Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
2.doc
Скачиваний:
12
Добавлен:
20.03.2015
Размер:
2.46 Mб
Скачать

Хід уроку

  1. Організаційний момент

  2. Актуалізація опорних знань

  1. Перевірка домашнього завдання

  2. Повторення правил ТБ

  1. Узагальнення вивченого матеріалу

  1. Робота із зошитом

Завдання 1.

а) Кожна зображена істота це множина об'єктів, які мають такі назви: У — множина, яка складається з усіх квітів; К — множина, яка складається з одного кактуса; І — множина, яка складається з кімнатних рослин. Постав під істотами відповідні літери в порядку вкладеності множин та познач ці множини на схемі.

б) Запиши назви об'єктів, які можуть входити до вказаних множин (по одному до кожної). Варіант відповіді: У – волошка, І - лілія

Завдання 2.

Відповідь: викреслити – перець, фрукти

Завдання 3.

Напиши назву об'єкта, який має дві ознаки: білий і пухнастий. Варіанти відповіді: заєць, кролик, шарф

  1. Фізкультхвилинка

Раз, два, три — на зарядку всі виходять.

Раз — присіли, два — присіли,

Три — у гору підлетіли.

Раз — присіли, два — присіли,

Три — за парти дружно сіли.

  1. Практична робота

  1. Робота з комп’ютером

Робота з комп'ютерною програмою, зупинка «Множини» (Ви­ значте зайвого 2)

  1. Релаксація

  1. Підсумок уроку

Урок 16

Тема. Розв'язування задач.

Мета:

  • повторити вивчене;

  • розвивати в учнів увагу, логічне мислення;

  • формувати навички роботи з клавіатурою;

  • виховувати дбайливе став­лення до клавіатури.

Обладнання: плакат для проведення гри «Увага» або малюнок на дошці.

Програмне забезпечення: клавіатурний тренажер.

Вимоги до учнів: знаходити спільні ознаки для групи предметів; знахо­дити зайвий предмет у групі; аргументувати свій вибір; орієнтуватися в клавішах на клавіатурі.

Хід уроку

  1. Організаційний момент

  2. Актуалізація опорних знань

  1. Розминка

Дайте відповіді на запитання: хто це? що це?

  • Дім для птахів. (Гніздо)

  • Лікар, що робить операцію. (Хірург)

  • Слово, протилежне за значенням до слова «ворог». (Друг)

  • «Сорочка» для подушки. (Наволочка)

  • Тварина, у якої багато ніжок. (Стонога)

  • Назвіть п'ять днів тижня, не використовуючи їх назви. (По­завчора, вчора, сьогодні, завтра, післязавтра)

  1. Повторення правил ТБ

  2. Гра «Увага»

(На дошці малюнок або плакат.) Кожна цифра відповідає порядковому номеру

літери в слові. Потрібно, прослідкувавши зв'язок цифр

і літер, прочитати слово. (Морозиво)

  1. Фізкультхвилинка

Піднімає руки клас — це «раз».

Повернулась голова — це «два».

Руки вниз, вперед дивись — це «три».

Руки в боки якнайширше — це «чотири».

До плечей притисли — це «п'ять».

Всі за парти тихо сіли — це «шість».

  1. Практична робота

  1. Робота із зошитом

Завдання 1.

1. Укажи стрілкою, яка істота з намальованих під рискою, має бути на верхньому малюнку.

2. Поділи всіх птахів на дві групи. Добери назву до кож­ної групи.

1 група: дикі птахи

2 група: домашні птахи

Страус

Качка

Папуга

Курка

Сова

Курча

Чапля

Орел

Завдання 2.

Укажи стрілкою, якої фігури з поданих у прямокутнику не вистачає в другому рядку.

Завдання 3.

Викресли «зайве» число.

Відповідь: 5

Завдання 4.

Викресли «зайву» літеру.

Відповідь: А

  1. Робота з комп’ютером

Ознайомлення з клавіатурним тренажером та його використан­ням

  1. Релаксація

  1. Пояснення домашнього завдання

  2. Підсумок уроку

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]