Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: вправа 24 стор. 58

Підсумки уроку.

Урок 33

Тема: Health.Food

Мета: - вдосконалювати навички аудіювання та усного мовлення з опорою на лексико-

граматичні структури;

- навчити правильно вживати модальні дієслова should/would;

- навчити учнів виконувати завдання з розвитку навичок ММ і ДМ з використанням вивчених лексико-граматичних одиниць;

- розвивати спостережливість і естетичне сприйняття навколишнього середовища;

- сприяти розвитку самостійного аналітичного мислення, вміння чітко виконувати інструкції та поради вчителя.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3. Основна частина уроку.

a)Перевірка виконання домашнього завдання

b)Повторення вивченої учнями ситуативної лексичної групи:

headache he has got a cold

stomachache he has got a sore throat

earache he should take the temperature

toothache you should feel your pulse

c)Виконання вправи 24 стор. 58 – драматизація учнями ситуативних діалогів, виконання підстановчих і трансформаційних вправ.

d)Учні описують ситуативні малюнки 1-5 стор. 58 підручника і дають власні поради у кожній конкретній ситуації:

  • Barbara has got a sore throat.

She shouldn’t eat too much cold ice cream.

  • Bill has got a stomachache.

He shouldn’t eat chips.

  • Linda has got an earache.

She shouldn’t go for a walk in cold and windy weather without a scarf and a hat.

  • John has got a headache.

He shouldn’t watch TV late.

  • Steve has got a toothache.

He shouldn’t eat too much sweets and chocolate.

  • Alice has caught a cold.

She should take the temperature and call a doctor.

e)Узагальнення вивченого матеріалу на уроці.

4. Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: виконати словникову роботу і прочитати текст вправи 26 стор. 59.

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 34

Тема: Health. Food

Мета:- вдосконалювати навички читання, вживання ЛО у ММ учнів;

- формувати мовні навички з вживанням модальних дієслів;

- формувати мовні навички при обговоренні проблемних завдань;

- вчити учнів самостійно і критично оцінювати події та явища навколишнього середовища;

- розвивати позитивне ставлення до здорового способу життя з використанням елементів аналітичного мислення.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2. Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва розминка.

3. Основна частина уроку.

a)Перевірка виконання домашнього завдання

b)Повторення в ММ і ДМ вивчених учнями лексичних одиниць по темі

c)Виконання вправи 26 стор. 59 підручника; читання тексту і виконання проблемних завдань;

What did John tell his mother?

Was the boy ready to attend classes?

Why did John mention so many health problems?

Do you think John mention so many health problems?

Can we think John was really ill? Give your reasons.

Why didn’t he go to school?

Why did the boy recover at once?

Have you read about Tom Sawyer and his brother Sid?

What did Tom Sawyer do not to attend lessons?

How do you feel when you don’t want to go to school?

Explain John's words - "I think I feel much better already."

d)Рольова гра: драматизація діалога mother–John(робота в парах)

e) Як ви розумієте прислів’я "Health is above wealth?"

Учні виконують комунікативні завдання з розвитку навичок непідготовленого ММ, обмінюються думками і наводять власні приклади. Консультанти оцінюють відповіді

учнів.

f) Повторення: вживання модальних дієслів can/could/may/must:

I can do my morning exercises every day.

John couldn’t read English when he was too young.

Jack may (might) come in time. May he take his brother?

You must do at least 15 press – ups if you want to be fit.