Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
3 P_C Admin process.doc
Скачиваний:
18
Добавлен:
10.02.2016
Размер:
463.36 Кб
Скачать

Тема 2.7. Провадження в адміністративному суді першої інстанції (лекція - 4 години)

Право на звернення до адміністративного суду. Поняття, форма та зміст адміністративного позову. Відкриття провадження в адміністративній справі. Підготовче провадження: підготовка справи до судового розгляду та попереднє судове засідання. Порядок забезпечення адміністративного позову. Судові рішення за наслідками підготовчого провадження.

Судовий розгляд справи. Судові рішення, їх різновиди та вимоги до них. Відмова від адміністративного позову, визнання адміністративного позову, примирення сторін. Об’єднання та роз’єднання адміністративних справ.

Тема 2.8. Заходи процесуального примусу, що застосовуються в адміністративному судовому процесі. Акти адміністративного судочинства (лекція - 4 години)

Поняття та види заходів процесуального примусу в адміністративному процесі. Підстави та порядок застосування заходів процесуального примусу. Загальна характеристика окремих заходів процесуального примусу в адміністративному процесі. Попередження. Видалення із зали судового засідання. Тимчасове вилучення доказів для дослідження судом. Привід.

Поняття та види судових рішень. Вимоги, що висуваються до судових рішень. Порядок ухвалення судових рішень. Постанови адміністративного суду. Ухвали адміністративного суду. Додаткове судове рішення. Окремі ухвали суду. Роз’яснення судового рішення.

Тема 2.9. Особливості провадження в окремих категоріях адміністративних справ (лекція - 2 години)

Особливості провадження у справах щодо оскарження нормативно-правових актів. Особливості провадження адміністративних справ, пов’язаних із застосуванням виборчого законодавства України. Особливості провадження у справах щодо скасування реєстрації кандидата на пост Президента України. Особливості провадження у справах про дострокове припинення повноважень народного депутата України в разі невиконання ним вимог щодо несумісності.

Особливості провадження у справах щодо оскарження рішень, дій або бездіяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації, підприємств, установ, організацій, їхніх посадових та службових осіб, творчих працівників засобів масової інформації, які порушують законодавство про вибори та референдум. Особливості провадження у справах з приводу рішень, дій або бездіяльності державної виконавчої служби.

Особливості провадження у справах за адміністративними позовами суб’єктів владних повноважень про обмеження щодо реалізації права на мирні зібрання. Особливості провадження у справах за адміністративними позовами про усунення обмежень у реалізації права на мирні зібрання.

Тема 2.10. Апеляційне провадження (лекція - 2 години)

Поняття апеляційного провадження та об’єкт перегляду. Право на апеляційне оскарження. Процесуальний порядок апеляційного оскарження. Заява про апеляційне оскарження та вимоги до неї. Повноваження суду першої інстанції при одержанні апеляційної карги. Попередній розгляд апеляційної карги. Правила та порядок розгляду апеляційної скарги по суті. Повноваження апеляційного суду. Рішення апеляційного суду: постанови, ухвали.

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.