- •Передмова
- •Урок 1 (1)
- •Урок 2 (2)
- •Урок 3 (3)
- •Урок 4 (4)
- •Урок 5 (5)
- •Урок 6 (6)
- •Урок 7 (7)
- •Урок 8 (8)
- •Урок 9 (9)
- •Урок 11 (1)
- •Урок 12 (2)
- •Урок 13 (3)
- •Урок 14 (4)
- •Урок 15 (5)
- •Урок 16 (6)
- •Урок 17 (7)
- •Урок 18 (8)
- •Урок 19 (9)
- •Урок 21 (1)
- •Урок 22 (2)
- •Урок 23 (3)
- •Урок 24 (4)
- •Урок 25 (5)
- •Урок 26 (6)
- •Урок 27 (7)
- •Урок 29 (9)
- •Урок 33 (1)
- •Урок 34 (2)
- •Урок 35 (3)
- •Урок 36 (4)
- •Урок 37 (5)
- •Урок 38 (6)
- •Урок 39 (7)
- •Урок 40 (8)
- •Урок 42 (1)
- •Урок 43 (2)
- •Урок 44 (3)
- •Урок 45 (4)
- •Урок 46 (5)
- •Урок 47 (6)
- •Урок 48 (7)
- •Урок 49 (8)
- •Урок 51 (1)
- •Урок 52 (2)
- •Урок 53 (3)
- •Урок 54 (4)
- •Урок 55 (5)
- •Урок 56 (6)
- •Урок 57 (7—8)
- •Урок 59 (1)
- •Урок 60 (2)
- •Урок 61 (3)
- •Урок 62 (4)
- •Урок 63 (5)
- •Урок 64 (6)
- •Урок 65 (7—8)
- •Урок 66 (9—10)
- •Матеріал для копіювання
- •Розділ 2: Давайте розважатися! Картки
- •Розділ 3: Зовнішність. Картки
- •Розділ 5: Тварини. Картки
- •Розділ 6: Я люблю свята. Картки
UNIT 3. APPEARANCE
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework 1. Домашнє завдання.
РЗ, впр. 1 (с. 36) (письмово), 2 (с. 36) (усно).
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
Т: What did we do at the lesson today? What did you practise to speak about? What task did you like most?
УРОК 25 (5)
Підтема Мій одяг.
Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.
Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.
Виховувати культуру спілкування.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, кольорові повітряні кульки, програвач компакт-дисків.
$ Хід уроку
І. |
|
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ |
|
|
|||
Greeting |
1. |
Привітання. |
|
|
|
|
Вірш «How Do You Do?». |
|
|
|
Учні хором розповідають вірш. |
Aim |
2. |
Повідомлення теми та мети уроку. |
|
|
|
|
T: At this lesson you’ll practise in describing the clothes you and your friends wear. |
|
|
|
And you’ll learn a song about clothes. |
Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.
1)Повторення пісень «One Fine Face» та з впр. 3 (с. 50). Учні хором співають пісні.
2)Гра «Balloons».
Гра триває протягом трьох хвилин. Учні поділяються на дві команди. Гравці по черзі підкидують повітряні кульки та називають їхній колір. Якщо учень не може назвати колір кульки, він не має права торкатися кульки, і кулька падає на підлогу. У цьому випадку команда втрачає один бал. Виграє команда, яка за три хвилини втратить менше балів.
91
www.e-ranok.com.ua
РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ
Pronunciation 4. Фонетична зарядка. Впр. 4 (с. 53).
Учні повторюють слова вправи за вчителем, потім читають їх самостійно. Учитель контролює правильність вимови.
Check on Homework
5.Перевірка домашнього завдання.
1)РЗ, впр. 1 (с. 36).
Учні по черзі читають речення і кажуть, чи відповідають вони малюнкам.
2)РЗ, впр. 2 (с. 36).
Учні показують малюнки, які вони зробили вдома, і розповідають про зображені на них іграшки.
Учитель перевіряє правильність виконання завдань.
ІІ.
Presenting
and Practising
Vocabulary
оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Подання та активізація нових ЛО.
1)Бесіда за підручником. Впр. 1 (с. 52).
T: Look at the pictures on page 52. What can we see? We can see clothes. We can see a blouse/a dress/a shirt/a skirt/a jacket/a tie/trousers/jeans/socks/shoes (вказує на предмет одягу, який називає). Repeat after me: a blouse/a dress/a shirt/a skirt/a jacket/a tie/trousers/jeans/socks/shoes.
2)Бесіда з учнями.
T: What are you wearing — what clothes? What is your friend wearing?
3)Впр. 2 (с. 52).
Учні в парах ставлять один одному запитання до малюнків впр. 1 (с. 52) за поданим зразком.
4)Гра «Guess the Clothes».
Учні працюють у парах. Один учень загадує один із зображених у підручнику предметів одягу. Другий ставить йому загальні запитання, намагаючись відгадати це слово. Наприклад:
P1: Is it long? P2: No, it is not.
P1: Have you got it? P2: No, I haven’t. P1: Is it white?
P2: Yes, it is. P1: Is it a blouse? P2: Yes, it is.
5)РЗ, впр. 1 (с. 37).
Учні з поданих літер складають слова — назви предметів одягу — і записують їх у робочі зошити.
6)Вивчення пісні. Впр. 3 (с. 52).
Учні слухають пісню і повторюють слова за вчителем, потім хором співають.
7)Впр. 5 (с. 53).
Учні виконують завдання письмово, потім по черзі читають пари протилежних за значенням слів.
8)Гра «Find Something Small».
Учитель поділяє клас на три команди. Потім просить учнів знайти й принести щось, що відповідає певній якості (мале, велике, довге тощо).
92
www.e-ranok.com.ua
UNIT 3. APPEARANCE
Speaking
Physical
Activity
ІІІ.
Homework
Summarizing
Т: Find something small/big/long/short/nice/ugly/old/new!
Команда, яка першою виконує завдання, отримує один бал. Перемагає команда, що набере найбільше балів.
2. Розвиток умінь мовлення.
1)Впр. 6 (с. 53).
Учні в парах поєднують запитання із відповідями та інсценують міні-діалоги.
2)Впр. 4 (с. 53).
Учні складають короткі усні повідомлення про себе за поданим у вправі зразком та по черзі виступають з ними.
3)Впр. 8 (с. 53).
Учні складають короткі усні повідомлення про одяг свого друга та по черзі виступають з ними.
Учитель стежить за правильністю виконання завдань.
3. Фізкультхвилинка.
Учитель читає римування, показуючи рухи, які слід виконувати. Учні за ним повторюють.
T: It’s Hokey Pokey time!
HOKEY POKEY
You put your right hand in (праву руку витягують уперед), You put your right hand out (праву руку — назад),
You put your right hand in (праву руку — вперед), And you shake it all about (трясуть правою рукою), You do the hokey pokey
And you turn yourself around (повертаються навколо себе) That what it’s all about.
У наступних куплетах словосполучення right hand замінюється на:
—left hand;
—right foot;
—left foot;
—head.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Домашнє завдання.
РЗ, впр. 2А (с. 38) (усно), 2В (с. 38) (письмово).
2.Підведення підсумків уроку.
Бесіда в режимі T→P1→P2→P3.
Т: What topic were we discussing? What words have you learned? What games did we play?
Name one thing you are wearing now.
93
www.e-ranok.com.ua
РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ
УРОК 26 (6)
Підтема Шкільне свято.
Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.
Подати новий граматичний матеріал: присвійний відмінок іменників. Продовжувати формувати вміння читання.
Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати культуру спілкування.
Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), для настільної гри (НО2) (див. матеріал для копіювання).
$ Хід уроку
І. |
|
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ |
|
|
|||
Greeting |
1. |
Привітання. |
|
|
|
|
Вірш «How Do You Do?». |
|
|
|
Учні хором розповідають вірш. |
Aim |
2. |
Повідомлення теми та мети уроку. |
|
|
|
|
T: At this lesson we’ll discuss what clothes we need for a talent show. |
Warming up 3. |
Введення в іншомовну атмосферу. |
||
|
|
|
Гра «Quick Wit». |
|
|
|
T: Look at the blackboard and try to remember the order of the words on the cards. |
Учитель вивішує на дошці картки (НО1) у певній послідовності.
Учні поділяються на групи по троє-п’ятеро. Кожна група отримує комплект таких самих карток. Учитель перегортає картки, а діти повинні розташувати свої картки у тій самій послідовності, що й на дошці. Перемагає група, що швидше й правильніше виконає завдання.
НО1:☺
|
|
|
|
94
www.e-ranok.com.ua
UNIT 3. APPEARANCE
Check on |
4. Перевірка домашнього завдання. |
|
Homework |
1) |
РЗ, впр. 2А (с. 38). |
|
||
|
|
Учні порівнюють малюнки, які вони розфарбували відповідно до завдання впра- |
|
|
ви, з малюнками однокласників. |
|
2) |
РЗ, впр. 2В (с. 38). |
|
|
Учні в парах читають запитання і відповіді на них. |
|
|
Учитель стежить за правильністю виконання завдань. |
ІІ.
Presenting
and Practising
Vocabulary
оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Подання та активізація нових ЛО.
1)Пояснення вчителя. Впр. 1 (с. 54).
T: Look at the pictures on page 54. What can we see? We can see clothes. We can see a hat/ a T-shirt/sandals/a coat/shorts/shoes/boots/pyjamas (вказує на предмет одягу, який називає). Repeat after me: a hat/a T-shirt/sandals/a coat/shorts/shoes/boots/pyjamas.
2)Бесіда з учнями.
T: What clothes do you wear...
—at school;
—at a party;
—in a park;
—when you go to bed?
3)Впр. 2 (с. 54).
Учні читають і розігрують діалог у групах по четверо. Учитель стежить за правильністю вимови слів.
4)Настільна гра-лото «Clothes».
Учитель поділяє клас на чотири команди. Кожна з них отримує набір картокфішок та ігрове поле.
Потім учитель бере свій набір карток-фішок, перемішує їх, витягує по одній картці та називає зображені предмети одягу. Учні, що мають названий малюнок на своєму ігровому полі, повинні накрити його карткою-фішкою. Команда, що першою закриє всі клітинки з малюнками, вигукує: «Бінго!»
НО2: |
Ігрове поле 1 |
|||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ігрове поле 2
95
www.e-ranok.com.ua
РОЗДІЛ 3: ЗОВНІШНІСТЬ
Physical
Activity
Presenting
and Practising
Grammar
Закінчення завдання
Ігрове поле 3
Ігрове поле 4
Картки-фішки
2.Фізкультхвилинка.
Римування «Hokey Pokey» (див. урок 25 (5)).
3.Поданнятавідпрацюванняграматичногоматеріалу:утворенняприсвійноговідмінка іменників.
1)Пояснення вчителя.
Т: В англійській мові у іменників є два відмінки — називний і присвійний. Присвійний відмінок використовується, коли ми кажемо про те, що щось комусь належить, наприклад:
96
www.e-ranok.com.ua