Добавил:
dipplus.com.ua Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Банківський менеджмент / 2_3_Vibirkovi_disc / CONTR_Uprav_bankiv_rizikami_2017.doc.doc
Скачиваний:
2
Добавлен:
08.02.2020
Размер:
934.4 Кб
Скачать
  1. Заключне слово викладача

  2. Підведення підсумків заняття. План практичного заняття № 17

Тема: «Організація системи ризик-менеджменту в банку»

Вид заняття: семінар, ділова гра.

Мета: систематизація, поглиблення та уточнення знань, здобутих на лекціях і в процесі самостійної роботи, контроль знань.

Дидактична: поглибити та розширити знання про зміст основних теоретичних положень теми, залучити до творчої діяльності під час розкриття проблемних запитань теми, завершити формування системи знань щодо питань теми.

Виховна: сприяти формуванню пізнавального інтересу, прививати культурну поведінку, виховувати зацікавленість дисципліною, прагнення отримувати нові знання самостійно.

Методи: пояснювально-ілюстративний метод, евристичний (частково-пошуковий) метод, індуктивний і дедуктивний, навчальна дискусія в малих творчих групах по обговоренню проблемних завдань

Інформаційно-дидактичне забезпечення заняття: навчальний посібник, додаткова література, дошка, ноутбук із доступом до мережі Internet.

Компетентності, на формування яких спрямоване заняття:

  • глобальні компетентності: критично мислити і генерувати креативні ідеї та вирішувати важливі проблеми на інноваційній основі;

  • інструментальні компетентності: навики управління інформацією (уміння знаходити та аналізувати інформацію з різних джерел), розв’язання проблем та прийняття рішень;

  • системні компетентності: здатність застосовувати знання на практиці, бажання досягти успіху;

  • міжособистісні компетентності: взаємодія (робота в команді);

  • спеціальні компетентності: розробляти пропозиції щодо удосконалення системи ризик-менеджменту в банку; дослідити функції органів управління та структурних підрозділів банку в процесі управління ризиками.

Література:

  • Управління банківськими ризиками: навчальний посібник [Л.О. Примостка, П.М. Чуб, Г.Т. Карчева та ін.]; за ред. д.е.н., проф. Л. О. Примостки. − К.: КНЕУ, 2007. − 600 с.

  • Методичні рекомендації щодо організації та функціонування систем ризик-менеджменту в банках України : Постанова Правління НБУ № 361 від 02.08.2004 року.

  • Сайти НБУ, банків України в мережі Інтернет.

Структура заняття:

  1. Організаційна частина

  2. Повідомлення теми, мети заняття

  3. Актуалізація опорних знань студентів

  4. Мотивація навчальної діяльності

  5. Вступне слово викладача

  6. Бесіда (обговорення питань, дискусія, обговорення доповідей, рецензування відповідей студентів)

  7. Зміст основної частини заняття (перелік питань семінару):

  1. Організаційні засади побудови системи ризик-менеджменту

  2. Функції та завдання спостережної ради банку в системі ризик-менеджменту

  3. Функції та завдання правління банку щодо управління ризиками

  4. Функції підрозділу з ризик-менеджменту

  1. Вирішення проблемних ситуацій, ділова гра «Організація системи ризик менеджменту банку»:

Розподіл студентів на міні-групи та присвоєння кожній ролі управлінського органу банку чи інших структурних підрозділів (в т.ч. спеціальних комітетів): спостережна рада, правління банку, підрозділ з ризик-менеджменту, бек-офіс, фронт-офіси інші структурні підрозділи/комітети.

Моделювання та вирішення проблемних практичних ситуацій із урахуванням присовєної ролі кожній із виділених міні-груп студентів.

Соседние файлы в папке 2_3_Vibirkovi_disc