Добавил:
dipplus.com.ua Написание контрольных, курсовых, дипломных работ, выполнение задач, тестов, бизнес-планов Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
Банківський менеджмент / 2_3_Vibirkovi_disc / CONTR_Uprav_bankiv_rizikami_2017.doc.doc
Скачиваний:
2
Добавлен:
08.02.2020
Размер:
934.4 Кб
Скачать

Структура заняття:

  1. Організаційна частина

  2. Повідомлення теми, мети заняття

  3. Актуалізація опорних знань студентів

  4. Актуалізація опорних знань студентів

  5. Мотивація навчальної діяльності

  6. Вступне слово викладача

  7. Ділова гра:

    1. Розподіл між студентами різних ролей для проведення ділової гри «Системний ризик як загроза стабільності банківської системи».

    2. Підведення підсумків ділової гри

  8. Розрахунок практичних завдань.

  9. Заключне слово викладача

  10. Підведення підсумків заняття.

План практичного заняття № 15

Тема: «Управління функціональними банківськими ризиками»

Вид заняття: семінар.

Мета: систематизація, поглиблення та уточнення знань, здобутих на лекціях і в процесі самостійної роботи, контроль знань.

Дидактична: поглибити та розширити знання про зміст основних теоретичних положень теми, залучити до творчої діяльності під час розкриття проблемних запитань теми, завершити формування системи знань щодо питань теми.

Виховна: сприяти формуванню пізнавального інтересу, прививати культурну поведінку, виховувати зацікавленість дисципліною, прагнення отримувати нові знання самостійно.

Методи: пояснювально-ілюстративний метод, евристичний (частково-пошуковий) метод, індуктивний і дедуктивний, навчальна дискусія в малих творчих групах по обговоренню проблемних завдань

Інформаційно-дидактичне забезпечення заняття: навчальний посібник, додаткова література, дошка, ноутбук із доступом до мережі Internet.

Компетентності, на формування яких спрямоване заняття:

  • глобальні компетентності: критично мислити і генерувати креативні ідеї та вирішувати важливі проблеми на інноваційній основі;

  • інструментальні компетентності: навики управління інформацією (уміння знаходити та аналізувати інформацію з різних джерел), розв’язання проблем та прийняття рішень;

  • системні компетентності: здатність застосовувати знання на практиці, бажання досягти успіху;

  • міжособистісні компетентності: взаємодія (робота в команді);

  • спеціальні компетентності: оцінювати та управляти функціональними ризиками банку.

Література:

  • Управління банківськими ризиками: навчальний посібник [Л.О. Примостка, П.М. Чуб, Г.Т. Карчева та ін.]; за ред. д.е.н., проф. Л. О. Примостки. − К.: КНЕУ, 2007. − 600 с.

  • Сайти НБУ, банків України в мережі Інтернет.

Структура заняття:

  1. Організаційна частина

  2. Повідомлення теми, мети заняття

  3. Актуалізація опорних знань студентів

  4. Мотивація навчальної діяльності

  5. Вступне слово викладача

  6. Бесіда (обговорення питань, дискусія, обговорення доповідей, рецензування відповідей студентів)

  7. Зміст основної частини заняття (перелік питань):

  1. Види функціональних ризиків.

  2. Причини виникнення функціональних ризиків.

  3. Способи мінімізації функціональних ризиків.

  4. Управління стратегічним банківським ризиком.

  5. Управління ризиком репутації.

  6. Управління операційно-технологічним ризиком.

  7. Управління юридичним ризиком.

  8. Управління ризиком інформаційних технологій.

  9. Управління ризиком впровадження нових продуктів та послуг.

  10. Управління маркетинговими ризиками.

Соседние файлы в папке 2_3_Vibirkovi_disc