Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: виконати вправу 12 стор. 52

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 30

Тема: Health. Food

Мета: - вдосконалювати навички читання, усного та писемного мовлення;

- формувати навички вживання ситуативної та тематичної лексики в граматичних структурах Present і Past Simple Active / modal verbs;

- практикувати учнів у вирішенні комунікативних проблемних завдань засобами іншомовного спілкування;

- виховувати естетичні смаки, культуру поведінки за столом, правила мовного етикету;

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку

a) Перевірка виконання домашнього завдання

b) Виконання вправи 13 стор. 52 – “At the Restaurant”;

starterthe first dish in a meal;

main course – the most important dish in a meal;

dessert – a sweet dish at the end of a meal;

waiter/ waitress – a person who brings food in a restaurant.

• What dishes do we eat as starters?

• What can you see on a menu as the main course?

• What is there on it as a dessert?

c)Фонетичне і лексичне опрацювання мовленнєвих штампів:

• Let’s look out for a nice place.

• Please lay another plate at this table.

• Please bring me an extra cover.

• Please remove (take away) these plates.

• Please bring me something substantial.

• What can you recommend ( suggest ) for the sweet?

  1. Вправа 14 стор. 53 - Match the parts of the dialogues:

- Could I have the menu, please? Here it is, sir.

- Whose is the tomato soup? It’s mine, thank you.

- Would you like a dessert? No, thank you, I wouldn’t.

- Have you got any fish? Sorry, fish is off the menu.

- We’d like two coffees, please. Black or white?

- Could we have two soups, please? Tomato or chicken?

- Which flavour would you like? I’d like vanilla, please.

e) Виконання вправи 16 стор. підручника - “At the Airport”;

• Jim and his children like different things to eat.

They would like to eat hot or cold food.

• Susan and her friend would like a hot drink and something sweet to eat with it.

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: скласти меню для 3-4 осіб та підготувати рольову гру “У ресторані” (вправа 15 стор. 53).

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 31

Тема: Health. Food

Мета:- вдосконалювати навички аудіювання, читання, усного та писемного мовлення;

- формувати навички вживання ситуативних та тематичних лексичних одиниць в

граматичних структурах даної теми;

- практикувати учнів у вирішенні комунікативних проблемних завдань засобами іншомовного спілкування з елементами аналізу та самоаналізу;

- розвивати увагу, почуття колективізму.