![](/user_photo/2706_HbeT2.jpg)
- •Хід уроку
- •Хід уроку
- •Урок 3
- •Хід уроку
- •Урок 4
- •Хід уроку
- •VI. Практична робота
- •Vіі. Релаксація (1 хв).
- •Vііі. Підсумок уроку (6 хв).
- •Урок 5
- •Хід уроку
- •Урок 6
- •Хід уроку
- •Урок 7
- •Хід уроку
- •1) Перевірка домашнього завдання(1 хв)
- •2) Розминка (8 хв)
- •3) Перевірка правил техніки безпеки (2 хв)
- •4) Фізкультхвилинка (1 хв)
- •1) Робота із зошитом (10 хв)
- •2) Робота з комп'ютерною програмою. Зупинка «Увага» (Виконавець «Олівець» комп'ютерний диктант)) (10 хв).
- •3) Релаксація (1 хв)
- •Урок 8
- •Хід уроку
- •1. Робота із зошитом (6 хв)
- •2. Робота з комп'ютерною програмою. Зупинка «Увага» (Виконавець «Олівець» (комп'ютерний диктант) (10 хв).
- •3. Релаксація (1 хв)
- •Хід уроку
- •Урок 10
- •Хід уроку
- •III. Практична робота
- •IV. Пояснення домашнього завдання
- •V. Підсумок уроку
- •Урок 11
- •Хід уроку
- •I. Розминка
- •VII. Релаксація
- •VIII. Підсумок уроку
- •Урок 12
- •Хід уроку
- •1) Гра «Знайди спільну ознаку»
- •2) Фізкультхвилинка
- •3) Релаксація
- •Урок 13
- •Хід уроку
- •Урок 14
- •Хід уроку
- •Урок 15
- •Хід уроку
- •Урок 16
- •Хід уроку
- •Урок 17
- •Хід уроку
- •Урок 18
- •Хід уроку
- •Урок 19
- •Хід уроку
- •Урок №20
- •Хід уроку
- •Урок №21
- •Хід уроку
- •Урок 22
- •Хід уроку
- •Урок 23
- •Хід уроку
- •Урок 24
- •Хід уроку
- •Урок 25
- •Хід уроку
- •Урок 28
- •Хід уроку
- •Урок 29
- •Хід уроку
- •47 ? 17
2) Робота з комп'ютерною програмою. Зупинка «Увага» (Виконавець «Олівець» комп'ютерний диктант)) (10 хв).
Перед виконанням завдання треба пояснити правила роботи, виконати пробне завдання (наприклад, намалювати під диктовку вчителя квадрат або інший простий малюнок, спробувати його стерти). Звернути увагу учнів на можливі режими роботи «Олівця» (малює, переходить, стирає) і на можливість перемикання цих режимів (мишею, або клавішами «М», «П», «С»), Приклад завдання: Відповідь:
режим
«ПЕРЕМІСТИТИ»:
праворуч — 2 клітинки; униз — 3;
режим «МАЛЮВАТИ»:
праворуч — 1; угору — 1;
праворуч — 2; униз — 2;
ліворуч — 2; угору — 1;
униз — 1; праворуч — 2;
униз — 3; праворуч — 2;
униз — 2; ліворуч — 1;
праворуч — 1; угору — 2;
праворуч -- 2; угору – 2;
ліворуч – 4 клітинки.
3) Релаксація (1 хв)
Квітує луг. Прокидається природа. Ви скидаєте взуття. Біжите по шовковій траві, високо піднімаючи ноги. Руки швидко розставили, начебто хочете обійняти усю цю красу. Ось і озерце. Як легко дихається! Ви заплющуєте очі, і не розумієте, що гойдає вас: хвилі трави, озерна вода, а, може, свіжий вітерець… Повільно розплющуйте очі. Ви відпочили.
Пояснення домашнього завдання (1 хв)
Намалюй кружечок всередині прямокутника. Ліворуч від кружечка — п'ять зірочок, а праворуч — три квіточки.
Підсумок уроку (6 хв)
Гра «Майбутнє»
Пропонується дітям дати відповідь на запитання: «Що б було, якщо вчителем був робот або комп’ютер?»
«Гра масок»
Урок 8
Тема. Вправи на розвиток уваги. Практична робота № 8. «Олівець». Комп'ютерний диктант.
Мета:
розвивати увагу, логічне та образне мислення;
закріпити вміння виконувати команди, записані за допомогою мови стрілок; підготуватися до контрольної роботи;
виховувати дбайливе ставлення до клавіатури.
Обладнання: плакати для виконання усних завдань.
Програмне забезпечення: комп'ютерна програма «Скарбниця знань», презентація «Урок8».
Вимоги до учнів: орієнтуватися в напрямках «угору», «униз», «праворуч», «ліворуч»; виконувати команди, записані мовою стрілок; точно виконувати дії на вимогу вчителя; використовувати клавіші керування курсором і маніпулятор «миша» при роботі з програмами.
Хід уроку
Організаційний момент (1 хв)
Підготовка зошитів, ручок, олівців та фломастерів.
Актуалізація опорних знань
Перевірка домашнього завдання (1 хв)
Розминка (5 хв)
Дайте відповіді на запитання.
Котру годину показує годинник, якщо його стрілки спрямовані в протилежні боки і показують ціле число годин? (Шосту годину)
Андрій — син Володимира. Хто Володимир Андрієві? (Батько)
Гра «Увага» .
Учитель протягом 4-6 с показує учням плакат із зображенням різних фігур, а потім пропонує двом учням вийти до дошки й по пам'яті намалювати всі ці фігури. Учні в класі вирішують, хто намалював найточніше.
Повторення правил техніки безпеки (2 хв)
- Хвалькуватий Петрик П’яточкін вирішив продемонструвати глибокі пізнання своїй однокласниці, почав від’єднувати монітор від несправного комп’ютера.
- Дуже старанний учень Петрик П’яточкін, виконуючи на комп’ютері завдання, присунувся надто близько до екрану монітора.
Які правила техніки безпеки порушив Петрик?
Вивчення нового матеріалу (5 хв)
Повідомлення теми і мети уроку.
Якось Горобчик загадав загадку друзям:
Чотири ніжки має,
Але не бігає і не стрибає.
Як ви гадаєте про що говорив Горобчик? (про стіл).
А чи знаєш ти, Горобчику, які бувають столи? – запитав професор.
А ви, діти, знаєте які бувають столи?
На сьогоднішньому уроці ми з вами познайомимося із різними столами та їх призначенням. Ми дізнаємося про незвичайний комп’ютерний стіл, і що на ньому розташовано.
Вивчення нового матеріалу
Столи бувають різні – відповів Горобчик. – Є журнальні, ігрові, за якими обідають, за якими малюємо, пишемо, читаємо.
Стіл, за яким ми пишемо, малюємо, читаємо називається робочим столом. – повідомив Ікс.
Наш комп’ютер також має робочий стіл. – повідомив професор. - На робочому столі комп’ютера, тобто на екрані монітора, є маленькі картинки – піктограми. Під кожною піктограмою є напис.
А я знаю! – закричав Гробчик. – Якщо підвести курсор до піктограми і клацнути двічі лівою кнопкою миші, то комп’ютер швидко відреагує. Почне працювати програма, якій відповідає ця піктограма.
Так, ми вже з вами перевіряли це. – сказав професор.
Як цікаво! Я б ніколи не подумав, що у комп’ютера є стіл! – замислився Горобчик.
Фізкультхвилинка
Вище руки підійміть і спокійно опустіть,
Розведіть їх в сторони, щоб були опорою.
Плесніть в долоні кілька раз.
За роботу! Все гаразд!
Практична робота