Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
МРС ПЕ.doc
Скачиваний:
12
Добавлен:
08.11.2019
Размер:
1.39 Mб
Скачать

9. До матеріальних належать потреби людини:

а) в освіті;

б) духовній культурі;

в) їжі;

г) медичному обслуговуванні.

10.Опуклий вид кривої виробничих можливостей указує:

а) на збільшення альтернативної вартості;

б) низький фактичний обсяг виробництва;

в) збільшення виробництва інвестиційних товарів;

г) збільшення виробництва споживчих товарів.

11. До колективних належить потреба:

а) у водопостачанні міст;

б) людини в засобах гігієни;

в) самоповазі;

г) самореалізації.

12. До базових (первинних) потреб належать:

а) соціальні потреби;

б) потреби в пошані й повазі;

в) фізіологічні потреби;

г) потреба в безпеці.

13. Про неповне використання ресурсів і неповний обсяг виробництва свідчить зсув кривої виробничих можливостей на графіку:

у у у у

а) б) в) г)

14. Кожна з точок, що розташовані на кривій виробничих можливостей, означає:

а) ефективний варіант виробництва;

б) неефективний варіант виробництва;

в) неповне використання ресурсів;

г) неможливий варіант виробництва.

Оціночна таблиця рейтингу за одне заняття.

Атестація:

  1. .Присутність на занятті --------------------------- 1 бал.

  2. .Активність на занятті ----------------------------- 2 бали.

  3. Усна відповідь -------------------------------------- 1-10 балів.

СРС:

  1. .Конспект ---------------------------------------------- 2 бали.

  2. Розробка тестів ------------------------------------- 7-10 балів.

  3. .Розробка кросвордів,

індивідуальне повідомлення -------------------- 10-12 балів.

Діагностика: тести , задачі від 1 до 25 балів

Штрафи:

  1. Запізнення на заняття без поважної причини --- -1бал.

  2. Непідготовленість до заняття--------------------- -5 балів.

  3. Відсутність без поважної причини --------------- -5 балів.

  4. Невчасна здача пройденого матеріалу ---------- -1бал.

Рейтинг за одне заняття:

Без діагностики:

Мінімум: 3-8 балів

Середній: 9- 13 балів.

Максимум: 15- 37 балів.

З діагностикою:

Мінімум: 8 – 17 балів.

Середній : 18- 24 балів.

Максимум: 26 – 48 балів.

Тема: Виробництво і його основні чинники

Мета: узагальнити і систематизувати знання студентів із вивчених тем даного блоку; закріпити практичні вміння і навички студентів із розв’язування задач: провести диференційований тематичний контроль навчальних досягнень; розвивати навички взаємного контролю і самоконтролю; виховувати культуру спілкування.

Обладнання: роздавальний матеріал.

Тип заняття: семінарське заняття.

Структура заняття:

  1. Організаційний момент:………………………………________ Хв..

  2. Перевірка і оцінювання знань студентів ………………. _____ хв..

  3. Повідомлення та реферати студентів,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, _____ хв..

  4. Рольова гра ………………………………………………..______ хв..

  5. підсумок заняття………………………………………..________хв.

  6. Домашнє завдання……………………………………._________ хв..

Діагностика(блок тем) Перший рівень.

Варіант 1.

Виберіть правильне визначення з наведених нижче.

1.Політичне економія.

2. Ефективність.

3. Потреба.

4. Економічні закони.

5. Метод.

А. займається вирішенням проблем: що, скільки і як виробляти, а також як розподілити вироблене.

Г. це відношення результату до затрат

Б. це усвідомлена нужда об’єктивно необхідних умов матеріального, соціального і духовного життя людини.

В. це стійкі, істотні, причинно наслідкові зв’язки і взаємозалежності між явищами і процесами економічного життя.

Д. це спосіб пізнання економічних процесів.

Е. Це відношення вартості виготовленого продукту до середньорічної вартості основних виробничих фондів.