Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: підготуватися до контролю усного мовлення за семестр з вивчених тем.

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки і оцінює роботу учнів.

Урок 93

Тема: Контроль навичок усного мовлення за семестр

Мета: - проконтролювати рівень набутих знань, умінь, та навичок усного мовлення з вивчених протягом семестру тем;

- проконтролювати учнівські вміння роботи зв’язне повідомлення за певною ситуацією, без попередньої підготовки підтримувати спілкування в межах вивченої тематики;

- прищеплювати повагу до навчання, розвивати самостійне мислення.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання

2. Підготовка до іншомовного мовлення

3. Основна частина уроку

Монологічне мовлення (pupilsaregivenhand-outs)

  1. What do the pupils usually do at their PT lessons?

Can you consider this subject to be the most important one at school?

  1. People collect everything. Do you know any unusual hobbies?

What would you like you collect if you had a chance?

  1. Describe your school library. What books are the most popular whit the readers? Name the best books from your home library.

  2. What music are you hooked on? Give your reasons.

Can you imagine your life without music?

  1. Name the titles of your favorite books. Describe at least two episodes from them. Who’s your favorite literary character?

  2. What places of interest in England do you know?

Which sights are really worth seeing? Prove it.

  1. You have been living in London for 5 years. What are your impressions of the cite? Would you like to come back to Ukraine?

  2. Imagine that you are the head of Ukraine. What would you changer in cultural and educational life of your country?

  3. Ukraine is a young and independent country. What king of state would it be in the nearest future?

  4. Name your strong and weak points in learning English. What assistance could you render to you groupmates and why?

  5. What are your favorite school subjects? Why?

  6. Fancy you are a pupil of a very prestigious language school.

Comments on you are daily school routine.

  1. What other freight languages would you like to study at school?

Explain your choice.

  1. English is a really important and global language. Prove it.

  2. What are advantages and disadvantages of learning English in the English family?

  3. What difficulties can you face while studying English? Are there any ways to overcome them? Give your reasons.

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: контроль знань по темі “LearningEnglish”.

Підсумки уроку.Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює усне мовлення кожного учня.

Урок 94

Тема: My Favourite Subject. Learning English.

Мета: - проконтролювати рівень набутих знань , умінь та навичок з усного та писемного мовлення з вивченої теми;

- проконтролювати вміння будувати речення, репліку, повідомлення, викладати думки в логічній послідовності;

- прищеплювати відповідальне ставлення до навчання, дорученої справи, почуття згуртованості та колективізму.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання

2. Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка

3. Основна частина уроку

Виконання учнями різнорівневих завдань з теми “MyFavoriteSubject”.

  1. Write down as many words as you can on the topic.

  2. Write down as many words and word – combinations on the topic.

  3. Write down English equivalents of the following sentences:

    1. Я вже вивчив ці граматичні правила. дайте мені завдання!

    2. Віктор не такий здібний хлопець, як Олександр.

    3. Коли розпочався кінофільм, ми ще не виконали домашнє завдання.

    4. Говоріння і писемне мовлення є дуже складними мовними компонентами.

    5. Якщо ви бажаєте розуміти носіїв іноземної мови, регулярно переглядайте навчання телепрограми.

    6. Ми всі розмовляли англійською мово і мені приємно, що я її добре вчила у школі.

    7. Він не знав, як цей термін з’явився в англійській лексиці.

    8. Ці фразеологічні одиниці утворилися зовсім недавно .

D. презентація та захист індивідуальних і групових тематичних проектів:

«My Favorite Subject”, “How to make a good progresses in English”, “English test of my own” , “How to overcome grammar difficulties”.

Учні рівня D, які не готували захист тематичного проекта, пишуть твір на одну із тем (див. назви тем проектів)