Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
учеба / Marketing_kn_chast_8-12.doc
Скачиваний:
57
Добавлен:
04.03.2016
Размер:
1.14 Mб
Скачать
 1. Маркетингова товарна політика

  1. Характеристика товару (рівні товару)

При написанні роботи за основу було взято кондитерську корпорацію Roshen. Близько 25% усіх вітчизняних солодощів випускається на фабриках Київської, Вінницької, Маріупольської і Кременчуцької. В асортименті фабрики більше 200 видів цукерок, шоколаду, карамелі, печива, вафель, мармеладу і тортів при загальному обсязі виробництва до 200 тисяч тонн у рік. Усю свою продукцію корпорація представляє під маркою Roshen - маркою, покликаною втілювати в собі головні принципи діяльності компанії, - сполучення традиційних рецептів вітчизняних кондитерів з новітніми європейськими технологіями, весь асортимент виробляється на основі натуральних високоякісних продуктів, а також незмінно висока якість продукції і доступних цін. З 2002 року до складу корпорації входить Липецька кондитерська фабрика "Ликонф" (Росія), виробнича потужність якої складає близько 30 тис. тонн продукції в рік. Постійно вдосконалюється рецептура,

упроваджуються сучасні технології. Такі солодощі, як шоколад "Чайка", "Зодіак", цукерки "Київ вечірній", "Белочка", “Ліщина” та інші, відомі й улюблені в багатьох країнах світу. Останні новинки – карамель "Рошен", шоколадні цукерки в коробках "Маргарита" і "Монте-Крісто" – визнані кращою продукцією у своєму класі і не мають аналогів в Україні.

Після короткої довідки про фабрику Рошен проаналізуємо товар (шоколадні цукерки) за рівнями:

Перший рівень «за задумом» – представлений товар є продуктом харчування;

Другий рівень «у реальному виконанні»:

    1. Марочна назва – Roshen; марочний знак –

2. Набір властивостей:

 • вага глазурованих цукерок у гофроящику (у середньому) – 3,5кг.; вага вафельних глазурованих цукерок у гофроящику (у середньому) – 4кг.

 • харчова цінність 100 г продукту (на прикладі глазурованої цукерки «Ліщина»):

 • енергетична цінність: 520 ккал;

 • білки – 6,0 г;

 • жири – 34,8 г;

 • вуглеводи – 54,3 г;

- харчова цінність 100 г продукту (на прикладі глазурованої вафельної цукерки «Карабас Барабас»):

 • енергетична цінність: 473 ккал;

 • білки –3,9 г;

 • жири – 30,8 г;

 • вуглеводи - 59,1 г.

3. Рівень якості: ДСТ 4570 - 73. Якісна продукція – це пріоритетний напрям діяльності кондитерської фабрики Roshen. На Київській кондитерській фабриці ім. К. Маркса створений аналітичний центр корпорації Roshen, який займається контролем якості продукції на всіх етапах її виробництва:

 • контроль технологічних параметрів на виробничих ділянках;

 • контроль фізико-хімічних показників кондитерських виробів;

 • сировини і матеріалів, що надходять;

 • вивчення і впровадження нових методів технохімконтролю.

Мікробіологічна чистота продукції забезпечується на всіх етапах виробництва і контролюється акредитированною лабораторією Державною Санітарною Епідеміологічною Службою Київської області. Контроль показників безпеки і фізико – хімічних показників виробляється Державним Центром Стандартизації Метрології і Сертифікації, а продукція має сертифікати відповідності України і Росії. Проведено реконструкцію приміщення відділу контролю якості і переоснащення сучасними вимірювальними комплексами, результати вимірів систематично накопичуються в базі даних комп'ютера. У центрі розробляються і впроваджуються надійні методи контролю сировини, напівфабрикатів і готової продукції, що відповідають вимогам і стандартам України і країн ЄЕС, розробляються й освоюються методи прискорених іспитів готової продукції, що визначають їхні терміни збереження. Завданням аналітичного центру також є атестація робочих місць контролю якості у виробничих цехах корпорації. За досягнення в галузі якості продукція фірми Roshen має національні й міжнародні нагороди.

4. Оформлення й упакування:

Якщо шоколадні цукерки на вагу, то вони мають внутрішнє і транспортне упакування. Фабриці Roshen властива яскрава, цікава обгортка, що приваблює до себе увагу, наприклад:

  1. Упакуванням, що транспортується, є гофроящики обсягом від 2,5 кг до 5,5 кг. Якщо ж це шоколадні цукерки в коробках, то в наявне таке упакування – пластикова підставка для цукерок, безпосередньо коробки з назвою цукерок і всією необхідною інформацією, пакувальна прозора плівка та гофроящик від 1,5 до 5,5 кг.

Соседние файлы в папке учеба