Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4.Заключна частина уроку

Домашнє завдання :виконати вправу 13 стр. 9

Підсумки уроку

Вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює роботу учнів.

Урок 4

Тема : Повторення . Земля – наша планета ! Літній відпочинок учнів

Мета : - вдосконалювати навички читання та усного мовлення;

- формувати навички конкретного та логічного висловлювання з використанням вивчених лексико-граматичних структур;

- повторити граматичні структури часів PresentіPastSimple, вживання модальних дієслів та фраз наповнення;

- розвивати аналітичне та критичне мислення, елементи аналізу та самоаналізу.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку.

а) Повторення лексики-мінімуму по темі « Літній відпочинок ».

b) Перевірка виконання домашнього завдання : вправа 13 стр. 9

What do children usually do in summer?

Did you go on a trip? Where did you go?

Did you go on an excursion? What excursion was it?

Did you visit any museums and historical places?

Are there any museums in the place you live?

What places of interest would you recommend foreigners to visit in our town?

Describe any funny and interesting episode that took place in summer.

c) Виконання завдання 2 стр. 149 – «At the Space Museum» ; учні прослуховують запис, потім читають вправу 14 стр. 9 і з’ясовують, які твердження екскурсовода є невірними :

Our planet is called the Moon.

It takes 265 days for our planet to go round the Sun.

Besides the Earth there are 10 other big planets.

Mercury is the biggest planet and Jupiter is the smallest one.

You can see stars only in the daytime when the sky is dark.

Some groups of stars have their own names, for example the Great Pig, the Little Pig.

d) Виконання вправи 15 стр. 10 – « Summer holidays and children » ;

Look at the picture and try to describe activities of children.

What do you think of the characters of the children in it?

Speak about these characters using some adjectives from the box.

What actions do you consider to be right (wrong)?

What would you recommend the children with wrong-doings?

Do you think these children would follow your advice?

4.Заключна частина уроку

Домашнє завдання : виконати вправу 1 стр. 11підручника

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює роботу учнів.

Урок 5

Тема: Travelling

Мета: - формувати лексичні навички по новій темі;

- вдосконалювати навички читання,усного мовлення ;

- практикувати у вживанні нових лексико-граматичних структур у словосполученнях та реченнях по темі ;

- навчити учнів вживати нові ЛО з використанням зорових лексичних опор ;

- розвивати логічне мислення, спостережливість та кмітливість;

- виховувати увагу, уміння чітко виконувати інструкції вчителя.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання

2. Підготовка до іншомовного мовлення

3. Основна частина уроку

a) Вступне слово вчителя .

b) Повторення лексики з теми “Подорож”, вивченої у 5 класі.

c) Виконання вправи 1 стор 11 – “Children Travelling in Space”.

• Ron Mс Gregor - Sсotland Sara Wilson- the USA

• Lin Tien - China Vira Boiko - Ukraine

• Alі Makhmud - Egypt Megan Blake – Australia

d)Учні читають питання до тексту і дають на них відповіді :

Have you ever travelled? Where and why?

Why do people travel? Give your own arguments.

What means of transport do people use for traveling?

What do passengers need when they travel?

Do you think people will soon travel to other planets?

e)Виконання вправи 2 стор. 12 – словникова робота над новими ЛО:

Wheel - колесо

Vehicle - транспортний засіб

Sail- вітрило

Carriage- диліжанс; вагон

Coach- карета; міжміський автобус

Steam engine - паровий двигун

Gasoline - бензин

Many means of transport have 4 wheels.

The invention of steam engine caused a transport revolution.

Coaches and carriages were very popular many years ago.

Some boats need sails for sailing on water.

Gasoline (fuel, petrol) is a necessary component for locomotion.

f)Повторення вивчених на уроці нових ЛО з теми “Подорож”.