Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
МРС ПЕ.doc
Скачиваний:
14
Добавлен:
08.11.2019
Размер:
1.39 Mб
Скачать

5. Ким є людина, яка взяла автомобіль на прокат ?

  1. Користувачем .

  2. Розпорядником .

  3. Володарем .

  4. Правильно вказано в пп. 1, 3 .

6. Хто може обмежувати потенційні права власника ?

  1. Держава .

  2. Сам власник .

3. Держава та сам власник

. Оціночна таблиця рейтингу за одне заняття.

Атестація:

  1. .Присутність на занятті --------------------------- 1 бал.

  2. .Активність на занятті ----------------------------- 2 бали.

  3. Усна відповідь -------------------------------------- 1-10 балів.

СРС:

  1. .Конспект ---------------------------------------------- 2 бали.

  2. Розробка тестів ------------------------------------- 7-10 балів.

  3. .Розробка кросвордів,

індивідуальне повідомлення -------------------- 10-12 балів.

Діагностика:

  1. 1 рівень --------------------------------------------- 3-5 балів.

  2. 2 рівень ---------------------------------------------- 7-9 балів.

  3. 3 рівень ---------------------------------------------- 10 – 12 балів.

Штрафи:

  1. Запізнення на заняття без поважної причини --- -1бал.

  2. Непідготовленість до заняття--------------------- -5 балів.

  3. Відсутність без поважної причини --------------- -5 балів.

  4. Невчасна здача пройденого матеріалу ---------- -1бал.

Рейтинг за одне заняття:

Без діагностики:

Мінімум: 3-8 балів

Середній: 9- 13 балів.

Максимум: 15- 37 балів.

З діагностикою:

Мінімум: 8 – 17 балів.

Середній : 18- 24 балів.

Максимум: 26 – 48 балів.

Тема Економіка суспільства як сукупність видів економічної діяльності

Мета: узагальнити і систематизувати знання студентів із вивчених тем даного блоку; закріпити практичні вміння і навички учнів із розв’язування задач; провести диференційований тематичний контроль навчальних досягнень; розвивати навички самоконтролю, виховувати культуру спілкування.

Обладнання: опорні конспекти, схеми., роздатковий матеріал,

Тип заняття: семінарське заняття

Структура заняття:

  1. Організаційний момент:………………………………________ Хв..

  2. Перевірка і оцінювання знань студентів ………………. _____ хв..

  3. Повідомлення та реферати студентів,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, _____ хв..

  4. Рольова гра………………………………………………..______ хв..

  5. підсумок заняття………………………………………..________хв.

  6. Домашнє завдання……………………………………._________ хв

Діагностика.

Початковий рівень.

Варіант №1.

Виберіть правильне визначення із нижче наведених.

  1. продуктивні сили.

  2. Суспільна власність.

  3. комунальна власність.

  4. змішана економічна система.

  5. привласнення.

А. це сукупність економічних факторів, які в процесі суспільного поділу праці забезпечують перетворення навколишнього середовища, створюють блага для задоволення потреб людини і суспільства, визначають рівень продуктивності суспільної праці

Б. це сукупність соціально-економічних та організаційно-виробничих зв’язків між господарюючими суб’єктами в процесі виробництва, розподілу, обміну, споживання матеріальних благ.

В. це така, в якій регулювання екон. процесів здійснюється як ринком, так і державою без домінуючої переваги одного з них.

Г. це процес, спосіб перетворення предметів, ресурсів, природи і суспільства, їхніх корисних властивостей на реальні умови життєдіяльності екон.суб’єктів.

Д. це така, де її три функції (володіння, користування та розпорядження)належать не одному суб’єкту, а багатьом особам, групі, колективу чи суспільству в цілому.

Е. це підвид державної власності, де суб’єктом виступають міські органи самоврядування.