Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4 Заключна частина уроку

Домашнє завдання: повторити лексико-граматичний матеріал і підготуватися до контролю знань з теми “Hobbies”.

Підсумки уроку. Вчитель підводить підсумки і оцінює роботу учнів.

Урок 61

Тема: Hobbies. Passive Constructions

Мета: ─ проконтролювати навички усного та писемного мовлення з вивченої теми;

─ формувати навички теоретичного та практичного вирішення завдань творчого та проблемно-пошукового характеру;

─ прищеплювати відповідальне ставлення до дорученої справи, почуття колективізму та власної гідності.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку

Виконання учнями різнорівневих завдань по темі «Улюблені заняття»:

A: write down as many words as you can on the topic;

B: write down as many word-combinations and sentences on the topic;

C: write down English equivalents of the following sentences:

  • Я не можу уявити свого життя без улюбленого заняття.

  • Імена відомих музикантів і композиторів відомі в усьому світі.

  • Командні види спорту дуже популярні в нашій школі.

  • Цей музичний фестиваль традиційно відбувається восени.

  • Про цей роман багато говорять.

  • Старими підручниками все ще користуються.

  • Олімпійські ігри проводять через кожних чотири роки.

D: презентація та захист групових тематичних проектів:

“Books in my life”, “My favorite book/character”,

“Classical English and Ukrainian writers/poets”,

“What the books are for”, “The singer/musician I like best”,

“My pop idol”, “Sports and games”,

“The National pride of Ukraine/GBR/The USA”,

“My favorite kind of sports”.

Учні рівня D, які не готували захист одного з тематичних проектів, пишуть твір на вибрану тему (див. назви проектів)

4 Заключна частина уроку

Домашнє завдання: _______

Підсумки уроку. Вчитель підводить підсумки уроку і оцінює проектні завдання учнів.

Урок 62

Тема: Great Britain and Ukraine

The Symbols of Ukrainian State

Мета: ─ формувати навички вживання нових ЛО в читанні та усному мовленні;

─ повторити вживання ступенів порівняння прикметників та утворення спеціальних питальних структур в Present і Past Simple Active;

─ сприяти розвитку самостійного критичного та аналітичного мислення, адитивної пам’яті та уваги;

─ виховувати повагу до державної символіки нашої країни, почуття громадянської гордості та відповідальності.

Хід уроку

1.Організація класу. Привітання

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка

3.Основна частина уроку.

а) Вступна навчальна бесіда з групою по новій темі:

b) Повторення вивченої лексики по темі «Велика Британія – Україна»

с) Виконання вправи 1 стор 100 – read a page from Vera’s diary about some countries and traditions and ask your groupmates questions.

d) Проведення інтерактивного опитування.“Are you a smart person?”

  • Which is the longest river in Ukraine?

  • In what country in Mount Everest situated?

  • Is Gobi in Egypt or China?

  • What animals live in Australia?

  • Which is the highest mountain in Ukraine?

  • What are the countries where you see deserts?

  • Where do pandas live?

  • Which country is one of the biggest in Europe?

  • Which country has the longest river?

е) Вправа 2 стор 100 – try to match the countries with their flags.

f) Вправа 3 стор. 101- “The Symbols of Ukrainian State”:

the pupils are divided into three groups and prepare questions on the following :

the national flag /the trident /the anthem of Ukraine:

  • What does the national flag of Ukraine consist of?

  • What do you know about the colors of our national flag?

  • When did it become the national symbol of Ukraine?

  • Why did the flag come back in 1992?

  • When did the history of trident begin?

  • Whose emblem was it in the 10th century?

  • Why did the trident officially become the national emblem?

  • Who wrote the words and the music of the anthem?

  • When did it come back again?