Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

УРОК 12 (2)

Підтема Давай пограємось!

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити й активізувати ЛО теми.

Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, іграшки (м’яч, лялька, машинка тощо).

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: Hello, children! How are you?

 

 

 

Ps: We are fine! Thank you!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson you’ll remember the names of the toys and learn some new words.

 

 

 

You’ll practise in discussing the toys you have, playing games and doing some other

 

 

 

interesting tasks.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

ІІ.

Check on Homework

1)Повторення вірша. Впр. 3 (с. 24). Учні по черзі розповідають вірш.

2)Гра «Ask Me!».

Т: У мене на столі багато іграшок. Якщо ви попросите їх англійською мовою, ви їх одержите.

Наприклад:

Р1: Give me a ball.

T: Here you are (дає учню м’ячик).

Р1: Thank you. Р2: Give me a car.

T: Here you are (дає учню машинкy).

Р2: Thank you, etc.

Потім учні, пересуваючись по класу, підходять один до одного та обмінюються іграшками.

Р1: Give me a plane. P2: Here you are. Р1: Thank you.

Р2: Give me a teddy. P1: Here you are. Р2: Thank you, etc.

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 17).

Учні демонструють малюнки і називають зображені на них іграшки.

52

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

Physical

Activity

2)РЗ, впр. 2 (с. 18).

Один з учнів розповідає про іграшки Макса.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

2.Фізкультхвилинка.

Пісня-сценка «Teddy Bear» (див. урок 11 (1)).

Учні разом з учителем співають пісню, виконуючи відповідні дії.

Presenting

and Practising

Vocabulary

Reading

3.Подання та активізація нових ЛО.

1)Бесіда за підручником. Впр. 1 (с. 26).

T: Open your books at page 26. What can we see? We can see toys. We can see a monster/plane/robot/lorry/clock/puzzle/mouse/doll (указує на відповідний малюнок). Repeat after me.

Учні повторюють.

T: Point to the monster/plane/robot/lorry/clock/puzzle/mouse/doll!

2)Бесіда з учнями.

T: What toys do you have at home? Which is your favourite toy? What toy do you want as a birthday present?

3)Впр. 2 (с. 26).

Учні хором повторюють за вчителем репліки діалогу, потім у парах складають та інсценують аналогічні діалоги.

4)Гра «Bring Me a Toy».

Учитель поділяє клас на дві команди. Діти на декілька секунд заплющують очі, а вчитель розкладає по класній кімнаті (але не ховає) іграшки: м’ячики, пазли, годинники, машинки, ляльки, іграшкові паровозики тощо. Потім він просить учнів принести одну з іграшок англійською мовою.

T: One, two, three — bring me a doll/ball/car, etc.!

Той учень, який першим приносить іграшку, заробляє для своєї команди один бал. Перемагає команда, яка отримає більшу кількість балів.

4. Навчання читання.

1)Впр. 3 (с. 27).

T: Look at the picture on page 27. Who can we see? We can see a boy and his robot. The boy’s name is Roy and the robot’s name is Ray. What colour is Ray? It’s red and brown. What toys does Roy have in his hands? He has a plane and a lorry. Roy says: here is my plane and here is your lorry.

Учні розглядають малюнок і відповідають на запитання вчителя. Потім хором читають речення тексту за вчителем.

2)Впр. 4 (с. 27).

Учні по черзі читають твердження до тексту й обирають правильний варіант відповіді.

3)Впр. 5 (с. 27).

Учні знаходять у тексті впр. 3 слова з літерою Rr і письмово складають речення з ними. Потім кожен учень читає своє речення.

4)Гра «Letter Chairs».

У центрі класу ставляться стільці кількістю на один менше, ніж кількість гравців. Гравці ходять навколо стільців, а ведучий називає літери англійського алфавіту. Коли ведучий називає літеру іншого алфавіту або літеру Rr, гравці повинні зайняти найближчий стілець. Той, кому не вистачило стільця, виходить з гри. Гравець, що займає останній стілець,— переможець.

53

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

5)Впр. 6 (с. 27).

Учні повторюють слова вправи за вчителем, звертаючи увагу на довжину звуків та артикуляцію; потім самостійно, але за допомогою вчителя, практикуються у читанні цих слів.

6)РЗ, впр. 3 (с. 20).

Учні читають слова із звуком [k] і знаходять слово, що не містить його.

Speaking 5. Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 27).

Учні в парах складають та інсценують діалоги відповідно до завдання вправи. Учитель стежить за правильністю вимови слів.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1 (с. 19), 2 (с. 20) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic did we discuss at the lesson today? What new words have you learned?

УРОК 13 (3)

Підтема Це — їхній корабель.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Подати новий граматичний матеріал: присвійні займенники. Повторити граматичний матеріал: утворення множини іменників. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), для роботи в парах (НО2), (НО3), (див. матеріал для копіювання), програвач компакт-дисків.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: Hello, children! How are you?

 

 

 

Ps: We are fine! Thank you!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll continue speaking about your toys and your friend’s toys; you’ll

 

 

 

dance, play games, learn a rhyme and do many exercises.

54

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

Warming up

Physical

Activity

3.Введення в іншомовну атмосферу.

Гра «Picture Dictation».

Учитель називає англійською, що учні повинні намалювати в зошитах. Діти виконують завдання і порівнюють свої малюнки з малюнками однокласників.

T: Draw a red lorry. Draw three yellow balls. Draw two funny monsters. Draw a big clock.

4.Фізкультхвилинка.

Гра «Robots and Dolls».

Грає музика, учні танцюють.

T: Robots and dolls, Cars and balls, One, two, three —

Freeze and look at me!

Після цих слів гравці приймають позу іграшки в магазині. «Покупець» (ведучий) підходить до якоїсь іграшки, торкається її чарівною паличкою (олівцем), і вона починає свій іграшковий танець, торкається її ще раз — і вона завмирає. Потім «покупець» підходить до інших іграшок. Продивившись усі танці, обирає найкращий. Ця іграшка стає наступним «покупцем» і т. д.

ІІ.

Presenting

and Practising

Vocabulary

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Подання та активізація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 28).

T: Open your books at page 28. What can we see? We can see toys. We can see a skipping rope/clown/computer game/ship/puzzle (указує на відповідний малюнок). Repeat after me.

Учні повторюють.

T: Point to the skipping rope/clown/computer game/ship/puzzle!

2)Бесіда з учнями.

T: Look (демонструє НО1)! How many skipping ropes/clowns/computer games/ships/ puzzles are there?

Ps: There are two skipping ropes/three clowns/one computer game/two ships/eight puzzles there!

НО1:

55

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 2: ДАВАЙТЕ РОЗВАЖАТИСЯ!

3)Робота з картками.

Учні у парах розглядають малюнки на картках (НО2) із зображенням іграшкового магазину. За сигналом вчителя учні починають рахувати іграшки й записувати їхню кількість у відповідні клітинки. Потім повідомляють класу свої результати та порівнюють їх із підрахунками інших учнів.

НО2:

Presenting

and Praсtising

Grammar

2.Подання та відпрацювання граматичного матеріалу.

1)Пояснення вчителя.

T (бере в руки книгу): This is my book.

Записує на дошці: I — my.

T (дає книгу учневі): This is his book.

Записує на дошці: he — his.

T (звертається до учня): This is your book.

Записує на дошці: you — your.

T (дає книгу учениці): This is her book.

Записує на дошці: she — her.

T (стає поряд із учнем і тримає книгу): This is our book.

Записує на дошці: we — our.

56

www.e-ranok.com.ua

UNIT 2. LET’S HAVE FUN!

НО3:

T (вказує на книгу в учнів на парті): This is their book.

Записує на дошці: they — their.

2)Робота в парах.

Кожна пара учнів отримує комплект карток із особовими та присвійними займен-

никами (НО3). Слід дібрати до особових займенників відповідні присвійні. По закінченні роботи учні по черзі читають пари займенників. Учитель стежить за правильністю відповідей.

T: Look and match. Подивиться і поєднайте.

I

MY

 

 

 

 

WE

 

OUR

 

 

 

HE

 

HIS

 

 

 

SHE

 

HER

 

 

 

IT

 

ITS

 

 

 

YOU

 

YOUR

 

 

 

THEY

 

THEIR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3)Впр. 2 (с. 28).

Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують речення в зошити.

4)Впр. 3 (с. 28).

Учні в парах складають міні-діалоги до малюнків на с. 29 за зразком, поданим на с. 28, а потім по черзі інсценують їх. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.

5)Впр. 5 (с. 29).

Учні записують речення, заповнюючи пропуски в них присвійними займенниками. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

Reading 3. Навчання читання. Впр. 6 (с. 29).

Учні повторюють слова вправи за вчителем, звертаючи увагу на довжину звуків та артикуляцію; потім самостійно за допомогою вчителя практикуються у читанні цих слів.

Speaking 4. Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 29).

Кожен учень, спираючись на поданий у вправі зразок, складає коротке усне повідомлення про іграшку свого друга.

Rhyme

Check on Homework

5.Вивчення вірша. Впр. 4 (с. 29).

Учитель читає вірш, супроводжуючи текст відповідними рухами. Учні повторюють слова, рухаючись як клоун — герой вірша.

6.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 19).

Учні називають іграшки, зображені на малюнках, частини яких вони поєднали.

2)РЗ, впр. 2 (с. 20).

Учні по черзі читають речення, які вони склали за малюнками. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

57

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]