Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
АнглІйська 6.doc
Скачиваний:
25
Добавлен:
16.05.2015
Размер:
1.03 Mб
Скачать

4.Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: підготуватися до контролю розуміння тексту позакласного читання "LaughingGas".

Підсумки уроку.

Урок 35

Тема: Health. Food

Мета:- вдосконалювати навички читання з повним охопленням змісту прочитаного;

- вчити учнів самостійно оцінювати навколишні події та явища;

- формувати навички роботи з лексичною моделлю;

- розвивати акторські вміння учнів при драматизації діалогів та презентації рольової гри.

Хід уроку

1. Організація класу. Привітання.

2.Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3.Основна частина уроку.

а) Фонетичне та лексичне опрацювання найскладніших Л О, які зустрічаються в тексті позакласного читання:

bald - a bald man – a man without hair;

ground – on the ground – not in the air – ground control;

come up – go up to something (somebody); fly – move up to, approach;

b) Навчальна бесіда з учнями по змісту оповідання:

What do you think of the title of the story?

How do you understand the word-combination Laughing Gas?

Why did they visit Mr Wigg?

Do you understand the word «wigg? » Does this word suit the man?

What’s the most curious and unusual in the story?

Could it happen in real life? Give you arguments.

What were the children’s feelings after the party?

What episode of the story is the most interesting?

с) Робота учнів у парах: дати короткі та влучні назви кожній частині оповідання, обґрунтувати свій вибір, вибрати найкращі назви.

d)Рольова гра:учнів поділено на чотири групи за кількістю головних героїв оповідання. Учасники гри повинні передати зміст оповідання від імені однієї із дійових осіб:

Mr Wigg – Michael – Jane – Mary Poppins

е) Виконання проблемних комунікативних завдань по тексту:

Imagine you are the author of this story. What would you change.

  • at the beginning of the story?

  • in the middle of the narration?

  • in the final episodes of the text?

Do you think the changes would make the plot more interesting and readable?

4.Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: повторити лексику по темі; виконати вправу 8 стор, 59 підручника.

Підсумки уроку.Вчитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.

Урок 36

Тема: Health. Food

Мета:- формувати граматичні навички учнів (модальні дієслова, словосполучення);

- сприяти розвитку навичок критичного та логічного мислення;

- вдосконалювати навички читання та непідготовленого М М;

- вчити учнів правильно вирішувати завдання проблемно-пошукового характеру;

- розвивати в учнів почуття відповідальності та негативного ставлення до мовних помилок.

Хід уроку

1. Організація клас. Привітання.

2.Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

3.Основна частина уроку.

  1. Some parts of speech in English are:

noun (n) names a person, a thing or a place: a city, a boy, a pen;

verb (v) names an action; to jump, to come, to run;

adjective (a) describes a person or a thing: sad, glad, pretty;

  1. Виконання вправи 8 b стор.60 підручника: match the words from column A and column B. Після цього учні наводять власні приклади словосполучень v+n, наприклад:

• wear warm clothes • run a mile

• make a mistake • watch the dog

• prepare meals • play tennis

• cook lunch • come home etc.

  1. Повторення: модальні дієслова (modalverbs),їх функції у реченнях:

He may come in time.

I can do it easily. I couldn’t do it before.

They must stop playing this silly game.

John has to visit his sick friend.

John doesn’t have to go to the party.

Sara must be reading now.

Sara may be reading now.

Sara might be reading now.

  1. Лексичне опрацювання модального дієслова should, граматичний довідник §2 стор. 142 підручника

  1. Виконання вправи 25 стор. 59-вживання дієслова should у граматичних структурах:

What should you do when you catch a cold?

What should you say if you were in my shoes?

What should you do not to have bad marks?

You should read more, your English is very poor.

You should speak a little bit louder, I can’t hear you.