Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
бида, ильченко / TBAD / ТБАД / Курс лекцій Технологія буд.автодоріг.doc
Скачиваний:
367
Добавлен:
05.03.2016
Размер:
1.03 Mб
Скачать

13.6. Влаштування покриттів із збірних залізобетонних плит..

Збірні покриття з бетонних та залізобетонних плит влаштовують на ділянках доріг з несприятливими гідрологічними умовами земляного полотна, на тимчасових дорогах, на під’їздах до кар’єрів, лісо- й торфорозробок, на майданчиках промислового будівництва тощо.

Велика кількість швів на покритті, складність укладання плит із забезпеченням необхідної рівності покриття, більш висока вартість у порівнянні з монолітним покриттям обмежує застосування збірних конструкцій на магістральних дорогах.

Плити збірних покриттів виготовляють із суцільною та решітчастою опорною поверхнею розміром 1-12 м2, товщиною 12-18 см, з витратою арматури 5-18 кг/м2. За формою плити бувають прямокутні, квадратні та шестикутні. Плити виготовляють армованими та попередньо напруженими.. Ширину плит призначають кратною ширині проїзної частини. Прямокутні плити довшим боком розташовують вздовж напряму руху, що скорочує кількість поперечних швів. Найкращою формою плит з умови сприйняття навантаження є шестикутна.

У залежності від призначення дороги (проїзд, майданчик) плити укладають безпосередньо на ґрунтову основу або на основу з піску, піщано-гравійної суміші чи ґрунту, укріпленого в’яжучими матеріалами. Для забезпечення щільного контакту плити з основою (крім піщаної) влаштовують вирівнюючий шар з піску товщиною 6-8 см або з цементно-піщаної суміші товщиною 5-6 см.

Цементно-піщану суміш готують в змішувальній установці й завозять на очищену основу, після чого розрівнюють і профілюють автогрейдером за два-три проходи. Рівність основи перевіряють триметровою рейкою.

Перед вкладанням плит вздовж краю покриття натягують шнур, який закріпляється на кілках через 10-20 м. Розбивку по висоті не виконують, але в ході укладання плит нівеліром контролюють висотні відмітки й поперечні ухили покриття.

Збірні залізобетонні плити доставляються до місця вкладання автомобілями й складаються на узбіччі в штабеля по чотири плити.

При односхилому покриттів вкладання плит починають від верхньої крайки покриття, при двосхилому  від середини покриття в обидва боки. Монтажний кран підбирається по вантажопідйомність таким чином, щоб він вільно піднімав плити без обпирання на аутригери. Автокран встановлюють на відстані 1-1,2 м від кінця покриття посередині смуги й вкладає перший ряд із чотирьох плит. Потім він переміщається на вкладені плити й продовжує вкладання наступного ряду плит і т.д. Плити вкладаються таким чином, щоб між ними залишався зазор шириною не більше 8-12 мм. Через 20-25 м влаштовують поперечні шви розширення шириною 4-5 см.

Підняту для вкладання плиту опускають на висоту 7-10 см над основою, перевіряють ширину поздовжнього та поперечного швів при допомозі ломів-шаблонів, після чого опускають плиту на основу. Пересувати плиту після її вкладання в горизонтальній площині забороняється. На поверхню цієї плити (без розстроповки) та сусідню плиту, яка вкладена раніше, кладуть контрольну рейку.

Якщо зазор під рейкою перевищує 5 мм, то плиту піднімають, відводять в бік і вирівнюють під неї основу, після чого повторюють вкладання. Якщо зазор під рейкою не перевищує 5 мм плиту розстроповують і переходять до вкладання іншої плити.

Після вкладання плит протягом зміни проводять їх остаточну посадку на основу. На піщаній основі осадку виконують вібраційними машинами, а на жорстких основах з вирівнюючим шаром шляхом прикочування вантажними автомобілями з баластом 5-7 т до зникнення видимого осідання плит.

Рівність покриття перевіряють триметровою рейкою, ухили – шаблоном.

Остаточно вирівняне покриття омонолічують шляхом зварювання закладних деталей та монтажних петель, з розривами через кожні 20-25 м (в місцях поперечних швів розширення). Поперечні шви на 2/3 глибини заповнюють цементно-піщаним розчином и на 1/3 бітумною мастикою.

Соседние файлы в папке ТБАД