Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
МРС ПЕ.doc
Скачиваний:
12
Добавлен:
08.11.2019
Размер:
1.39 Mб
Скачать

20. Основна мета міжнародних економічних об'єднань — це:

а) міжнародне регулювання валютних операцій;

б) створення єдиного економічного простору для ефективної взаємодії національних економік країн-учасниць;

в) установлення квот на імпорт та експорт продукції;

г) надання підтримки приватним підприємствам у країнах, що розвиваються.

21. Економічна модель перерозподілу доходів ґрунтується:

а) на невтручанні держави в економічні процеси;

б) загальних принципах узгодженого вільного підприємництва;

в) поєднанні соціалістичних ідей і ринкової економіки;

г) максимізації обсягів виробництва продукції'.

22. Виходячи з кон'юнктури світового й внутрішнього ринків, пріоритетними в Україні мають стати галузі:

а) пов'язані з видобутком і переробкою мінеральної сировини;

б) наукоємних технологічних виробництв, сільського господарства й харчової промисловості;

в) пов'язані з утилізацією радіоактивних відходів;

г) кольорової металургії,

Оціночна таблиця рейтингу за одне заняття.

Атестація:

  1. .Присутність на занятті --------------------------- 1 бал.

  2. .Активність на занятті ----------------------------- 2 бали.

  3. Усна відповідь -------------------------------------- 1-10 балів.

СРС:

  1. .Конспект ---------------------------------------------- 2 бали.

  2. Розробка тестів ------------------------------------- 7-10 балів.

  3. .Розробка кросвордів,

індивідуальне повідомлення -------------------- 10-12 балів.

Діагностика:

  1. 1 рівень --------------------------------------------- 3-5 балів.

  2. 2 рівень ---------------------------------------------- 7-9 балів.

  3. 3 рівень ---------------------------------------------- 10 – 12 балів.

Штрафи:

  1. Запізнення на заняття без поважної причини --- -1бал.

  2. Непідготовленість до заняття--------------------- -5 балів.

  3. Відсутність без поважної причини --------------- -5 балів.

  4. Невчасна здача пройденого матеріалу ---------- -1бал.

Рейтинг за одне заняття:

Без діагностики:

Мінімум: 3-8 балів

Середній: 9- 13 балів.

Максимум: 15- 37 балів.

З діагностикою:

Мінімум: 8 – 17 балів.

Середній : 18- 24 балів.

Максимум: 26 – 48 балів.

Тема 15. 3 . Економічні аспекти глобальних проблем.

Мета: розкрити причини та суть глобальних проблем; визначити соціально - економічну сутність глобальних проблем та шляхи їх розв’язання; формувати уявлення про роль кожного окремого індивіда у розв’язання глобальних проблем.

Обладнання: опорні конспекти, схеми..

Тип заняття: лекція.

Структура заняття:

  1. організаційний момент…………………………………………… _________ хв..

  2. Актуалізація опорних знань та вмінь…………………………………_________-хв.

  3. Мотивація навчальної та пізнавальної діяльності…………………….__________хв.

  4. Вивчення нового матеріалу ………………………………………….__________хв.

  5. Закріплення нових знань та вмінь студентів…………………………..__________хв.

  6. Підсумок заняття………………………………………………….__________ хв..

  7. Домашнє завдання………………………………………………..___________хв.

План викладу і засвоєння матеріалу.

1. Причини виникнення , сутність і класифікація глобальних проблем.

2. Глобальні проблеми і шляхи їх розв’язання людством. Роззброєння - ключ до розв’язання глобальних проблем.

3. Основні шляхи розв’язання інших глобальних проблем.(СРС)