою (олівцем) повинні підняти її, коли почують слово зі звуком [е]; гравці з жовтою карткою (олівцем) повинні підняти її, коли почують слово зі звуком [і:].

T: Pet.

Учні піднімають червону картку.

T: Set.

Учні знов піднімають червону картку.

T: Pete.

Учні піднімають жовту картку.

T: Sit.

Учні піднімають синю картку.

Команда, гравець якої першим підняв правильну картку, отримує один бал. Перемагає команда із найбільшою кількістю балів.

99

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ

Physical

Activity

Writing

2)Впр. 6 (с. 57).

Учні читають слова вправи за вчителем, звертаючи увагу на вимову голосних звуків­.

4.Фізкультхвилинка.

Гра «Simon Says».

Учні виконують рухи тільки після слів учителя: «Simon says...», наприклад:

Т: Simon says, Hands up!

Учні підводять руки.

Т: Hands down!

Учні нічого не роблять.

Т: Simon says, Hands down!

Учні опускають руки.

Т: Simon says, Hands on hips!

Учні ставлять руки на стегна.

Т: Sit down!

Учні нічого не роблять.

Т: Bend left! Bend right!

Учні нічого не роблять.

Т: Simon says, Hop!

Учні підстрибують.

5.Навчання письма. Впр. 5 (с. 57).

Учні письмово складають опис зовнішності свого товариша. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 40) (письмово), 2 (с. 40) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic have we remembered? What task did you like most?

УРОК 28 (8)

Підтема У мене є фантастична істота.

Мета: Повторити та активізувати ЛО теми. Формувати вміння аудіювання.

Продовжувати формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО) (див. матеріал для копіювання).

100

www.e-ranok.com.ua

UNIT 3. APPEARANCE

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «How Do You Do?».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll remember how to describe appearance; and practise in speaking

 

 

 

about the appearance of a monster!

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

Check on Homework

1)Повторення пісень «One Fine Face» та з впр. 3 (с. 56). Учні хором співають пісні.

2)Вивчення вірша «Two Ears for Hearing».

Учні повторюють слова вірша за вчителем, супроводжуючи його рухами.

TWO EARS FOR HEARING

Two ears for hearing (показують, що слухають),

One mouth to talk (показують, що розмовляють),

One head for thinking (у роздумі),

Two legs to walk (тупають ногами).

Two hands (показують руки), eight fingers (показують пальці)

And also two thumbs (показують великі пальці)

For writing (пишуть), and working (працюють)

And doing the sums (рахують).

Two feet for dancing — cha-cha-cha (танцюють),

Two eyes to see (дивляться),

Put them all in one parcel

And there you’ll have ME (показують на себе)!

4.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 40).

Учні називають предмети одягу, які вони знайшли й обвели.

2)РЗ, впр. 2 (с. 40).

Учні читають запитання і відповіді, які вони записали. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

ІІ.

Listening

Comprehension

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Аудіювання.

Учитель роздає картки (HO) і читає діалог двічі. Учні слухають та співвідносять малюнки на картках з іменами. По закінченні роботи вчитель збирає картки для перевірки та повідомлює правильні відповіді.

T: Listen and match the names and the pictures.

Look at this photo! These are my best friends: Pam, Helen and Molly.

Is Pam a tall slim girl with fair hair?

www.e-ranok.com.ua 101

РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ

HO:

Vocabulary

Revision and

Practice

No, that’s Molly. Pam is the one in jeans and a jacket. And Pam’s hair is dark and curly.

So, is the girl in a skirt and a blouse Helen?

That’s right.

Listen and match the names and the pictures./Послухай та з’єднай імена з малюнками.

Pam

Molly

Helen

2.Повторення та активізація ЛО теми.

1)Впр. 1 (с. 58).

Учні розглядають малюнок у підручнику і читають твердження до нього: погоджуються з правильними та виправляють неправильні.

Project Work

Physical

Activity

ІІІ.

Homework

2)Робота в парах. Впр. 2 (с. 58).

Учні у парах ставлять один одному запитання за малюнками впр. 1 та відповідають на них.

3)Впр. 3 (с. 58).

Учні, використовуючи малюнки як підказку, розташовують літери в дієсловах у правильній послідовності; потім складають і записують речення з цими дієсловами.

4)Впр. 4 (с. 59).

Учні читають твердження й визначають, яким малюнкам вони відповідають.

3.Робота над проектом. Впр. 5, 6 (с. 59).

Учні в групах по троє-четверо вигадують фантастичну істоту і розповідають про неї класу. Учитель стежить за правильністю вимови слів.

4.Фізкультхвилинка.

Римування «Hokey Pokey» (див. урок 25 (5)).

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 41) (усно).

102

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]