Добавил:
Upload Опубликованный материал нарушает ваши авторские права? Сообщите нам.
Вуз: Предмет: Файл:
КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ+ВІДПОВІДІ З КУРСУ ПЕДАГОГІКИ...docx
Скачиваний:
9
Добавлен:
19.09.2019
Размер:
283.67 Кб
Скачать

56.Скласти план уроку оволодіння новими знаннями з вашого фахового предмету та охарактеризувати особливості завдань для навчально-пізнавальної діяльності учнів на кожному етапі такого уроку.

План – конспект уроку з Історії України для учнів 7 класу

Тема: Київська Русь за часів Ольги та Святослава

Мета: охарактеризувати становище Київської Русі за правління Ольги та Святослава, визначати їхню зовнішню та внутрішню політику; розвивати в учнів уміння на основі джерел інформації аналізувати історичні факти та події й оцінювати їх.

Тип уроку: урок оволодіння новими знаннями.

Обладнання: презентація, карта, портрети князів Ольги та Ігоря.

Хід уроку:

1.Перевірка домашнього завдання, актуалізація і корекція опорних знань;

2.Повідомлення учням теми , мети і завдання уроку.

3.Мотивація навчання школярів.

4.Спириймання й первинне усвідомлення учнями фактичного матеріалу, осмислення зв»язків і залежностей між елементами.

5.Узагальнення та систематизація знань.

6.підведення підсумків уроку і повідомлення домашнього завдання.

57.Скласти план уроку формування і вдосконалення умінь і навичок з вашого фахового предмету та охарактеризувати особливості завдань для навчально-пізнавальної діяльності учнів на кожному етапі такого уроку.

План – конспект уроку з Історії України для учнів 9 класу

Тема:Кирило-Мефодієвське братство.

Мета:ознайомити учнів із діяльністю Кирило-Мефодієвського братства, визначити його програмні цілі, значення діяльності як першої політичної організації в Україні; охарактеризувати діяльність Т. Шевченка в ньому.

Тип уроку:узагальнення і систематизація знань.

Хід уроку:

1.перевірка домашнього завдання, актуалізація та корекція опорних знань, умінь і навичок.

2.повідомлення теми, мети і завдання уроку й мотивація учнів.

3. вивчення правил і способів дій нового матеріалу( вступні мотиваційні та пізнавальні вправи)

4.первинне застосування нових знань (пробні вправи).

5.застосування учнями знань і дій у стандартних ситуаціях( тренувальні вправи за зразком).

6.творче перенесення знань і навичок у нові чи змінені умови для формування умінь (творчі вправи)

7.підсумки уроку й повідомлення домашнього завдання.

58.Скласти план уроку узагальнення і систематизації з вашого фахового предмету та охарактеризувати особливості завдань для навчально-пізнавальної діяльності учнів на кожному етапі такого уроку.

Хід уроку:

1.Повідомлення мети і завдання уроку та мотивація навчання школярів.

2.відтворення і корекція опорних знань.

3.повторення і аналіз основних фактів, явищ, подій.

4.узагальнення і систематизація понять, засвоєння відповідної їм системи знань і їх застосування для пояснення нових фактів і виконання практичних завдань.

5.засвоєння провідних ідей й основних теорій на основі широкої систематизації занань.

6.підсумки урокуі повідомлення домашнього завдання.

59.Скласти план комбінованого уроку з вашого фахового предмету та охарактеризувати особливості завдань для навчально-пізнавальної діяльності учнів на кожному етапі такого уроку.

План-конспект уроку з правознавства для учнів 9 класу

Тема:Де і як можуть працювати неповнолітні

Мета: охарактеризувати трудові права, робочий час і час відпочинку неповнолітніх; виховувати інтерес учнів до правознавства, до практичного застосування своїх прав у галузі трудових відносин.

Обладнання: Трудовий кодекс, Конституція України.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку:

1.Перевірка виконаннями учнями домашнього завдання практичного характеру.

2.перевірка раніше засвоєних знань.

3.Повідомлення теми, мети, завдань уроку та мотивація навчання школярів.

4.Сприйняття й усвідомлення учнями нового матеріалу.

5.Осмислення, узагальнення і систематизація знань.

6.повідомлення підсумків уроку й повідомлення домашнього завдання.