Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
А процес.doc
Скачиваний:
0
Добавлен:
15.11.2019
Размер:
342.53 Кб
Скачать

33. Апеляційне оскарження.

Завдання Апеляц. інстанції є перегляд за апеляц. скаргою адмін.. справ і суд.рішень І інстанції на предмет правильності встановл. обставин у справі та застос. норм права

Стадії провадження в суді Апеляц. інстанції

  1. Апеляц. оскарження та відкриття апеляц. провадження

  2. Підготовка адмін.. справи до апеляц. розгляду

  3. Розгляд

  4. Ухв. Суд.рішення

Судом апеляц. інстанції в адмін.. справах є апеляц. адмін. суд, у межах територ. юрисдикції якого знаходиться місц Адмін.суд, що ухвалив рішення, в певних випадках ним може бути Вищий адмін..суд

Ініціатори провадження Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також о, які не бр уч. у справі, якщо суд вирішив пит.. про їхні Пр, свободи, інтереси чи Об, мають право оскаржити в апеляц. порядку постанови суду Іінстанції повн. Чи частк.

Апеляц. скарга подається у пис. формі протягом 10 днів з дня проголош. постанови судом ( ухвала 5 д) до апеляц. суду через суд І інстанції, який після закінч. Строку на апеляц. оскарж. Прот 3 д. надсил скаргу і матеріали спр. До адмін. суду. Вони реєстр і не пізніше наступ дня перед. Судді –доповідачу.

Отримавши апеляц. скаргу, суддя-доповідач протягом 3 д перевіряє її відповід. вимогам.

Суддя-доповідач протягом 10 днів після відкриття апеляц. провадження: 1) з'ясовує склад учасників адмін.. процесу; 2) надсилає копії ухвали про відкриття апеляц. провадження особам, які беруть участь у справі; 3) з'ясовує обставини, на які посилаються особи, що беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень; 4) з'ясовує, які обставини визнаються та які заперечуються особами, що беруть участь у справі; 5) пропонує особам, що беруть участь у справі, подати нові докази.

Усі судові рішення, ухвалені суддею-доповідачем під час підготовки справи до апеляц. розгляду, викладаються у формі ухвали. Після проведення підготовчих дій суддя-доповідач призначає справу до апеляційного розгляду.

Особи, які бер уч. у справі, мають право подати до адмін. суду апеляц. інстанції заперечення на апеляц. скаргу в пис. формі протягом встанов. судом апел. Інст.строку

Особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не бр. уч у справі, якщо суд вирішив питання про їхні Пр, свободи, інтереси чи Об, у будь-який час до закінчення апел. розгляду мають право приєднатися до апеляц. скарги, підтримавши її вимоги.

Позивач може відмовитися від адмін. позову, а сторони можуть примиритися у будь-який час до закінчення апеляц. розгляду.

34. Порядок апеляційного розгляду адміністративної справи.

Апеляц. скарга подається до адмін. суду апеляц. інстанції через суд І інстанції, який ухвалив оскаржуване суд. рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляц скарга на пост. суду І інстанції подається протягом 10 днів з дня її прог..

Аскарга на ухвалу суду І інстанції подається протягом 5 днів з дня її проголош.

Апеляц. розгляд здійснюється колегією суддів у складі 3 суддів за правилами розгляду справи судом І інстанції з урахуванням особливостей

Після відкриття с/з і вирішення клопотань осіб, які бер. уч. у сп, суддя-доповідач доповідає в необхідному обсязі зміст суд. рішення, що оскарж, Аскарги та заперечень

Для надання пояснень, а також у суд.дебатах першій надається слово особі, що подала Аскаргу. ЯкщоАскарги подали 2сторони, першим дає пояснення позивач. За ними дають пояснення і виступають у дебатах особи, які приєдналися до Аскарги, а потім - інші особи, які беруть участь у справі.

Неприбуття у с/з сторін або інших осіб, які беруть участь у справі, належним чином повідом про дату, час і місце апеляц. розгляду, не перешкоджає суд.розгляду справи. Якщо суд апеляц. інстанції визнав обов'язк. участь у с/з осіб, які беруть участь у справі, а вони не прибули, суд апеляц. інстанції може відкласти розгляд справи.

Після закінчення перевірки підстав для апеляц. перегляду колегія суддів виходить до нарадчої кімнати для ухвалення судового рішення.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.