Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
бида, ильченко / TBAD / ТБАД / Курс лекцій Технологія буд.автодоріг.doc
Скачиваний:
367
Добавлен:
05.03.2016
Размер:
1.03 Mб
Скачать

12.5. Влаштування дорожніх покриттів з щебенево-мастикових асфальтобетонних сумішей.

Щебенево-мастикова асфальтобетонна сумішце суміш одномірного щебеню, дробленого піску з мінеральним порошком та бітуму, які взяті в певному (раціональному) співвідношенні та змішані в нагрітому стані.

Щебенево-мастковий асфальтобетон(ЩМА)монолітний шар, який утворюється в результаті вкладання в покриття та ущільнення щебенево-мастикової асфальтової суміші. ЩМА за своїми фізико-механічними властивостями займає проміжне положення між звичайним та литим асфальтобетонами.

Склад щебенево-мастикового асфальтобетону розроблено в 60-х роках минулого століття в Німеччині. Основна відмінність ЩМА від звичайного асфальтобетону полягає у використанні більш крупної фракції заповнювача. Спочатку він складався з кам’яного матеріалу, мінерального порошку, піску й бітуму. Пізніше до його складу почали добавляти волокна, які стабілізують надлишок бітуму й перешкоджають його витікання з суміші.

На початку 90-х років минулого століття в економічно розвинених країнах світу використання щебенево-мастикового асфальтобетону набуло домінуючого характеру. Сьогодні в ряді країн, наприклад, Німеччині та Швеції, на законодавчому рівні визначено, що найбільш завантажені дороги мають влаштовуватися лише з ЩМА

Відмінність між звичайним та щебенево-мастиковим асфальтобетоном полягає в тому, що в традиційному дорожньому одязі транспортне навантаження через зв’язок в’яжучого з дрібним заповнювачем передається глибше, що призводить до виникнення значних деформацій, особливо в жарку погоду. В щебенево-мастиковому асфальтобетоні навантаження сприймається більш жорстким шаром, який складається з щебеню (близько 75% становить фракція 8-10мм) кубовидної форми, бітуму, мінерального порошку та волокон. Такий склад дорожнього одягу має кращі деформативні властивості, тому дорожня конструкція вцілому більш довговічна. Враховуючи те, що останнім часом транспортні навантаження зросли до 15 т на вісь, а інколи й більше, тому використання ЩМА для влаштування дорожніх покриттів є актуальним для мережі доріг загального користування.

Вкладання щебенево-мастикової суміші проводиться за традиційною технологією за допомогою асфальтоукладальників з важким трамбуючим брусом. Ущільнення ЩМА здійснюється статичними гладковальцевими котками масою 10 т. за 6-8 проходів по одному сліду.

Рух транспорту дозволяється відкривати при остиганні покриття до температури 55-60оС.

12.6. Влаштування дорожніх покриттів з агрегованих асфальтобетонних сумішей.

Агреговані асфальтобетонні суміші призначені для тривалого зберігання та транспортування на необмежену відстань за умови збереження їх рухливості без ознак злежування. На відміну від традиційних гарячих сумішей агреговані виготовляють із застосуванням в’язких бітумів.

Приготування агрегованих асфальтобетонних сумішей відбувається у звичайних змішувальних установках. Після приготування суміш поділяється на окремі агрегати за допомогою води під тиском та транспортується у холодному стані на будь-яку відстань або складується для зберігання.

Застосовують два способи зберігання агрегованих асфальтобетонних сумішей на відкритих майданчиках у штабелях та в басейнах під водою.

Влаштування покриттів з агрегованих асфальтобетонних сумішей полягає у виконанні певних технологічних операцій, які можна поділити на дві частини: підготовка суміші до вкладання та безпосередньо влаштування шару дорожнього одягу. Основна відмінність влаштування покриттів з агрегованих сумішей від традиційних технологій полягає у виконанні першого етапу підготовці суміші до вкладання.

Підготовку агрегованої суміш до вкладання можливо реалізувати двома методами: попереднім розігріванням суміші або введенням пластифікатора.

Перший метод здійснюється за допомогою пересувної установки для приготування агрегованої асфальтобетонної суміші за допомогою спеціальної машини для розігріву цієї суміші.

Пересувна установка для приготування агрегованої асфальтобетонної суміші являє собою циліндричний барабан з жаровим пристроєм, який розташований на причепі. Після розігріву суміші до робочої температури відбувається її вкладання.

Спеціальна машина обладнана інфрачервоними пальниками, за допомогою яких відбувається розігрівання агрегованої суміші. За перший прохід машина попередньо просушує (при необхідності розігріває) основу і вкладає агреговану суміш без розігрівання; за другий прохід розігріває суміш до робочої температури безпосередньо у шарах дорожнього одягу.

Другий метод також може здійснюватись двома способами: за допомогою пересувної установки для пластифікування суміші або з використанням асфальтозмішувальних машин.

Пересувна установка для пластифікування агрегованої асфальтобетонної суміші являє собою циліндричний барабан, який обладнаний системою розпилювачів. Під час перемішування суміші в барабані відбувається багатократне впорскування тонкорозчиненого пластифікатора.

Вкладання агрегованої асфальтобетонної суміші здійснюється укладальниками, які додатково обладнані системою розігрівання. Укочування укладеного асфальтобетонного шару виконують тими ж котками, що і при ущільненні гарячої асфальтобетонної суміші.

Соседние файлы в папке ТБАД