Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
24
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

Урок 46

Тема: Контроль навичок усного мовлення за семестр

Мета: -перевірити рівень набутих учнями знань, умінь та навичок з усного

мовлення по вивчених протягом семестру темах;

- проконтролювати вміння робити зв’язне повідомлення за певною ситуацією, без

попередньої підготовки встановлювати та підтримувати спілкування в межах

вивченої тематики;

- прищеплювати повагу до навчання, розвивати самостійне мислення.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання

2. Підготовка до іншомовного мовлення

3. Основна частина уроку

Монологічне, діалогічне мовлення (pupils are given hand - outs):

№1 You are going to the birthday party.

Why did you chose there very clothes? Explain your choice.

Did you have any decorations or not? Give your arguments.

№2 What would you do if you forgot your train ticket? In what way would you solve that

problem?

№3 You must spend 3 days in summer on the desert island. What things are necessary to take

with you? Give you reasons.

№4 Everybody has his/her cult- figure. Which features of character of this person do you like?

Do you have some of them?

№5 You come back home from school but there was no food left. What dishes would you

prepare without going shopping?

№6 Your favorite food. What is the recipe of these meals?

№7 You were muting a person from England. What would he/she say about the voyage to

Ukraine? Were there any other ways of traveling to this country?

№8 The British used to say, "My house is my castle." Why do they say so? Is your house/flat a

castle?

№9 You were going to the sports competitions in the school gym. What clothes did you have? Haven’t you forgotten anything?

№10 What features of character does your friend have? Couldn’t you try to imitate him/her in

different ways?

№11 What do you think your children will wear at your present age? What will the fashion of the 21st century bring us?

№12 Imagine that you’ve got only potatoes, salt and onions. What dishes would you prepare?

Suggest your recipe of not being hungry.

№13 How can you explain the following: "More haste, less speed"? In what situations can you

use it? Give your examples.

№14 "Three may keep a secret if two of them are______." Which words could be used instead

of the gap? Prove it. (The original variant is "dead").

№ 15 Name at least 5 features of your character you don’t possess. Has your friend got these

features? Are you still friends? Why?

4. Заключна частина уроку

Домашнє завдання: підготуватись до контролю по темі “Shopping.”

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює усне мовлення кожного учня.

Урок 47

Тема: Повторення. Контроль знань з теми: Shopping. Clothes

Мета: - перевірити рівень набутих знань, умінь та навичок з усного та писемного мовлення з вивченої теми;

- перевірити вміння будувати речення, повідомлення, викладати думки в логічній послідовності;

- прищеплювати повагу до навчання, індивідуальних та колективних думок однокласників, почуття згуртованості та колективізму;

- розвивати елементи логічного мислення, аналізу та самоаналізу.

Хід уроку

1.Організація класу. Привітання.

2.Підготовка до іншомовного мовлення.

Мовленнєва зарядка

3. Виконання різнорівневих письмових завдань з вивченої теми.

А: Написати окремі лексичні одиниці по темі: Shopping. Clothes

В: Написати окремі словосполучення з вивченої теми.

С: Зробити письмовий переклад наступних речень:

  • Моїй подрузі (другу) подобається красиво і модно одягатися.

  • Ця краватка не підходить до мого костюма.

  • Я тільки можу уявити моду наступних поколінь.

  • Він завжди переодягається після роботи.

  • Де я можу побачити продавця цього відділу?

  • Не забудьте одягнути намисто і обручку.

  • Ця сукня занадто коротка. Я приміряю іншу.

D: Підготувати, презентувати та захистити індивідуальний або груповий проект по одній із вибраних заздалегідь тем:

1. «Modern changes in teenage fashion»

2. «The clothes I like to wear»

3. «The ways of choosing necessary fabric (material)»

4. «How to be always dressed in fashion»

5. «The meaning of personal decorations»

Учні достатнього і високого рівня, які не готували захист тематичного проекту, виконують

письмове завдання (твір) на одну із вибраних тем (див. LevelD)