Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
PK_teoria.docx
Скачиваний:
11
Добавлен:
28.02.2016
Размер:
118.26 Кб
Скачать

16)Ботаніко-біологічна характеристика, розмноження, агротехніка та використання папоротей.

Папороті дуже життєстійкі і виживають в будь-яких катаклізмах, але в домашніх умовах вирощують тільки деякі види. Найпопулярніша кімнатна папороть – Нефролепіс  (Nephrolepis) . Іноді в квартирах зустрічаються також адіантум (Венерине волосся) і платіцеріум.  Це тіньовитривала рослина, так що ви можете прикрасити ним найвіддаленіший від вікон куточок кімнати. Полив Папороті повинен бути помірним, а підживлення – нечастою. для Папороті кімнатної згубним є сухе повітря. Тому обприскувати її потрібно частіше. Грунт має бути злегка підвищеної кислотності. Добре, якщо до складу земельної суміші для Папороті буде входити торф'яна, дернова і листова земля, перегній і пісок. Грунт обов'язково повинен бути рихлим і водопроникним. У горщику не повинна застоюватися вода Пересаджувати Нефролепіс або інші види Папороті кімнатної можна щорічно. Але краще не пересаджувати, а перевалювати. Під час пересадки можна зробити поділ куща. Це, по суті, найдоступніший спосіб розмноження Папороті кімнатної. Це можливо зробити, якщо біля розетки основного куща з'явилися маленькі прикореневі дітки-розетки. Їх можна спробувати відокремити разом з частиною кореневища і висадити в окрему ємність. Також розмножують папороті спорами.

Шкідники: ушкоджується щитівками, і при занадто сухому повітрі можлива поява павутинного кліща. Щитівку збирають руками, потім дезінфікують насиджені шкідниками місця ваткою, змоченої в спирті. Борошнистий червець боїться Актеліка, Фітоверма і води - частіше обливайте папороть водою з душу.

Ботаніко-біологічна характеристика, розмноження, агротехніка та використання різних видів солянума.

Народна назва пасльон - це багаторічна вічнозелена карликове деревце з здеревілим стволиков і темно-зеленими, подовжено-овальними листками. Його відмітною особливістю є постійно зберігається декоративність: в будь-який час року гілки усипані одночасно і білими квітками, і темно-зеленими зав'язі, і яскравими ягодами. Яскравий і розкішний кущ, з пишною кроною і головною прикрасою - яскравими ягодами-плодами, що міняють свій колір від зеленого до яскраво-червоного або оранжевого це пасльон. Взагалі пасльон вважається однорічним рослиною, Для того, щоб "перетворити" пасльон в багаторічну рослину, необхідно щорічно пересаджувати і кожну весну сильно підрізати, оновлюючи тим самим рослину.

Розмножують навесні насінням, живцями. Краще купити рослину вже в плодах. Пасльон легко розмножується зеленими відростками і свіжозібраним насінням, яке можна сіяти цілорічно. Правда, відзначають, що найкраще розвиваються рослини березневого посіву. Сходи з'являються через два тижні, а в фазі третього-четвертого листа сіянці пікірують в горщики ємністю 0,5 літра. Обов'язковий хороший дренаж, так як рослина не виносить застою води. Страждає солянум і від пересушування субстрату, тому грунт повинен бути достатньо вологоємність. Ідеальною для рослини буде суміш із дернової землі, торфу, перегною і піску (1:1:1:0,5).

Тут вы можете оставить комментарий к выбранному абзацу или сообщить об ошибке.

Оставленные комментарии видны всем.

Соседние файлы в предмете [НЕСОРТИРОВАННОЕ]