Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS

2)Гра «The Word Auction».

Клас поділяється на дві групи. Учні з першої групи «купують» слова зі звуком [#], а другої — з довгим [i:]. Учитель у швидкому темпі читає слова, завдання учнів — встигнути «купити» слово: підвести руку й сказати: «I buy it».

Учень, що купив найбільше слів, оголошується мільйонером.

3)Вивчення скоромовки.

Учні практикуються у правильному і швидкому вимовлянні скоромовки.

T: Scissors sizzle, thistles sizzle.

Speaking 4. Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 113).

Учні в групах по черзі розповідають про традиції святкування Великодня в їхніх родинах.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1)Впр. 5 (с. 113) (письмово).

2)РЗ, впр. 1, 3 (с. 75) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic were we discussing? What words have you learned? What games did we play?

What have you learned to do/speak about?

УРОК 56 (6)

Підтема Ми святкуємо.

Мета: Повторити та активізувати ЛО теми. Продовжувати формувати техніку читання.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати повагу до членів своєї родини.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (НО) (див. матеріал для копіювання).

$ Хід уроку

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання.

Вірш «Hi, Hello».

Учні хором розповідають вірш.

www.e-ranok.com.ua 183

РОЗДІЛ 6: Я ЛЮБЛЮ СВЯТА

Aim

2. Повідомлення теми та мети уроку.

 

T: At this lesson you’ll learn to describe what you do at parties, and we’ll also speak

 

about Mother’s Day.

Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення пісні «Christmas Tree» (див. урок 54 (4)).

Учні хором співають пісню.

2)Повторення вірша. Впр. 3 (с. 112). Два-три учні по черзі розповідають вірш.

3)Робота з картками.

Учні отримують картки (НО) і виконують завдання в парах. По закінченні роботи вони по черзі називають зайві слова. Учитель стежить за правильністю відповідей.

НО:

 

 

What word is odd? Find and explain./Яке слово зайве? Знайди й поясни.

 

 

1)

Christmas, Mother’s Day, Valentine’s Day, Monday, Easter.

 

2)

Carols, presents, Easter eggs, Christmas tree, star.

 

3)

Balloons, cakes, a teddy-bear, candles, invitations, cards.

 

4)

Paskas, bunny, Easter eggs, Easter basket, Independence Day.

 

 

 

Check on Homework

4.Перевірка домашнього завдання.

1)Впр. 5 (с. 113).

Учні по черзі читають речення вправи.

2)РЗ, впр. 1 (с. 75).

Учні вказують на малюнки й читають речення до них.

3)РЗ, впр. 3 (с. 75).

Учні порівнюють свої малюнки з малюнками однокласників. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

ІІ.

Vocabulary

Practice

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Активізація ЛО теми.

1)Впр. 1 (с. 114).

Діти розглядають малюнки та співвідносять їх з поданими словосполученнями.

2)Гра «Mime Game».

Учні по черзі зображують, що вони роблять на вечірках, а інші ставлять запитання, щоб здогадатися, яка це дія. Наприклад:

T: Show what you do at parties!

Ps: Do you dance/sing/eat a cake etc.?

3)Впр. 2 (с. 114).

Учні в парах ставлять один одному запитання про те, що вони роблять на вечірках, і відповідають, користуючись словами і словосполученнями впр. 1 (с. 114).

4)Впр. 3 (с. 114).

Учні коротко (в 1—2 реченнях) розповідають про те, що їхні співрозмовники роб­ лять на вечірках.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

184

www.e-ranok.com.ua

UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS

Reading 2. Навчання читання.

Speaking

Physical

Activity

ІІІ.

Homework

Summarizing

1)Впр. 4 (с. 115).

Учні за вчителем читають речення тексту, потім читають текст ланцюжком.

2)Впр. 5 (с. 115).

Учні читають твердження до тексту вправи, погоджуються з правильними, виправляють неправильні.

3)РЗ, впр. 2 (с. 76).

Учні читають запитання вправи й добирають відповіді до них.

3.Розвиток умінь мовлення. Впр. 7 (с. 115).

На основі тексту впр. 4 (с. 115) учні складають короткі усні повідомлення про традиції святкування Дня матері в їхній родині і виступають із ними.

4.Фізкультхвилинка.

Учні повторюють слова вірша і відповідні рухи за вчителем.

WE DO EVERYTHING TOGETHER

Clap, clap, clap your hands,

Clap your hands together. (×2)

Sing, sing, sing a song,

Sing a song together. (×2)

Wink, wink, wink your eyes,

Wink your eyes together. (×2)

Dance, dance, dance a dance,

Dance a dance together. (×2)

Spin, spin, spin around,

Spin around together. (×2)

Ride, ride, ride your bikes,

Ride your bikes together. (×2)

Shine, shine, shine your shoes,

Shine your shoes together. (×2)

Wash, wash, wash your face,

Wash your face together. (×2)

March, march, march to bed,

March to bed together. (×2)

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Домашнє завдання.

1)Впр. 6 (с. 115) (письмово).

2)РЗ, впр. 1 (с. 76) (письмово).

2.Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т: What topic were we discussing? What game did we play?

What task did you like most? Name one thing you do at parties.

www.e-ranok.com.ua 185

РОЗДІЛ 6: Я ЛЮБЛЮ СВЯТА

УРОК 57 (7—8)

Підтема День тата. На шкільному святі.

Мета: Повторити та активізувати ЛО теми.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Продовжувати навчати читати.

Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення. Навчати письма.

Виховувати повагу до членів своєї родини. Обладнання: Підручник, робочий зошит.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «Hi, Hello».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll revise the topic «I Like Holidays» and you’ll get to know about

 

 

 

Father’s Day.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

 

 

 

Гра «Chain Game».

 

 

 

Один з учнів складає речення про те, що він зазвичай робить на свята (на вечірках).

 

 

 

Наступний учень складає повідомлення про те, що робить на свята перший учень,

 

 

 

а також аналогічне речення про себе. Наступний учень складає повідомлення про

 

 

 

другого учня і про себе і т. д.

ІІ.

 

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Speaking

1.

Розвиток умінь мовлення.

Reading and

Speaking

1)Впр. 1 (с. 116).

Учні розглядають малюнки і дають відповіді на запитання.

2)Впр. 2 (с. 116).

Учні в парах ставлять один одному запитання за поданим у вправі зразком.

2. Навчання читання й говоріння.

1)Впр. 3 (с. 117).

Учні читають речення тексту за вчителем. Потім один з учнів читає текст самостійно, решта слідкує за підручником.

2)Впр. 4 (с. 117).

Учні читають твердження до тексту вправи й вибирають правильний варіант їхніх закінчень.

3)РЗ, впр. 2 (с. 78).

Учні поєднують частини речень.

186

www.e-ranok.com.ua

UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS

Vocabulary

Revision and

Practice

4)РЗ, впр. 3 (с. 78).

Учні роблять малюнок, показують його однокласникам і розповідають, як вони проводять день із татом.

5)Впр. 6 (с. 117).

Учні складають короткі усні повідомлення про День тата й виступають з ними. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

3.Повторення та активізація ЛО теми.

1)РЗ, впр. 1 (с. 79).

Учні читають визначення та здогадуються, про яке свято йдеться.

2)Гра «Tic-a-Tac».

Учитель поділяє клас на дві команди — «хрестиків» і «нуликів» — і малює на дошці схему для гри, як у хрестики-нулики, але у кожній клітинці записує назву категорії за темою «Я люблю свята»:

Christmas

New Year

Birthday

 

 

 

Mother’s

Holiday

Father’s

Day

words

Day

 

 

 

St

 

Songs and

Valentine’s

Easter

Rhymes

Day

 

 

 

 

 

 

Кожна команда по черзі вибирає категорію, а вчитель читає відповідне запитання. Якщо гравці команди відповідають правильно, то вчитель поряд із назвою категорії ставить позначку цієї команди: × чи 0. Перемагає команда, що має три хрестики чи нулики поряд.

T: Choose the category and answer the questions.

Запитання можуть бути такі:

Christmas

When is Christmas in Ukraine? When is Christmas in England?

What do we have in our houses on Christmas? What do we sing on Christmas?

Birthday

When is your birthday?

What do you say when someone has his/her birthday? What do we usually get for our birthday?

New Year

What do we say on the New Year? When do we celebrate the New Year? What do we give to each other?

What do we decorate on New Year’s Eve?

Mother’s Day

When is Mother’s Day in Ukraine? Who do we honour on Mother’s Day?

What presents can we give to our mothers on Mother’s Day? What do we say on Mother’s Day?

www.e-ranok.com.ua 187

РОЗДІЛ 6: Я ЛЮБЛЮ СВЯТА

Writing

Speaking

Check on Homework

Father’s Day

When is Father’s Day in the USA?

Who do we honour on Father’s Day?

What presents can we give to our fathers on Father’s Day?

What do we say on Father’s Day?

Easter

When is Easter?

What do we bake on Easter?

What animal is the symbol of Easter?

What do we paint on Easter?

St Valentine’s Day

When is St Valentine’s Day?

What do we say on St Valentine’s Day?

What do we present to each other on St Valentine’s Day?

Songs

Retell the «Hot Cross Buns» rhyme.

What Christmas songs do you know?

Retell a birthday rhyme.

Holiday words

Translate:

«листівка»;

«пиріг на день народження»;

«пасхальне яйце»;

«новорічна ялинка»;

«кошик».

3)Впр. 1 (с. 118).

T: Look at the picture on page 118 and in pairs discuss children’s clothes as in the example.

4)Впр. 2 (с. 118).

Учні в парах читають діалог за ролями.

5)РЗ, впр. 2 (с. 79).

Учні в парах добирають запитання до поданих відповідей і розігрують діалог за ролями.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

4.Навчання письма. Впр. 4 (с. 119).

Учні письмово складають запитання. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

5.Розвиток умінь мовлення. Впр. 6 (с. 119).

Учні складають короткі усні повідомлення про улюблене свято та виступають з ними.

6.Перевірка домашнього завдання.

1)Впр. 6 (с. 115).

Учні ланцюжком читають речення тексту.

2)РЗ, впр. 1 (с. 76).

Учні по черзі розповідають, що вони зазвичай роблять на свята, що роблять інколи, чого не роблять ніколи.

Учитель стежить за правильністю відповідей.

188

www.e-ranok.com.ua

UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1)Впр. 5 (с. 117) (письмово), 5 (с. 119) (усно).

2)РЗ, впр. 1 (с. 77) (письмово).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic have we remembered? What task did you like most?

What have you found out about Father’s Day?

УРОК 58 (9—10) (КОНТРОЛЬНИЙ)

Підтема Повторення граматики. Перевір себе! Контрольна робота.

Мета: Повторити ЛО теми.

Повторити граматичний матеріал: теперішній неозначений час; питальні та заперечні речення; присвійний відмінок іменників.

Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції за темою. Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, зошит для контролю знань, Test 6.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

Вірш «Hi, Hello».

 

 

 

Учні хором розповідають вірш.

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll remember how to use sentences in the Present Simple Tense and

 

 

 

practise the Possessive Case of nouns. Besides, we’ll remember the vocabulary on the

 

 

 

topic «I Like Holidays», after that you’ll have a test to check your knowledge on this

 

 

 

topic.

Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.

Гра «Gates».

Два учні стоять перед класом, тримаючись за руки так, щоб утворити «ворота». Інші учні по черзі підходять до «воріт» і розповідають один з віршів або співають пісню за темою «Я люблю свята». Якщо завдання виконане, «ворота» пропускають учня. Потім тим, хто не пройшов «ворота», дається ще один шанс: їм треба розповісти будь-який вірш або заспівати пісню англійською мовою.

www.e-ranok.com.ua 189

РОЗДІЛ 6: Я ЛЮБЛЮ СВЯТА

Check on Homework

4. Перевірка домашнього завдання.

1)Впр. 5 (с. 117).

Учні по черзі читають речення вправи, пригадуючи правила вживання прислівників частотності у теперішньому неозначеному часі.

2)Впр. 5 (с. 119).

Учні демонструють вітальні листівки, які вони виготовили, та розповідають про них.

3)РЗ, впр. 1 (с. 77).

Учні повідомляють, яке з поданих речень відповідає кожному з малюнків вправи. Учитель стежить за правильністю відповідей.

ІІ.

Grammar

Revision

Revision

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Повторення граматичного матеріалу.

1)Впр. 1 (с. 120).

Учитель нагадує правила утворення присвійного відмінка іменників. Учні усно складають речення за зразком.

2)Впр. 2 (с. 120).

Учні виконують завдання в парах: добирають запитання до поданих відповідей та розігрують міні-діалоги за ролями.

3)Впр. 3 (с. 120).

Учні спочатку виконують завдання усно, а потім записують речення в зошити. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити на перевірку.

4)Впр. 4 (с. 121).

Учитель нагадує правила утворення питальних речень у теперішньому неозначеному часі. Учні письмово складають запитання до поданих відповідей.

5)Впр. 5 (с. 121).

Учні письмово виконують завдання вправи. Потім по черзі читають записані числівники.

6)Впр. 6 (с. 121).

Учні в парах обговорюють запитання вправи.

2. Повторення теми «Я люблю свята».

1)Аудіювання. Впр. 1 (с. 122).

Учитель двічі читає діалоги. Учні слухають і обирають малюнок, що відповідає змісту діалога.

2)Повторення ЛО теми.

а) Впр. 2 (с. 122).

Учні усно описують дітей, зображених на малюнку.

б) РЗ, впр. 1 (с. 81).

Учні пригадують, які побажання доречні на якому святі.

в) РЗ, впр. 2 (с. 81).

Учні знаходять «зайве» слово й пояснюють свій вибір.

г) Впр. 3 (с. 123).

З поданих слів учні обирають ті, що відповідають малюнкам вправи.

190

www.e-ranok.com.ua

UNIT 6. I LIKE HOLIDAYS

3)Читання.

а) Впр. 4 (с. 123).

Учні читають речення вправи, заповнюючи пропуски відповідно до змісту.

б) Впр. 5 (с. 123).

Один з учнів читає текст, а решта слідкує за підручником.

в) Впр. 6 (с. 123).

Учні читають запитання до тексту впр. 5 й обирають правильний варіант відповіді на них.

4)Говоріння. Впр. 7 (с. 123).

Учні в парах ставлять один одному запитання відповідно до завдання.

Instruction

3.

Інструкція щодо виконання контрольної роботи.

 

 

 

T: Контрольна робота складається з двох завдань. Вона дозволить перевірити рівень

 

 

 

ваших знань з розділу «Я люблю свята».

Test

4.

Виконання контрольної роботи. Тест 6.

 

 

 

Текст контрольної роботи див. на с. 298.

ІІІ.

 

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

Homework

1.

Домашнє завдання.

 

 

 

РЗ, впр. 1, 2 (с. 80) (письмово).

Summarizing 2.

Підведення підсумків уроку.

 

 

 

Заключна бесіда з учнями.

 

 

 

T: Have you got any questions on the tasks of your test?

 

 

 

Do you think you did the test successfully?

 

 

 

What task was the most difficult?

 

 

 

Which one was the most interesting?

www.e-ranok.com.ua 191

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]