Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2_klas_plani-konspekti_nesvit.pdf
Скачиваний:
10
Добавлен:
23.02.2016
Размер:
17.11 Mб
Скачать

UNIT 1. MY FAMILY AND FRIENDS

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 3 (с. 7) (письмово), 4 (с. 7) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What did we do at the lesson today? What did you practise to speak about? What task did you like most?

УРОК 5 (5)

Підтема Моя сім’я.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити й активізувати ЛО теми.

Презентувати й відпрацювати граматичний матеріал: дієслово to be. Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення. Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати повагу до членів своєї родини.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО) (див. матеріал для копіювання), програвач компакт-дисків.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: Good morning! How are you today?

 

 

 

Ps: We are fine, thank you!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll remember how to name family members.

 

 

 

You’ll also learn new words, and practise them in exercises, songs and games.

Warming up 3. Введення в іншомовну атмосферу.

1)Повторення пісень «Good Morning, Miss Smith» і «Bingo».

Учні хором співають пісні.

2)Фонетична зарядка.

Учитель нагадує, як правильно вимовляти звук [7]: висунувши кінчик язика й без участі голосу. Потім учні тренуються у вимові звука [9], яка здійснюється за участю голосу.

3)Вивчення пісні «How Is Your Mother?».

Учитель вмикає музику і співає пісню. Учні слухають і рахують, скільки разів вони почули звук [9].

31

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 1: МОЯ СІМ’Я І ДРУЗІ

ІІ.

Vocabulary

Revision and

Practice

Потім повторюють слова пісні за вчителем і хором співають. HOW IS YOUR MOTHER?

How is your mother?

She is well.

How is your father?

He is well.

How are your family?

They are very well. Very well, very well, They are very well.

оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Повторення та активізація ЛО теми.

1)Бесіда з учнями.

T (по черзі звертається до кожного з учнів): Do you have a mother (father/sister/ brother/uncle/aunt)?

Учні відповідають.

2)Впр. 1 (с. 12).

T: Look at the picture on page 12. Who can we see? We can see a family — a mother, a father, a sister, a brother, an aunt and an uncle (указує на кожного з членів родини). Now, point and name each of them.

Учні практикуються у називанні членів родини, зображених на малюнку.

3)Гра «Find Your Family».

Учитель поділяє учнів на групи по п’ятеро і роздає по набору карток із зображенням членів родини (НО). Учні, пересуваючись класом, «збирають» родину і називають членів сім’ї, яких представляють. Виграє команда, яка зібрала «сім’ю» першою.

НО:

Speaking

2. Розвиток умінь мовлення.

1)Впр. 2 (с. 12).

Учитель читає учням діалоги, учні слухають, повторюють і розігрують їх у парах за ролями.

2)Впр. 3 (с. 13).

Учні в парах складають діалоги, використовуючи подані у вправі мовленнєві зразки, а потім інсценують свої діалоги перед класом.

3)РЗ, впр. 3 (с. 8).

Учні в парах складають і розігрують міні-діалоги.

32

www.e-ranok.com.ua

UNIT 1. MY FAMILY AND FRIENDS

Presenting

and Practising

Grammar

3.Подання та відпрацювання граматичного матеріалу: дієслово to be.

1)Робота з підручником.

Учитель звертає увагу учнів на повні і короткі форми дієслова to be, подані в рамці на с. 13.

2)РЗ, впр. 2 (с. 8).

Учні записують повні форми дієслова to be. Учитель підходить до кожного учня і коментує правильність і акуратність виконання завдання.

3)Впр. 4 (с. 13).

Учні заповнюють пропуски в реченнях. Потім переписують ці речення, замінюючи повні форми дієслова to be на короткі.

Physical

4. Фізкультхвилинка.

Activity

Учитель читає команди, супроводжуючи їх рухами. Учні повторюють слова і дії.

 

 

Потім учитель віддає команди, а учні самостійно виконують відповідні рухи.

Check on Homework

Hands up! Hands down!

Hands on hips! Sit down!

Hands up! To the sides!

Bend left! Bend right!

One, two, three... Hop!

One, two, three... Stop!

Stand still!

5.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 3 (с. 7).

Учні в парах по черзі читають текст діалогу за ролями.

2)РЗ, впр. 4 (с. 7).

Учні по черзі виходять до дошки і розповідають про свого друга. Учитель перевіряє правильність виконання завдання.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 8) (усно).

2)Впр. 5 (с. 13) (усно).

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі TP1P2P3.

Т: What topic were we discussing? What song have we learned? What game did we play?

What task did you like most?

33

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 1: МОЯ СІМ’Я І ДРУЗІ

УРОК 6 (6)

Підтема Мої бабуся та дідусь.

Мета: Ознайомити з новими ЛО. Повторити та активізувати ЛО теми.

Презентувати й опрацювати граматичний матеріал: вказівні займенники. Розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення.

Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати повагу до членів своєї родини.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, опорні малюнки (НО) (див. матеріал для копіювання), м’яч.

$ Хід уроку

І.

 

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

Greeting

1.

Привітання.

 

 

 

T: Good morning! How are you today?

 

 

 

Ps: We are fine, thank you!

Aim

2.

Повідомлення теми та мети уроку.

 

 

 

T: At this lesson we’ll speak again about a family; and pay more attention to your

 

 

 

grandmothers and grandfathers.

 

 

 

Besides, you’ll learn what words to use to point to things which are near and to things

 

 

 

which are far.

Warming up 3.

Введення в іншомовну атмосферу.

Check on Homework

1)Повторення пісні «How Is Your Mother?».

Учні хором співають пісню.

2)Гра з м’ячем.

Учитель по черзі кидає учням м’яч і називає різні англійські слова. Якщо слово пов’язано з темою «Сім’я», учні повинні зловити м’яч, якщо не пов’язано, то відбити. Наприклад:

T: Sister!

Учень ловить м’яч.

T: Father!

Учень ловить м’яч.

T: Morning!

Учень відбиває м’яч.

T: Thank you!

Учень відбиває м’яч.

T: Uncle!..

4.Перевірка домашнього завдання.

1)РЗ, впр. 1 (с. 8).

Учні називають членів родини, зображених на малюнку.

2)Впр. 5 (с. 13).

Учні по черзі виходять до дошки і розповідають про одного з членів своєї родини. Учитель перевіряє правильність виконання завдань.

34

www.e-ranok.com.ua

UNIT 1. MY FAMILY AND FRIENDS

ІІ. оСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Pronunciation 1. Фонетична зарядка.

Presenting

and Practising

Vocabulary

Speaking

1)Розпізнавання звуків.

Учитель пропонує учням послухати діалог. Почувши звук [p], учні повинні плеснути в долоні.

DIALOGUE

Children: May we play in the mud, Mother?

Mother: Don’t you dare play there!

Children: Father doesn’t mind if we play in the mud, Mother.

Mother: Father doesn’t wash your dirty clothes, dear.

2)Репродукція.

Учитель пояснює учням незнайомі слова, що трапляються в діалозі. Діти повторюють за вчителем слова зі звуком [p].

2. Подання та активізація нових ЛО.

1) Впр. 1 (с. 14).

T: Look at the top picture on page 14. Who can we see? Can we see parents or grandparents?

We can see grandparents — a grandma and a grandpa — and their grandchildren — a grandson and a granddaughter.

2) Бесіда з учнями.

T: Do you have grandparents? Do you have a grandma/grandpa? What’s her/his name? Does she/he live with you?

3. Розвиток умінь мовлення. Впр. 2 (с. 14).

Учитель читає діалоги, учні слухають, повторюють і розігрують їх за ролями.

Presenting

and Practising

Grammar

4.Подання та відпрацювання граматичного матеріалу.

1)Подання граматичного матеріалу.

T (указує на предмет, наприклад книгу, біля себе): This (наголошує на цьому сло-

ві) is a book.

(Указує на дві або більше книги біля себе.) These (наголошує на цьому слові) are books.

(Указує на предмет, наприклад олівець, на відстані.) That (наголошує на цьому слові) is a pencil.

(Указує на два чи більше олівців на відстані.). Those (наголошує на цьому слові) are pencils.

So, if we speak about a thing which is near, we say: THIS. If we speak about a thing which is far, we say: THAT. If we speak about some things which are near, we say: THESE. If we speak about some things which are far, we say: THOSE.

Потім учитель вказує на предмети поряд і на відстані і питає: «This or that? These or those?» Учні відповідають, а потім надають власні приклади речень із вказівними займенниками.

2)Впр. 3 (с. 14).

Учні усно ланцюжком заповнюють пропуски в реченнях вправи. Учитель стежить за правильністю відповідей.

35

www.e-ranok.com.ua

РОЗДІЛ 1: МОЯ СІМ’Я І ДРУЗІ

НО:

3)Вивчення вірша «What’s This?».

Учитель вивішує на дошку опорні малюнки (НО) із зображенням м’яча, зірок, лисичок, коробок поряд із собою, а малюнки із зображенням ляльки, іграшкових машин, собак, жабенят — на відстані. Потім розповідає вірш, вказуючи на відповідні малюнки. Після цього вчитель вказує на малюнки, а учні розповідають його хором або по черзі самостійно (за бажанням).

WHAT’S THIS?

What’s this?

What are those?

It’s a ball.

Those are cars.

What’s that?

These are foxes,

That’s a doll.

Those are dogs,

What are these?

These are boxes,

These are stars.

Those are frogs.

 

Physical

Activity

4)РЗ, впр. 3 (с. 10).

Учні розглядають малюнок і складають речення про членів родини, зображених на ньому. Потім діти заповнюють пропуски в діалозі відповідними вказівними займенниками, читають та інсценують діалог за ролями.

5.Фізкультхвилинка.

Учитель читає команди, супроводжуючи їх рухами. Учні повторюють слова і дії. Потім учитель віддає команди, а діти самостійно виконують відповідні рухи.

Raise your hands above your head,

Clap them one, two, three,

Rest them now upon your hips,

36

www.e-ranok.com.ua

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]