Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

1. Організація класу. Привітання

2. Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка

3. Основна частина уроку

а) Повторення вивченої тематичної лексики у словосполученнях та реченнях

в) Перевірка виконання домашнього завдання: вправа 13 стор. 87;

читання тексту та відповіді на питання вчителя:

When was Michael Jackson born?

What do you know about his parents?

How many brothers and sisters did he have?

Did they play different musical instruments?

Was his group very popular? Give your reasons.

What do you know about Jackson’s private life?

How many Michael’s songs do you know?

Can you consider him to be the greatest solo artist of the world?

Which music styles did he perform? Give your examples.

c) Виконання вправи 14 стор. 88 – match the styles of music with their descriptions:

Classical – folk – jazz – rap – rock – pop – disco – punk – soul

d) Читання тексту вправи 15 стор.88 – match the names of some pop stars with the information about the style of music they represent:

- Eminem represents rap because he doesn’t sing but speaks the words of the song in a rhythm to music.

- Michael Jackson performed very different music styles – from soul, disco up to various trends of music.

- Louis Armstrong played jazz, his music had a strong beat and parts for performers to play alone.

- Elvis Presley is the king of rock’n’roll music because he brought together the musical sounds of blacks and country people.

e) Прослуховування запису музичних творів у різних музичних стилях.

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: виконати вправу 16 стор. 89 підручника

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 53

Тема: Hobbies. Music and Reading

Мета: ─ формувати лексичні та мовленнєві навички учнів по темі;

─ ознайомити і навчити учнів вживати в усному та писемному мовленні нові

лексичні ситуативні одиниці (літературні жанри);

─ сприяти розвитку учнівського самостійного логічного і аналітичного мислення,

елементів аналізу та самоаналізу;

─ виховувати пізнавальний інтерес до англійської мови, уміння чітко виконувати

інструкції вчителя.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання

Підготовка до іншомовного мовлення

2. Фонетична і мовленнєва зарядка

3. Основна частина уроку.

  1. Elvis Presley – we like arm-wrestling!

Madonna – what do you wanna?

“Stereophonics” – like jin and tonics!

“Queen” – what do you mean?

Britney Spears – no more tears!

“Backstreet Boys” – stop that noise!

  1. Перевірка виконання домашнього завдання: вправа 16 стор. 89.

  2. Вступне слово вчителя по темі «Booksinourlife» з наступним виконанням проблемного завдання:

T: Children, Oscar Wilde once wrote that the books could be divided into three groups. What categories of books did the author mean?

The books

- to read

  • never read

- to reread

d) Виконання вправи 17 стор.89 – match the words with their definitions:

diary poetry

drama myth

fairytale sonnet

fiction science fiction

  1. Вправа 18 стор. 89 – study the list of different kinds of books. Say what you can enjoy in each kind of book and why and when each of them is interesting to a reader:

Fiction non-fiction

Folklore poetry

Drama science fiction

  1. Повторення вивченої тематичної лексики у словосполученнях і реченнях

  1. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: виконати вправи 19, 20 стор. 90 підручника

Підсумки уроку. Вчитель підводить підсумки уроку та оцінює роботу учнів.